Jared Gordon po wygranej na UFC Vegas 38 wyzwał na pojedynek wschodzącą gwiazdę UFC z Anglii, Paddy’ego Pimbletta. „The Baddy” odpowiedział na wyzwanie ze strony Gordona na swoim profilu na Twitterze.

Gordon na minionej gali pokonał na Joe Soleckiego przez decyzję sędziowską. Po walce miał on już przygotowane nazwisko kolejnego rywala – „Flash” wyzwał na pojedynek Pimbletta, który w ostatnim czasie jest bardzo popularny wśród fanów MMA. Panowie zgodzili się na takie starcie w oktagonie UFC.

Gordon (18-4 MMA) wygrał trzy ostatnie walki z rzędu, a na swoim koncie ma zwycięstwo z jego kolegą, Chrisem Fishgoldem, o czym wspomniał w swoim wyzwaniu na pojedynek. Większość swoich walk, bo 10 z 18, zdobywał przez decyzje sędziowskie. W przeszłości walczył w oktagonie z m.in. Charlesem Oliveirą czy Hacranem Diasem.

Pimblett (17-3 MMA) udanie zadebiutował w oktagonie UFC w walce z Luigim Vendraminim. 13 z 17 wygranych w swojej karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. 27-letni zawodnik z Liverpoolu jest niezwykle popularny w swoim kraju i wierzy, że czeka go wielka przyszłość w największej organizacji MMA na świecie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

99picks

PRIDE FC
Middleweight

6,965 komentarzy 5,154 polubień

Jedziesz Paddy
:gabi_much_love:

Odpowiedz polub

flyingleb

ONE FC
Featherweight

2,309 komentarzy 5,439 polubień

Łysol pewnie chce ukraść czuprynę Pimbletta.

Odpowiedz 2 polubień

bolo75

Oplot Challenge
Welterweight

68 komentarzy 117 polubień

Pimblett wygląda na gościa, który bez wahania zaniesie pierścień do Mordoru.

Odpowiedz 9 polubień

majkelo89

UFC
Middleweight

11,917 komentarzy 31,551 polubień