Dokładna analiza walki wieczoru gali UFC w Pradze, która odbędzie się już 23 lutego. Pojedynkowi bliżej przygląda się dwójka prowadzących program Inside the Octagon, Dan Hardy oraz John Gooden.

20 KOMENTARZE

 1. Właśnie obejrzałem i aż mnie wzruszenie brało, kiedy słyszałem jak dużo komplementują naszego Wiedźmina. John i Dan :gabi_much_love:

  Zajebista analiza jak zwykle, Hardy ma mega pasję do tego sportu, to aż się wylewa z niego i zaraża innych.

 2. Przypomnieli ze Janek był mistrzem w ksw..

  A tu nie ma co analizować. Musi Janek wejść mulatowi za plecy i go udusić. Najlepiej w 1-2 rundzie. Tak stawiam w typerze.

 3. Przypomnieli ze Janek był mistrzem w ksw..

  A tu nie ma co analizować. Musi Janek wejść mulatowi za plecy i go udusić. Najlepiej w 1-2 rundzie. Tak stawiam w typerze.

  To będzie walka w stójce pewnie. Zresztą uważam, że Janek powinien tam się tłuc wiem, że Sanots jest w kurwe niebezpieczny ale nasz Wiedźmin to jeden z najlepszych strajkerów w tej dywizji. Powinien dać rade 😆 Kurwa Branch Santosa usadził to i Janek może.

 4. Wow, Inside the Octagon przy okazji zwykłego Fight Nighta? To chyba specjalnie dla Janka, ależ zajebiście wleci przed snem :antonio:

 5. To będzie walka w stójce pewnie. Zresztą uważam, że Janek powinien tam się tłuc wiem, że Sanots jest w kurwe niebezpieczny ale nasz Wiedźmin to jeden z najlepszych strajkerów w tej dywizji. Powinien dać rade 😆 Kurwa Branch Santosa usadził to i Janek może.

  Jano ma wszelkie atuty, żeby zatrzymać chaos i agresję Santosa. Są to szybkie jak kobra jaby, dobre bomby przy cofaniu się pod "siadke" i kamienna morda. Oprócz tego inne wiedźmińkie myki 🙂

 6. Super Analiza 🙂 Hardy zawsze chwalił naszego Jana więc nie dziwię się że widzi go tu jako lekkiego faworyta 😉 i jest tak jak mówi : jeśli uda mu się zapanować nad chaosem , a wierzę że tak , to mamy kolejną wygraną :bleed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.