Jan Błachowicz

Wyniki i relacja po przejściu

Walka wieczoru gali przez 25 minut toczyła się w samej stójce. Główna to zasługa Ricka Storego, który neutralizował wszystkie próby sprowadzenia walki do parteru przez Gunnara Nelsona. Rick ustawił pojedynek swoim boksem. Zmusił Islandczyka do przyjęcia jego warunków i wygrał od początku do końca walcząc w płaszczyźnie w której czuł się najswobodniej. Boks w wykonaniu Storego to mocne ciosy rzucane kombinacjami i właśnie tym zapewnił sobie zwycięstwo w starciu z Gunnarem, który rzucał jedynie pojedyncze ciosy. Pod koniec trzeciej rundy Rick znokdaunował rywala, jednak nie mógł go skończyć. Od tego momentu ciosy Storego zaczęły bardzo często dochodzić szczęki Nelsona. Głowa zawodnika gospodarzy zaczynała coraz bardziej odskakiwać na boki. Sędziowie po w zasadzie wyrównanym starciu niejednogłośnie wybrali Ricka jako zwycięzcę.

Max Holloway zatrzymał ciosami Akirę Corassaniego w drugiej walce wieczoru gali UFC „Szwecja”. Max w swoim stylu technicznie wyprowadzał celne ciosy na szczękę rywala, a sam unikał trafień. Gdy miał rywala pod siatką, wyprowadził prawego prostego, który znokdaunował Akirę. Reszta była już tylko formalnością.

Jan Błachowicz udanie zadebiutował w największej organizacji na świecie, gdy w niecałe dwie minuty odprawił zawodnika gospodarzy Ilira Latifiego. Jan zaczął spokojnie to starcie. Po kilku lowkickach oraz kopnięciach na korpus starał się wyczuć Latifiego. Szwed miał jeden zryw. Zaszarżował z ciosami jednak Błachowicz skutecznie uniknął większości ciosów. Gdy zbliżała się druga minuta konfrontacji, Jan sam oddał kilka ciosów, które zakończył soczystym kopnięciem na korpus. Kopnięcie to widocznie zraniło Ilira. Polak gdy zauważył reakcję Szweda po kopnięciu, szybko doskoczył do przeciwnika i ciosami na kulącego się Latifiego dokończył to co zaczął. Sędzia szybko wkroczył i przerwał walkę przyznając zwycięstwo Janowi Błachowiczowi!

Niesamowity nokaut zaliczył Mike Wilkinson na Niklasie Backstromie. Szwed już na samym początku walki trafił frontkickiem na twarz Mike’a. Później gdy spychał go do siatki ponownie zainicjował kopnięcie frontalne, lecz tym razem zostało ono bardzo szybko skontrowane przez Wilkinsona uderzeniem, które trafiło Backstroma. Ten padł jak porażony na matę, a Mike nie czekał na większą zachętę i dołożył kilka dodatkowych ciosów na nieprzytomnego już Szweda.

Koszmarnie nudne starcie zafundował nam Magnus Cedenblad. Zawodnik ten przez całą walkę dążył do klinczu ze Scottem Askhamem. Jedyną akcją poza grindowaniem oraz klinczem był nokdaun jaki Scott zaserwował Magnusowi. Gdy Cdenblad zbliżał się po kolejne obalenie, Askham wyprowadził frontkicka, który siadł prosto na szczękę Szweda. Po tym incydencie bój powrócił do normalnego tempa klinczu i parteru bez technik – lay’and’pray.

Charles Rosa w swoim stylu zaczął od przyjęcia bocznej pozycji rodem z taekwondo. Po kilku wymianach kopnięć z Dennisem Siverem, w ruch poszły ręce zawodników. W stójkowej konfrontacji na początku walki obaj zawodnicy dość równo walczyli. Jednak im dłużej trwała walka tym busola przechylała się w stronę Sivera. Niemiec rosyjskiego pochodzenia zaprzągł zapasy do działania i zaczął obalać Amerykanina. Po pierwszym obaleniu zapiął nawet na Charlesie ciasny trójkąt rękoma; Rosa nie odklepał techniki i na 30 sekund przed końcem pierwszej rundy, zdołał wstać do stójki. W drugiej rundzie choć bezsprzecznie nadal Dennis był górą, to Charles mocno dał mu się we znaki. Siver zaczął w tej rundzie częściej obalać. Byliśmy świadkami kilku świetny reversali z obu stron – runda pomimo świetnej akcji pełnej zwrotów, powędrowała ponownie do Niemca. Rosa był późnym zastępstwem, tak dał emocjonującą i ciekawą walkę z Dennisem Siverem. Pod koniec trzeciej rundy Dennis zainicjował swoje firmowe kopnięcie obrotowe, które mocno trafiło Rosę. Bez niespodzianki w tej walce, sędziowie jednomyślnie przyznali zwycięstwo Dennisowi.

Krzysztof Jotko bez problemów poradził sobie z jednowymiarowym Torem Troengem, pokonując Szweda jednogłośną decyzją sędziowską. Świetne obrony przed obaleniami oraz zabójcza stójka – te dwie rzeczy zapewniły zwycięstwo Polakowi. Tor Troeng praktycznie przez całą walkę starał się obalić Krzysztofa. Znakomite defensywne zapasy naszego reprezentanta jednak skutecznie blokowały każdą próbę Szweda. Bezradny w klinczu oraz w zapasach, stał się idealnym celem dla Jotki, który szybko zaczął odnajdywać prawidłowy dystans w stójce. Gdy tylko Troeng się zbliżał, Krzysiek kąsał uderzeniami. W klinczu paradoksalnie również lepszy okazał się Polak, który pięknie operował łokciami w stylu z Andersona Silvy oraz kolanami, których dość sporo zainicjował w przeciągu 15 minut walki. W ostatniej odsłonie pojedynku obaj zawodnicy zwolnili nieco tempa, jednak nadal dominacja Jotki była niepodważalna, a Tor był coraz bardziej zdesperowany. Jest to drugie zwycięstwo Krzyśka w oktagonie UFC. W debiucie w największej organizacji na świecie pokonał Bruno Santosa.

Marcin „Bomba” Bandel nieudanie zadebiutował w UFC. W drugim starciu gali przegrał przez nokaut z Czeczenem Mairbekiem Taisumovem. „Bomba” od początku starcia chciał skracać dystans i przenieść walkę do parteru, jednak dobrze pracujący na nogach Mairbek nie dał mu okazji do tego. Nie minęło dużo czasu jak Taisumov wyprowadził piekielnie szybkiego prawego prostego na twarz Polaka po którym ten momentalnie padł na matę. Mairbek doskoczył z ciosami, lecz gdy Marcin wstawał po nawałnicy ciosów, sędzia przerwał pojedynek. Choć przerwanie można by nazwać dyskusyjnym, tak ewidentnie Bandel był mocno zraniony po ataku Taisumova.

Czeczen Zubaira Tukhugov nie dał żadnych szans Ernestowi Chavezowi. Już od samego początku częściej punktował swego rywala, a przy tym sam nie dawał się trafić. W połowie pojedynku z powodzeniem zaczął też stosować efektowne backfisty. Gdy kolejna kombinacja Tukhugova weszła na głowę Chaveza, ten zachwiał się i tym samym sprowokował nawałnicę dalszych ciosów. Gdy Ernest wyrwał się spod siatki, w pogoń za nim ruszył Zubaira, który dociskając swego rywala do „płotu” dokończył dzieło, kompletnie rozbijając Chaveza. Sędzia zainterweniował i przerwał pojedynek.

Walka wieczoru:

170 lbs: Ricky Story pok. Gunnara Nelsona przez niejednogłośną decyzję (47-48, 49-46, 50-44).

Główna karta:

145 lbs: Max Holloway pok. Akirę Corassaniego przez TKO (uderzenia), runda 1., 3:11.
205 lbs: Jan Błachowicz pok. Ilira Latifiego przez TKO (kopnięcie na korpus + uderzenia), runda 1., 3:02.
145 lbs: Mike Wilkinson pok. Niklasa Backstroma przez KO (uderzenie), runda 1., 1:19.

Pozostałe:

185 lbs: Magnus Cedenblad pok. Scotta Askhama przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).
170 lbs: Nico Musoke pok. Alexandra Yakovleva przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).
145 lbs: Dennis Siver pok. Charlesa Rosę przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).
170 lbs: Cathal Pendred pok. Gasana Umalatova przez niejednogłośną decyzję (2x 29-28, 28-29).
185 lbs: Krzysztof Jotko pok. Tora Troenga przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 30-26).
155 lbs: Mairbek Taisumov pok. Marcina Bandla przez TKO (prawy prosty + ciosy), runda 1., 1:01.
145 lbs: Zubaira Tukhugov pok. Ernesta Chaveza przez TKO (uderzenia), runda 1., 4:21.

W czasopiśmie "Sztuki Walki" zajmował się okazyjną publicystyką. Z uwagi na przebiegunowanie zainteresowań ze sztuk walk ściśle na MMA, zamienił papier na Internet. Zgodnie z dewizą "jak pisać, to dla najlepszych" zwrócił się w stronę MMA Rocks i tak już zostało. Obecnie pracuje jako analityk, prześwietlając przy okazji rywali zawodników z którymi współpracuje.

620 KOMENTARZE

 1. TO JUZ ZARAZ !!! SLOOOOWIANSKI ZIMNY WIATR JEDZIESZ JANEK JEDZIESZ MARCIN JEDZIESZ KRZYSIU !!!!
   

 2. No mnie już ipla wkurwiła. Nie wiem czy mi się włączy ale nie będę znowu narzekał.

  No i alko juz nie mam 🙁

  War Janek!

 3. Czemu nie kupiłeś przez kswtv? Trzy razy oglądałem KSW poprzez ten portal i za każdym razem ani razu mi nawet nie ścięło.

 4. Niektórzy narzekają na ksw tv – że czarny obraz czy coś. Loteria jak zwykle.

 5. Serwery podołają dzisiaj ? 

  Jeszcze chwile, już prawie, momencik i JEDZIEMY ! 

   

  Janek – 21:30

  Krzysiek – 19:05

  Marcin – 18:35

  Wszystko "około"

   

  JEŚLI NIE POSIADACIE KONTA NA FIGHT PASSIE I CHCECIE OBEJRZEĆ UFC TO ZAPRASZAM DO MOJEJ SYGNATURY "SPIS DOSTĘPNYCH WALK" TAM ZNAJDZIECIE TO CZEGO SZUKACIE
  *** [email protected] *** Spis dostępnych walk *** Twitter @Voranek_MMA ***

 6. Mateokk – to wcale śmieszne nie jest albo podaj normalny albo nie i nie w…….j innych.
  Voranek dzięki zawsze dobrą robotę odwalasz 🙂

 7. Do wszystkich którzy tak błagają o te streamy na maila – zainteresujcie się trochę i przeczytajcie ten temat to znajdziecie co chcecie bez problemu i bez zaśmiecania topicu.

 8. szybko pójdą te dwie pierwsze walki i można KSW odpalać, później tylko Błachowicz

 9. Wystarczy przeczytać sobie CAŁY komentarz VoRaNeKa z sygnaturką i nie musielibyście prosić 😉

  btw. co to za gówn… te Gipsy ? Tragedia…

 10. ciagle pytania o streamyWall…. Ja już dawno dodałem profil Voranka do zakladek i tam zawsze wszystko jest ok LaughingBeer

 11. No to tereaz pierwsze ciarki dzisiejszego wieczoru 😀 WARRR Bomba ! BTW walka pierwsza ciekawa oby do końca tak 🙂

 12. Witam wszystkich! Już myślałem, że nie zdąże, prawie na zawał zszedłem, uff

 13. ciekawe jak w stójce bomba wygląda, no zaraz może się przekonamy

  oby wygrał!

 14. no to się przekonałem ;(

  Polska 0: 1 reszta świata

  te ruski/czeczeńce to niezłe dziki wszystko wygrywają jak idzie

  dwóch brodaczy dwie wygrane

 15. Szkoda cholernie Bomby, to był jedyny nasz na karcie któremu kibicowałem za coś więcej niż tylko narodowość.

 16. Tragedia, sędzia też mógł poczekać, może jakimś cudem Bandel by przetrwał.

 17. Cienko, szkoda Marcina. No nic, teraz Krzysiek i trzeba liczyć, że na tej gali będzie 2:1 

 18. kur…. a tak mu kibicowalem, ale sorry panowie; jesli wiesz ze stojka to nie twoja najmocniejsza bron to chociaz rece trzymaj wysoko.

 19. Po występach Bomby myślałem że może trochę namieszać w UFC ale jak na razie nic takiego się nie zapowiada , 

 20. Wielka szkoda, miałem nadzieję, że jednak nie przerwie i Bomba się ocknie 🙁

 21. Za bardzo statyczny był Marcin, chyba jednak mocno go spieło, szkoda, że nie zdążył się rozkręcić.

 22. Niestety, lekka to szybka waga, jak ktoś schodzi z wyższych to się może zdziwić czasem…Ciężko wyciągać wnioski. Cios był mocny, niewielu by pewnie wytrwało to uderzenie, ale cóż. Bomba nie dał rady. Szkoda, bo wkraczał jako megapoddający, a tu nawet nie było na to cienia szansy :-/ No nic, oby dostał jeszcze szansę i zaprezentował się z lepszej strony.

 23. A jak wczoraj pisałem, że stójka wygląda u niego krucho to ktoś mnie jechał …

 24. wychodzi pompowanie rekordu. Jak narazie zaprezentoał się najgorzej ze wszystkich Polaków debiutujących w nowozytnym UFC. Zobaczymy czy Janek go przebije. Oby nie.

 25. Sędzia co prawda cipowaty, ale zachował się bardzo dobrze. Co więcej, miał prawo przerwać już po drugim strzale, ale dał Bombie jeszcze chwilę. Zresztą Mairbek sprawiał wrażenie jakby już nie chciał dobijać, bo wiedział, że już po wszystkim…

 26. Marcin trafil mocno jako pierwszy, niestety bez takiego efektu jak rywal. Dostanie jeszcze jednego rywala i jemu juz z pewnoscia cos urwie. Trzymaj sie Bomba.

 27. Panowie mówiłem że szybko zostanie poddany weryfikacji Bomba z tym swoim nadmuchanym rekordem… To nie jest podwórkowa gala w szkopach i nie ogórasy naprzeciwko!!! I to czeka każdego kto myśli ze jest mocny a nie jest/nie był w UFC…

 28. Ta gala aż skłoniła człowieka by założył tu konto! Witam przemiło, szkoda że tuż po bombie nie w tę strone co trzeba 😀

 29. Obled, bo ciężko poza treningami ewentualnie było wypowiadać się o jego stójce. Większość szybko trafiała do parteru i po zabawie. UFC weryfikuje, tam jest inny poziom. Póki co Bomba zderzył się ze ścianą, ale oby wrócił silniejszy…I oby Jotko wyrównał Polska vs rest of the world, bo nie chcę by dopiero Janek walczył o nasz honor :/

  Marcin trafił może i mocno, ale Taisumov trafił z pełnym skrętem i w punkt 🙁

 30. Już ma czac na McDonaldsa, laysy frytki i cala reszte, good job ja pierdole

 31. Dokładnie. Jak się idzie do UFC nie ogarniając jednej z płaszczyzn, w tym przypadku stójki, to w ten sposób się to kończy. Tak to się musiało skończyć. Za szybko.

 32. Był agresywny, nadział się, zdarza się, to jest sport walki i przegrać dość łatwo na tym poziomie. Niektórzy zaczynają o tym zapominać i myślą, że Taisumov był z 1 łapanki chyba 😉 Bomba nie sprostał, ale oby jeszcze szansę miał i pokazał co potrafi, choć lekka jest przepełniona wieloma talentami i wieloma lepiej bijącymi, a w UFC jak nie umiesz się bić w stójce to chociaż musisz być wytrzymały na ciosy na dłuższą metę, bo takie nokauty są źle widziane jak się zdarzą więcej niż raz…I dodatkowo tak szybko :/

 33. Po takim debiucie zwolnienie murowane ale nawet jeśli nie to raczej nic nie wskóra tam .Oby Jotko nie zanudził

 34. Jeśli Krzyśiek przegra , czego oczywiście mu nie życze to boje sie pomyslec co z Jankiem ktory ma moim zdaniem najtrudniejszego rywala z naszych walczaczych na tej gali 🙁

 35. i zaczęła się weryfikacja polskich zawodników eh… brak słów. Nawet rundy nie wytrzymał. Katastrofa : (

 36. Oby dali Bombie drugą szansę, ale zebrał cios potężny. Sędzia mógł jeszcze dać szansę, bo Bomba próbował wstać w miarę przytomnie (przynajmniej tak to na gorąco widziałem), ale w sumie mógłby dostać jeszcze bułę i pójść spać na grubo

 37. Jedyne co lubię u Krzycha to jego muzyka na wejście. Obym po tej walce miał więcej powodów by mu kibicować.

 38. Błachowicz zweryfikuje hype Latifiego i profesjonalizm tych różnych portali

 39. póki co Brdoacze wygrali dwie walki, teraz trzeci brodacz 

  nie dobrze to wróży

 40. od kiedy w UFC zwalniają po jednej walce?

  A co to, jeden był zwolniony po pierwszej walce? Nikt nie ma gwarancji, że zawalczy dwa razy…

 41. Jaka nuta Krzycha?

  Peja – Randori.
  „Broni się jak przysłowiowe Westerplatte” – Tomasz Majewski

 42. Bandel ma ten rekord poddań najwyższy w historii UFC, więc szansę powinien dostać. Nadział się. Rundę czy dwie mógł wytrzymać jakby walczył w stylu Lasoty z Omenem, ale on starał się narzucać tempo i niestety nie sprostał. Tyle, że chciał walczyć, a nie się cofać i unikać walki, walcząc jedynie o parter. Oby to zauważyli włodarze UFC.

  War Jotko!

 43. Bomba na pewno dostanie drugą szansę po pierwsze na pewno kontrakt ma na dwie walki a po drugie muszą mu wypunktować rekord bo ma dobry .

 44. Bardzo dobra rundla dla Krzyśka. Tor nie istnieje w stójce, obalenia nie zaliczył. Jedynie dociska, tak jak się spodziewałem. Ktoś twierdził, że Jotko jest niefektowny? Nie, to Tor jest, kolejny raz.

 45. 1 dla Jotko zdecydowanie ,chyba ,że punktują dociskanie do siatki mocniej niż kombinacje

 46. Runda mimo wszystko dla Jotki. Mniej trafiać do klinczu i budować wyraźniejszą przewagę. Laughing

 47. Jotko ma tylko taki tik czy źle mu prawą rękawicę założyli? Cały czas ja poprawia.

 48. Pięęęęęknie Krzysztof, super go rozpracował, tylko kurde, żeby to skończył… Teraz tylko niech mu prądu nie zabraknie i będzie pięknie Dance

 49. Cardio siada, ale Tor zamęcza tym klinczowaniem i siebie i jego. Oby Krzysiek dotrwał, a najlepiej znokautował Tora w 3 rundzie. Elegancka walka!

 50. Super runda w wykonaniu Dżotko, oby teraz nie spierdolił jak w poprzedniej walce.

 51. Jotko, dał dziś naprawde dobrą walke, najlepszą w jego karierze, nie zamulał od pierwszej rundy pracował aktywnie, oby tak dalej Mirka nie brakuje, swoje zrobił teraz Krzychu idzie dalej

 52. Bezdyskusyjnie Jotko, wszystkie rundy dla niego. Zachowanie trochę jak u Conora haha 😀

 53. Świetna walka świetny krzysiek ale z tą głowa myslelem ze znow wpadniew gilotyne

 54. Super Jotko, mamy 1:1 ! Applause

   

  Co najwyżej można się przyczepić do brakującego Cardio i tego, że nie mógł szweda skończyć mając takie okazje. Ale kolana i łokcie pozamiatały Yahoo

 55. Ładna, mądra walka Jotki. Cały czas inicjatywa po jego stronie, na prawdę super postęp.

 56. zaimponował mi Jotko. kapitlna forma. Jak widac Okoń nie jest mu do niczego potrzebny.

 57. Brawo Krzychu. Myślałem, że przegra ale ładnie to rozegrał. Oby Go sędziowe nie przewalili, ale w sumie nie mają chyba nawet jak.

 58. Krzysiu jestes wielki ! Umawialiscie sie z Jankiem na polski potop i niech tak bedzie.

 59. Mirasa nie było, ale kolana owszem.

  I ci co tak marudzili, ż zmiana trenera w takim momencie źle wpłynie? Bardzo dobrze zrobił, choć szacun dla Mirka, że wychował takiego zawodnika. Śietna obrona obaleń i elegancko stjkował. Tora klinczowanie zmęczyło obu, ale walka świetna. Gameplan taki jak chciałem, brawo!

 60. Bardzo dobra obrona obaleń Jotki. Na Troenga się nie dało patrzeć. CZYŻBY KSW?

 61. Takiego Krzycha chcemy oglądać, w każdym aspekcie zajebiście, łokcie, obrona obaleń i klincz zajebiste. Szkoda, że go nie skończył w drugiej rundzie.

 62. Fajnie zobaczyć break’a Krzyśka po walce.
  Nawet jeśli nie jest moim ulubieńcem.
  Gratulacje Krzysiek!
  A jak Mirasa nie słychac podczas walki, to tak jakoś bardziej cywilizowanie się robi i od razu Jotko zyskuje w moich oczach 🙂

 63. prosiło się jeszcze o jakieś kopięcia, coby urozmaicić aresnał w stójce no i zabrakło troszkę ciosów kiedy Tor był skulony pod siatką, ale walka fajna, bez zamulania ze strony Polaka. Wierzę też, ze gdyby nie infekcja to z kondycją byłoby lepiej. ogólnie proges jest i oby tak dalej!

 64. Jotko zaprezentował się rewelacyjnie, jak nigdy wcześniej, myśle że będzie brany pod uwage przyznania bonusu, zasłużył

 65. Pewna wygrana. Było kilka okazji na TKO ale najważniesze że wygrał. BRAVO!

 66. Bardzo dobry występ Krzyśka, Troeng nie postawił wysoko poprzeczki ale niewątpliwie Jotko pokazał się z dobrej strony. Najlepsza walka w UFC jak do tej pory. Kondycja do poprawy, w przyszłości może się na tym przejechać

 67. Na forum sherdoga bardziej komplementują jego break-dance niż walkę Laughing

 68. Brawo Jotko !!!!!! : ) przyznam szczerze że nie doceniłem Krzyśka… bardzo fajnie w stójce ale najlepsze było jego takedown defence ! Mega pozytywnie mnie zaskoczył : )

  Trochę lipa bo obstawiłem na jednym kuponie Jotko wygra na pkt + Bandel wygra przez poddanie…

 69. To są emocje, a nie jakaś rozrywka z polsatu, którą oglądam w przerwach UFC

 70. Coś mi się uroiło że ta gala jest od 20, jak wszedłem prewencyjnie na cohones i patrze bandel KO, kurwica mnie zalała. Obejrzałem pół walki Jotki i serio Krzychu graty. Teraz DŻON!!!

 71. Kopnięć nie byo, bo Tor by je chwytał, jak chwytałkażdej okazji by obalać…Łokcie eleganckie. Nie mogę się nacieszyć, bo miałem Tora za mocniejszogo, ale nieudane obalenia męcza jeszcze bardziej.

  Nie wiem jak można być wielce zaskoczonym Jotką, bo nie raz już podobnie walczył, ale progres jest zauważalny i git!

  Exsite, o co Ci chodzi? Kuba z Kamilem dają megawalkę…

 72. @maniek

  No nie wiem czy to wina choroby. Moim zdaniem było jak zwykle, z tą różnica, że lepiej wszedł w walkę.

 73. Mnie osobiście najbardziej cieszy to że jest ciągły progres u Krzyśka, to dobrze wróży na przyszłość

 74. Kondycja Krzycha trochę słabo, a zawsze był to jego atut. Ale świetna obrona przed obaleniami, łokcie i pewność siebie w klatce. Takiego Jotkę chcemy oglądać. 

 75. Jest dobrze, Bandel został brutalnie zweryfikowany, ale Polska się trzyma 😀 Teraz przerwa na KSW a potem Legendary Polish Power!

 76. czemu wszystkie ruski mają brody i ogolone wąsy ? czy oni nie wiedzą że wyglądają jak małpy ?

 77. Pendred jest przereklwamony…Dużo większy i nic z tego nie wynika. Swoją drogą "rosyjskie korzenie" to chyba jednak najlepsza baza do MMA muszę z przykrością stwierdzić ;]

  Andreew, ale co to za czepianie kondycji? Łatwo tak się klinczować sporą część walki? Tor wydawał się w dodatku cięższy jednak. Jego jeszcze więcej te próby i przyjmowane ciosy kosztowały. Ważne, że Krzychu dotrwał w ładnym stylu, jeszcze obalił sam na koniec.

 78. Dajcie ludzie spokój z tym błaganiem o streama, ruszcie trochę cztery litery i chociaż przeczytajcie ten temat wraz z włączeniem myślenia, łatwo znaleźc.

 79. ZA prośby o streama tutaj to ja bym banował, a co najmniej wywalał te wpisy, ale pewnie dziś na bieżąco nie ma tego komu robić 🙁 rozmywają i wydłużają jedynie temat…

 80. Ładna stójka Umalatova. Podobała mi się ta kombinacja na brzuch w środku rundy, no i ładnie go pokarał za tego supermana.

 81. @ Solaris

  Jak wejdzie Jan to napewno
  Cain Velasquez, Robbie Lawler, Anthony „Rumble” Johnson, Cat Zingano, Jan Błachowicz, Damian Grabowski

 82. Tak jak wspominałem – decyzja dla Pendreda. Chociaż walka była niesamowicie trudna do ocenienia. Szkoda, że wszyscy stąd uciekli po walkach polaków, widzę umysły zamknięte tylko na swoich

 83. Nie wszyscy, ale teraz Waluś walczył dlatego musisz im wybaczyć, bo przecież Augustowski Drwal jest ważniejszy niż ME w dzisiejszym UFC 🙂

 84. A po co Ty pytasz po co komentują? Boże….. Myśle, że za 1h15m będzie Błachowicz jak dobrze pójdzie. Takich emocji to dawno nie czułem jak z jego walką. Janek nie zawiedź!

 85. Szkoda tylko , że Błachowicz dzisiaj przegra. Według mnie zbyt mocny przeciwnik na początek !

 86. Pytam, bo mogę. Natomiast dla KSW jest oddzielny temat, niech tam sobie komentują freak showy.

   

  @up też podejrzewam, że nie da rady :/

 87. Jakby był zbyt mocny to by ich nie zestawili. Nie trafiłby też Janek na maincard…Zobaczymy w walce.

 88. Ładna walka teraz jest. Stary Siver jeszcze coś tam potrafi! Swoją drogą 7 lat w UFC, całkiem imponujące.

 89. Myślałem, że wygra Bomba – przegrał, myślałem, że przegra Jotko – wygrał, myślę, że wygra Janek – kurwa mać.

 90. "Myślałem, że wygra Bomba – przegrał, myślałem, że przegra Jotko – wygrał, myślę, że wygra Janek – kurwa mać." nie wprowadzaj nie pokoju!Evil

 91. Cały ten tydzień wszyscy mega hurra optymizm, a nadchodzi wieczór walki, jeden niespodziewany tko i co druga osoba już trzęsie portami że Janek padnie Tease

 92. Ładnie z tego leglocka wyszedł, doświadczenie wygrywa. UFC bardzo lubi niszczyć perfekcyjne rekordy

   

  Respect dla Sivera! Zajebiste tempo walki, od początku do końca przyjemnie się oglądało. Walka na bonusik. Ta obrotówka w zwolnionym…oj musiało zaboleć 🙂

 93. Jestem pod mega wrazeniem dzisiejszego wystepu Sivera Applause

  Hardy mowi, ze to close fight. Niby z ktorej strony. Siver decyzja bez dyskusji.

 94. Jak Magnus przegra to możliwe, ale jak nie to będzie miał już serię i pewnie szedł o pół piętra wyżej niż Krzysiek.

 95. Na tym etapie kariery nie ma sensu na rewanż i UFC tego na pewno nie zorganizuje. Jest w tej dywizji tyle fighterów do ogarnięcia, że rewanż dwóch słabo rozpoznawalnych nazwisk nic by nie dał.

 96. Przerwanie niczym podczas filmu na tvn.To do ksw tematu nie przełączyłem

 97. Dobrze że ta walka się już skończyła. Cedenblada chętnie obejrzę, zwłaszcza że na ksw już jakieś "kontrowersje" Pray

 98. Chyba tak, zwłaszcza że zapowiada się kolejne 15 nieciekawych minut.

 99. Oj wymęczył tą decyzję strasznie..

  Front kick z drugiej rundy perfekcyjny Applause

 100. Też nie rozumiem tego zamykania tematu o KSW, już drugi raz. Jakies cyrki :-/

 101. co chwile zamykany. Redaktorzy sie chyba boją że ilością postów przebije UFC Laughing

 102. A nie możecie zablokowac wrzucania email tu. Bo już mnie denerwuje że nie ma normalnych moentow tylko błagania o streama.

 103. Nie rozumiem jakim cudem ludzie w XXI wieku nie potrafia wpisac w google UFC Fight Night: Nelson vs. Story stream i wejsc w 1 albo 2 link…

 104. Backstrom nie chciał szczęścia od Escobara, bo szczęście jest dla loserów no i ma…

 105. Gorzej, że nie miały kiedy się streamy zacząć wieszać…Je**na Szwecja 😐

 106. a podobno w podstawówkach już jest informatyka, a tu ludzi chyba wujek Google gryzie i boją się samemu linków poszukać, a to nie jest trudne bo jest ich wysyp. a żeby było smutniej to nawet w tym temacie są linki, no ale cóż i czytanie też pewnie gryzie.

 107. Wchodzi Rocky, pozamiatane…Mi strasznie teraz steam tnie. Też tak macie?

 108. Gratulacje dla PRzemka 😉 Brawo Jaaaaaaaaaan/

  Hahahaha, ale zajebiście! 😀

 109. Jestem w ciężkim szoku. Ciężkim. Przegrałem hajs, bo miał wygrać przez decyzje, ale jaram się 😀

 110. świetnie!

  a Materla niech patrzy i się uczy, zamiast gadać trzeba działać, Jan zamiast wiecznie gadać zadziałał i poszedł i teraz może świętować zwycięstwo w UFC przez nokaut!

 111. Hardy powinien komentować każdą galę UFC. Gość jest świetny, przebija nawet Rogana.

 112. Ale mi radoche sprawił tym zwycięstwem. Przemek ładnie hajsu przytulił 🙂

 113. Hardy powinien komentować każdą galę UFC. Gość jest świetny, przebija nawet Rogana.

 114. Kto to postawił tysiaka na Jana? Przyznać się 🙂 Ile wygrałeś?
  Niech sobie „specjaliści” typujący walkę Jana podetrą swoimi typowaniami tyłki!

 115. Ale mi radoche sprawił tym zwycięstwem. Przemek ładnie hajsu przytulił 🙂

 116. Przeczucie mnie nie zawiodło 😉 Postawiłem na wygraną Janka przez KO i szkoda, że więcej nie postawiłem 🙂 Brawo Janek!!!

 117. Juras we wczorajszej szczęce mówił, że postawił spore pieniądze na Janka i dla niego jest on pewniakiem. No i sporo się wzbogacił. Gratulacje 🙂

  Janku dziękujemy.

 118. Juras we wczorajszej szczęce mówił, że postawił spore pieniądze na Janka i dla niego jest on pewniakiem. No i sporo się wzbogacił. Gratulacje 🙂

  Janku dziękujemy.

  PS. hehe bo już się zaczynałem dziwić, że MMA Rocks jeszcze nie padło 🙂

 119. przepięknie, cudownie, łzy mam w oczach 

  BRAWO  JAAANEK!

  pokazął swoja klase w chuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 120. TAAAAAAAAAAAAK JANEK JESTEŚ PRZEKOZAK!!!!!!!!!!!!!!

  Supporter of: Jan Błachowicz, Jon Jones, Rashad Evans, George St-Pierre, Francis Carmont, Thiago Alves.

 121. Świetna robota Janka, bravo Dżotko u nie łam się Bomba
  Btw na sherdogu przeczytałem dobry komentarz 🙂
  „latifi ma szklaną wątrobę” :d

 122. Będziemy mieć z niego "pocieche" tylko Jan może pokazać tą prawdziwą Polską siłe. Załuje, że nie obstawiłem, nie gram w bukmacherce, ale tym razem mogłem zrobić wyjątek. Przy następnej walce już bardziej zainteresuje się tematem

 123. Ktoś z was jeszcze ogląda ME?

   

  Story zaskoczy, zobaczycie.

  Not bad 😉

 124. ME już był, a w nim Jan wygrał. Niech wpadnie mu bonusik
  Cain Velasquez, Robbie Lawler, Anthony „Rumble” Johnson, Cat Zingano, Jan Błachowicz, Damian Grabowski

 125. Za co ten bonus? Nie ma co nawet marzyć.

  Story raczej nie poradzi, chociaż tę pierwszą rundę ciężko ocenić, ale raczej delikatna przewaga Gunnara,

 126. Ja jestem w ciężkim szoku co się dzieje

   

  Walka wyrównana, na punkty na korzyść Story'ego. Przed chwilą miał sporą szansę na TKO, niestety nie wykorzystał. Gunnar wygląda na trochę zmęczonego, a Story przyzwyczajony do długich walk 🙂

 127. Story nieźle teraz sponiewierał Gunnara, myślałem, że go skończy w tej rundzie. Ciosy nieźle na szczękę Nelsona siadają. Gunnar nie jest przygotowany na mistrzowskie rundy widać.

 128. ostatni raz takie proste to widzialem ladnych pare lat temu jak Darek Michalczewski punktowal rywali … masakra, a tak lubie gunnara i jego oldskulowy styl.

 129. Kurde, ale ile Rick mógłby tak walczyć? 10 rund? Chyba naćpany jakiś i będzie NC 😉

  50-44 wow.

  Niten powyższy tekst dałem do Best of Mmarocks ;-)))

 130. Jednak Story. Brawo! Pokazał Nelsonowi że rewelacyjny parter to za mało.
  „Broni się jak przysłowiowe Westerplatte” – Tomasz Majewski

 131. Trochę zawiodłem się na Nelsonie, ale cóż, będzie lepiej :).

  Gala świetne, duuuużo emocji nie tylko tych związanych z Polakami (ale głównie).

  Brawa i gratulacje dla Jotki, Błachowicza, trzymam kciuki za kolejne występy i oczywiście za Marcina Bandla, bo wiem, że powróci w świetnym stylu!!! Beer

 132. Gratulacje dla obstawiających Storego.

  Też chciałem, ale postawiłem wszystko na Janka

  A "sędziego" który punktował Nelsona wypieprzyć z miejsca
  http://www.poomoc.pl/ – Klik!

 133. Chyba jeden z dziwniejszych scorecard jakie do tej pory widziałem. Brawa dla pana 48-47, ale jeszcze większe dla tego od 50-44 Laughing

 134. To fakt VoRaNek. Goraco plecam wszystkim grajacym portal z niskim kopnieciem w nazwie, to tam dowiedzialem sie, ze warto stawiac na Ricka i on dolozyl mi sporo do wygranej za Janka.  Co za wieczor, nawet Pudzian w Polsacie mnie nie drazni 🙂

 135. bylo widac bezsilnosc Guniego gdy nie mogl za ch… sprowadzic Rika do parteru, a stojka coz.. kazdy widzial, Nelson o dwa tempa za wolny i ta broda wysoko odklejona od barkow…ale szczeka granitowa. Nie wiem jak to wytrzymal i jeszcze wywiadu udzielil po walce jakby sparing wlasnie przegral .

 136.  Bardzo dobra gala, Nelsonowi powinien ktoś w końcu powiedzieć, że jest rewelacyjnym grapplerem z ciekawą, ale niespecjalną stójką, a nie strikerem z parterem, którego nie musi używać.

 137. Bardzo fajna gala. Szkoda Bomby i Gunniego ale Jano rekompensuje wszystko 😀

 138. Genialna. Trochę tylko żałuje, że hajs wtopiłem na łączny zakład, bo Janek wygrał przed czasem, a Gracie pewnie mnie nie zawiedzie i podda Coco.

 139. Tamten sędzia pewnie obstawił po kryjomu Gunnara i starał się jak mógł 😉

 140. Po jakim czasie na Fight Pass dostepna jest powtorka? Jesli to faktycznie problem ja znalesc prosze lepiej zorientowanych o  dokladna instrukcje 🙂

 141. Niestety nikt się raczej sporo nie wzbogacił na wygranej Janka, ja tez obstawiłem, niestety kurs w Polsce na jego wygrana wynosil tylko 1,9 :(, gdzie za granicą było 3,1 a nawet wiecej! 😀

 142. bardzo ładnie hala przycichala po wygranych polaków xD

  tylko polacy porozrzucani po hali byli zadowoleni, pozdrawiam

 143. Ktoś z was postawił tysiaka na Janka? Poważnie? Ja pierdole powinniście się leczyć 😀

 144. tysiak? Kurde to ja skromnie tylko 100 na początku a potem dołożyłem 250 😀

 145. Pewnie typowe Polaczki pójdą teraz obalić miksture CHAOSU a jutro będziemy czytać że aresztowali grupe Polaków w Szwecji.Laughing

 146. Krzysztof Jotko operował łokciami w stylu Andersona Silvy!
  wow, muszę to zobaczyć.

 147. @up

  Holloway and Wilkinson took home “Performance of the Night” awards, and Siver and Rosa picked up “Fight of the Night” bonuses.

 148. Teraz dopiero ogarnąłem, że Corassani przegrał kiedyś z Reedem (tym Reedem) i ze Staringiem:O

 149. Ja wszedłem na 1k i zgarnałem 3k 😀 Wiem że kilka osób z forum też tak poszło

  ja postawilem na Janka mniej ale dalem cynk 2 znajomym ktorzy kompletnie nie interesuja sie mma, zagrali po 1000, dostalem rano smsy z podziekowaniami 🙂

 150. Jeden sędzia dał wygraną Nlsonowi??? Beka 

  Gala fajna. Spokro KO. 

  Siver zawsze tak dobrze sobie w partrze radził, czy rywal słaby, bo juz mi sie coś miesza?? 

 151. Jak by dać Nelsonowi szpadę to może i by wygrał. Jak go oglądam to mi przypomina muszkietera. Szkoda, że mało skutecznego. Nie takie cuda się zdarzały z sędziowaniem.

 152. Janek pokazał klasę, a podobno Latifi miał go zniszczyć już podczas zapowiedzi walki :). Mam nadzieję że rozkręci się na dobre w UFC i będziemy mieli okazję ogladać więcej jego zwycięstw w takim stylu. Myślę że mógł po walce powiedzieć że idzie po JJ i będzie pokonywał po drodze kogo mu UFC wystawi. Wzbudziło by to wiele kontrowersji ale Janek szybko zdobywał by popularność, a po kilku ewentualnych wygranych większą kasę. McGregor pokazał że takie aroganckie wypowiedzi i pewna siebie postawa mogą znacznie przyspieszyć wzrost popularności (gangster z oregonu również).

  Jotko dał znakomitą walkę. Udowodnił wszystkim że ma bardzo bogaty arsenał i świetna obronę przed obaleniami. W końcówce brakowało trochę tlenu, ale Troeng również miał pustki w baku.  Ciekawe kogo teraz dostanie

  Szkoda trochę Bandla, mam nadzieję że dostanie jeszcze szansę od UFC i pokaże wszystkim, że to była tylko jednorazowa wpadka. 

 153. DZIĘKUJE MMAROCKS ZA TEN KONKURS I ŻE UDAŁO MI SIĘ TAM BYĆ!!!! TO JEST NIE DO OPISANIA!!!! MISTRZOSTWO!!!!!!!! I TEN PIĘKNY POLSKI DOPING "DZIĘKUJEMY" JAK JANEK ZNISZCZYŁ LATIFIEGO JAK CAŁA HALA ZAMILKŁA I TYLKO NAS BYŁO SŁYCHAĆ I TE PIĘKNE "DZIĘKI" JANKA W NASZĄ STRONĘ WYCHODZĄCEGO Z KLATKI!!!!! 

   

 154. MMAROCKS DZIĘKI ZA TEN KONKURS I ZA TE BILETY!!!!! TO JEST TOTALNA MAGIA!!!! TE CUDOWNE POLSKIE "DZIĘKUJEMY" JAK JANEK ZDEMOLOWAŁ LATIFIEGO I CAŁA HALA ZAMILKŁA I TYLKO NASZE POLSKIE GŁOSY BYŁO SŁYCHAĆ!!!! I TE "DZIĘKI" JANKA W NASZĄ STRONĘ JAK WYCHODZIŁ Z KLATKI!!!!! TO JEST NIE DO OPISANIA!!!!!

   

 155. MMAROCKS DZIĘKI ZA TEN KONKURS I ZA TE BILETY!!!!! TO JEST TOTALNA MAGIA!!!! TE CUDOWNE POLSKIE "DZIĘKUJEMY" JAK JANEK ZDEMOLOWAŁ LATIFIEGO I CAŁA HALA ZAMILKŁA I TYLKO NASZE POLSKIE GŁOSY BYŁO SŁYCHAĆ!!!! I TE "DZIĘKI" JANKA W NASZĄ STRONĘ JAK WYCHODZIŁ Z KLATKI!!!!! TO JEST NIE DO OPISANIA!!!!

   

 156. kurwa sorry za 3 posty pod rząd, ale ostro cohones szwankowało i wysłało 3 razy.

 157. Nie widać 🙂 Coś się zjebało 🙂

   

  edit: Zychal —- zabij mnie, ale nie pamietam naprawdę.

 158. Po wejsciu na hale:

  Po usadzowieniu tylka:

  Wypatrujac Dżona (prócz nas dwóch, tylko jeden Irlandczyk kibicował Jankowi na sektorze):

  Witajac Gunnara:

 159. PS dziekuje ekipie rocksow i dziekuję UFC za umozliwienie mi doświadczenia zupełnie nowego poziomu intensywności emocji. Do teraz mam chrypkę.

 160. Panowie, pozazdrościć wygranej 🙂 

  Ja liczę na kolejne UFC w Berlinie, czy gdzies w Europie i kolejne bileciki do wygrania, które wygram i pojadę 😀

 161. TheChosen— czym robione fotki? jakąś cyfrówką czy może rakietą komórkową? Bo zajebista jakość i piękne fotki, moje są hujowe ostro.

 162. mogliscie zrobić jakieś plakaty, żeby oddawali to co ukradli podczas potopu

 163. Zdjecia robione prawie 2,5 letnim LG 4x HD. Aparat nie powala, ale jakos udaje mi sie nim robic w miare dobre zdjecia 🙂

  @Korwin – Szwedzi to nabardziej wyluzowani ludzie na swiecie, ale jak chcesz to jedz szukac spiny… Powodzenia w odzyskiwaniu majatku panstwowego!

 164. Skun, piwkowaliście/piwkowałeś z Jankiem? O kurwa! Szacuneczek! Ja widząc te wasze fotki i filmiki napalam się coraz bardziej na kolejne UFC w okolicy, na które może i pojadę.

 165. Janek byl stekami zajety wiekszosc wieczoru 😉

  mialem tez przyjemnosc pogadac z trenerem Koscielskim, Marcinem Heldem, Krzyskiem Jotko i Piotrkiem Sobotta 🙂 bardzo fajni ludzie 🙂

 166. Teraz się przyznaj, śledziłeś Polaków po wyjściu z areny, czy całkiem przypadkiem się spotkaliście w danym barze, czy gdziekolwiek to jest? Mega zazdroszczę, ja miałem okazję tylko zdjęca sobie porobić, jak zawodnicy przed KSW na śniadanie chodzili 🙂

 167. po hali sobie wszyscy lazili i nietrudno bylo sie natknac. a po gali zabralem sie z Janka familia na miasto. ogolnie to do tej pory nie mam glosu darlismy japy jak pojebani hehe

 168. tez, przylecial wspierac chlopakow, bardzo sympatyczny i inteligentny czowiek

 169. juz działa TheChosen1

  Btw. ja tez się dołączam do podziękowań Mojsa i TC1, miejsca mialem jak chłopaki kilka zdjęć klatki/hali też mam, ale juz nie będę wrzucał 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.