Jan Błachowicz

Wyniki i relacja po przejściu

Walka wieczoru gali przez 25 minut toczyła się w samej stójce. Główna to zasługa Ricka Storego, który neutralizował wszystkie próby sprowadzenia walki do parteru przez Gunnara Nelsona. Rick ustawił pojedynek swoim boksem. Zmusił Islandczyka do przyjęcia jego warunków i wygrał od początku do końca walcząc w płaszczyźnie w której czuł się najswobodniej. Boks w wykonaniu Storego to mocne ciosy rzucane kombinacjami i właśnie tym zapewnił sobie zwycięstwo w starciu z Gunnarem, który rzucał jedynie pojedyncze ciosy. Pod koniec trzeciej rundy Rick znokdaunował rywala, jednak nie mógł go skończyć. Od tego momentu ciosy Storego zaczęły bardzo często dochodzić szczęki Nelsona. Głowa zawodnika gospodarzy zaczynała coraz bardziej odskakiwać na boki. Sędziowie po w zasadzie wyrównanym starciu niejednogłośnie wybrali Ricka jako zwycięzcę.

Max Holloway zatrzymał ciosami Akirę Corassaniego w drugiej walce wieczoru gali UFC „Szwecja”. Max w swoim stylu technicznie wyprowadzał celne ciosy na szczękę rywala, a sam unikał trafień. Gdy miał rywala pod siatką, wyprowadził prawego prostego, który znokdaunował Akirę. Reszta była już tylko formalnością.

Jan Błachowicz udanie zadebiutował w największej organizacji na świecie, gdy w niecałe dwie minuty odprawił zawodnika gospodarzy Ilira Latifiego. Jan zaczął spokojnie to starcie. Po kilku lowkickach oraz kopnięciach na korpus starał się wyczuć Latifiego. Szwed miał jeden zryw. Zaszarżował z ciosami jednak Błachowicz skutecznie uniknął większości ciosów. Gdy zbliżała się druga minuta konfrontacji, Jan sam oddał kilka ciosów, które zakończył soczystym kopnięciem na korpus. Kopnięcie to widocznie zraniło Ilira. Polak gdy zauważył reakcję Szweda po kopnięciu, szybko doskoczył do przeciwnika i ciosami na kulącego się Latifiego dokończył to co zaczął. Sędzia szybko wkroczył i przerwał walkę przyznając zwycięstwo Janowi Błachowiczowi!

Niesamowity nokaut zaliczył Mike Wilkinson na Niklasie Backstromie. Szwed już na samym początku walki trafił frontkickiem na twarz Mike’a. Później gdy spychał go do siatki ponownie zainicjował kopnięcie frontalne, lecz tym razem zostało ono bardzo szybko skontrowane przez Wilkinsona uderzeniem, które trafiło Backstroma. Ten padł jak porażony na matę, a Mike nie czekał na większą zachętę i dołożył kilka dodatkowych ciosów na nieprzytomnego już Szweda.

Koszmarnie nudne starcie zafundował nam Magnus Cedenblad. Zawodnik ten przez całą walkę dążył do klinczu ze Scottem Askhamem. Jedyną akcją poza grindowaniem oraz klinczem był nokdaun jaki Scott zaserwował Magnusowi. Gdy Cdenblad zbliżał się po kolejne obalenie, Askham wyprowadził frontkicka, który siadł prosto na szczękę Szweda. Po tym incydencie bój powrócił do normalnego tempa klinczu i parteru bez technik – lay’and’pray.

Charles Rosa w swoim stylu zaczął od przyjęcia bocznej pozycji rodem z taekwondo. Po kilku wymianach kopnięć z Dennisem Siverem, w ruch poszły ręce zawodników. W stójkowej konfrontacji na początku walki obaj zawodnicy dość równo walczyli. Jednak im dłużej trwała walka tym busola przechylała się w stronę Sivera. Niemiec rosyjskiego pochodzenia zaprzągł zapasy do działania i zaczął obalać Amerykanina. Po pierwszym obaleniu zapiął nawet na Charlesie ciasny trójkąt rękoma; Rosa nie odklepał techniki i na 30 sekund przed końcem pierwszej rundy, zdołał wstać do stójki. W drugiej rundzie choć bezsprzecznie nadal Dennis był górą, to Charles mocno dał mu się we znaki. Siver zaczął w tej rundzie częściej obalać. Byliśmy świadkami kilku świetny reversali z obu stron – runda pomimo świetnej akcji pełnej zwrotów, powędrowała ponownie do Niemca. Rosa był późnym zastępstwem, tak dał emocjonującą i ciekawą walkę z Dennisem Siverem. Pod koniec trzeciej rundy Dennis zainicjował swoje firmowe kopnięcie obrotowe, które mocno trafiło Rosę. Bez niespodzianki w tej walce, sędziowie jednomyślnie przyznali zwycięstwo Dennisowi.

Krzysztof Jotko bez problemów poradził sobie z jednowymiarowym Torem Troengem, pokonując Szweda jednogłośną decyzją sędziowską. Świetne obrony przed obaleniami oraz zabójcza stójka – te dwie rzeczy zapewniły zwycięstwo Polakowi. Tor Troeng praktycznie przez całą walkę starał się obalić Krzysztofa. Znakomite defensywne zapasy naszego reprezentanta jednak skutecznie blokowały każdą próbę Szweda. Bezradny w klinczu oraz w zapasach, stał się idealnym celem dla Jotki, który szybko zaczął odnajdywać prawidłowy dystans w stójce. Gdy tylko Troeng się zbliżał, Krzysiek kąsał uderzeniami. W klinczu paradoksalnie również lepszy okazał się Polak, który pięknie operował łokciami w stylu z Andersona Silvy oraz kolanami, których dość sporo zainicjował w przeciągu 15 minut walki. W ostatniej odsłonie pojedynku obaj zawodnicy zwolnili nieco tempa, jednak nadal dominacja Jotki była niepodważalna, a Tor był coraz bardziej zdesperowany. Jest to drugie zwycięstwo Krzyśka w oktagonie UFC. W debiucie w największej organizacji na świecie pokonał Bruno Santosa.

Marcin „Bomba” Bandel nieudanie zadebiutował w UFC. W drugim starciu gali przegrał przez nokaut z Czeczenem Mairbekiem Taisumovem. „Bomba” od początku starcia chciał skracać dystans i przenieść walkę do parteru, jednak dobrze pracujący na nogach Mairbek nie dał mu okazji do tego. Nie minęło dużo czasu jak Taisumov wyprowadził piekielnie szybkiego prawego prostego na twarz Polaka po którym ten momentalnie padł na matę. Mairbek doskoczył z ciosami, lecz gdy Marcin wstawał po nawałnicy ciosów, sędzia przerwał pojedynek. Choć przerwanie można by nazwać dyskusyjnym, tak ewidentnie Bandel był mocno zraniony po ataku Taisumova.

Czeczen Zubaira Tukhugov nie dał żadnych szans Ernestowi Chavezowi. Już od samego początku częściej punktował swego rywala, a przy tym sam nie dawał się trafić. W połowie pojedynku z powodzeniem zaczął też stosować efektowne backfisty. Gdy kolejna kombinacja Tukhugova weszła na głowę Chaveza, ten zachwiał się i tym samym sprowokował nawałnicę dalszych ciosów. Gdy Ernest wyrwał się spod siatki, w pogoń za nim ruszył Zubaira, który dociskając swego rywala do „płotu” dokończył dzieło, kompletnie rozbijając Chaveza. Sędzia zainterweniował i przerwał pojedynek.

Walka wieczoru:

170 lbs: Ricky Story pok. Gunnara Nelsona przez niejednogłośną decyzję (47-48, 49-46, 50-44).

Główna karta:

145 lbs: Max Holloway pok. Akirę Corassaniego przez TKO (uderzenia), runda 1., 3:11.
205 lbs: Jan Błachowicz pok. Ilira Latifiego przez TKO (kopnięcie na korpus + uderzenia), runda 1., 3:02.
145 lbs: Mike Wilkinson pok. Niklasa Backstroma przez KO (uderzenie), runda 1., 1:19.

Pozostałe:

185 lbs: Magnus Cedenblad pok. Scotta Askhama przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).
170 lbs: Nico Musoke pok. Alexandra Yakovleva przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).
145 lbs: Dennis Siver pok. Charlesa Rosę przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).
170 lbs: Cathal Pendred pok. Gasana Umalatova przez niejednogłośną decyzję (2x 29-28, 28-29).
185 lbs: Krzysztof Jotko pok. Tora Troenga przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 30-26).
155 lbs: Mairbek Taisumov pok. Marcina Bandla przez TKO (prawy prosty + ciosy), runda 1., 1:01.
145 lbs: Zubaira Tukhugov pok. Ernesta Chaveza przez TKO (uderzenia), runda 1., 4:21.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

620 KOMENTARZE

 1. TO JUZ ZARAZ !!! SLOOOOWIANSKI ZIMNY WIATR JEDZIESZ JANEK JEDZIESZ MARCIN JEDZIESZ KRZYSIU !!!!
   

 2. No mnie już ipla wkurwiła. Nie wiem czy mi się włączy ale nie będę znowu narzekał.

  No i alko juz nie mam 🙁

  War Janek!

 3. Czemu nie kupiłeś przez kswtv? Trzy razy oglądałem KSW poprzez ten portal i za każdym razem ani razu mi nawet nie ścięło.

 4. Niektórzy narzekają na ksw tv – że czarny obraz czy coś. Loteria jak zwykle.

 5. Serwery podołają dzisiaj ? 

  Jeszcze chwile, już prawie, momencik i JEDZIEMY ! 

   

  Janek – 21:30

  Krzysiek – 19:05

  Marcin – 18:35

  Wszystko "około"

   

  JEŚLI NIE POSIADACIE KONTA NA FIGHT PASSIE I CHCECIE OBEJRZEĆ UFC TO ZAPRASZAM DO MOJEJ SYGNATURY "SPIS DOSTĘPNYCH WALK" TAM ZNAJDZIECIE TO CZEGO SZUKACIE
  *** [email protected] *** Spis dostępnych walk *** Twitter @Voranek_MMA ***

 6. Serwery podołają dzisiaj ?

  Cos Ty 😉 wkrotce wszystko pierdolnie 

 7. Mateokk – to wcale śmieszne nie jest albo podaj normalny albo nie i nie w…….j innych.
  Voranek dzięki zawsze dobrą robotę odwalasz 🙂

 8. Do wszystkich którzy tak błagają o te streamy na maila – zainteresujcie się trochę i przeczytajcie ten temat to znajdziecie co chcecie bez problemu i bez zaśmiecania topicu.

 9. szybko pójdą te dwie pierwsze walki i można KSW odpalać, później tylko Błachowicz

 10. Wystarczy przeczytać sobie CAŁY komentarz VoRaNeKa z sygnaturką i nie musielibyście prosić 😉

  btw. co to za gówn… te Gipsy ? Tragedia…

 11. ciagle pytania o streamyWall…. Ja już dawno dodałem profil Voranka do zakladek i tam zawsze wszystko jest ok LaughingBeer

 12. No to tereaz pierwsze ciarki dzisiejszego wieczoru 😀 WARRR Bomba ! BTW walka pierwsza ciekawa oby do końca tak 🙂

 13. Witam wszystkich! Już myślałem, że nie zdąże, prawie na zawał zszedłem, uff

 14. ciekawe jak w stójce bomba wygląda, no zaraz może się przekonamy

  oby wygrał!

 15. ajjjj, szkoda, że nam tak się wieczór zaczyna, ale wyłapał ładnie.

 16. no to się przekonałem ;(

  Polska 0: 1 reszta świata

  te ruski/czeczeńce to niezłe dziki wszystko wygrywają jak idzie

  dwóch brodaczy dwie wygrane

 17. Szkoda cholernie Bomby, to był jedyny nasz na karcie któremu kibicowałem za coś więcej niż tylko narodowość.

 18. Tragedia, sędzia też mógł poczekać, może jakimś cudem Bandel by przetrwał.

 19. Cienko, szkoda Marcina. No nic, teraz Krzysiek i trzeba liczyć, że na tej gali będzie 2:1 

 20. kur…. a tak mu kibicowalem, ale sorry panowie; jesli wiesz ze stojka to nie twoja najmocniejsza bron to chociaz rece trzymaj wysoko.

 21. Po występach Bomby myślałem że może trochę namieszać w UFC ale jak na razie nic takiego się nie zapowiada , 

 22. Wielka szkoda, miałem nadzieję, że jednak nie przerwie i Bomba się ocknie 🙁

 23. Za bardzo statyczny był Marcin, chyba jednak mocno go spieło, szkoda, że nie zdążył się rozkręcić.

 24. Niestety, lekka to szybka waga, jak ktoś schodzi z wyższych to się może zdziwić czasem…Ciężko wyciągać wnioski. Cios był mocny, niewielu by pewnie wytrwało to uderzenie, ale cóż. Bomba nie dał rady. Szkoda, bo wkraczał jako megapoddający, a tu nawet nie było na to cienia szansy :-/ No nic, oby dostał jeszcze szansę i zaprezentował się z lepszej strony.

 25. A jak wczoraj pisałem, że stójka wygląda u niego krucho to ktoś mnie jechał …

 26. ale bomba buhahahah nie spoedziewalem sie ze bedzie inaczej z taka praca nog

 27. wychodzi pompowanie rekordu. Jak narazie zaprezentoał się najgorzej ze wszystkich Polaków debiutujących w nowozytnym UFC. Zobaczymy czy Janek go przebije. Oby nie.

 28. Sędzia co prawda cipowaty, ale zachował się bardzo dobrze. Co więcej, miał prawo przerwać już po drugim strzale, ale dał Bombie jeszcze chwilę. Zresztą Mairbek sprawiał wrażenie jakby już nie chciał dobijać, bo wiedział, że już po wszystkim…

 29. Marcin trafil mocno jako pierwszy, niestety bez takiego efektu jak rywal. Dostanie jeszcze jednego rywala i jemu juz z pewnoscia cos urwie. Trzymaj sie Bomba.

 30. Panowie mówiłem że szybko zostanie poddany weryfikacji Bomba z tym swoim nadmuchanym rekordem… To nie jest podwórkowa gala w szkopach i nie ogórasy naprzeciwko!!! I to czeka każdego kto myśli ze jest mocny a nie jest/nie był w UFC…

 31. Ta gala aż skłoniła człowieka by założył tu konto! Witam przemiło, szkoda że tuż po bombie nie w tę strone co trzeba 😀

 32. Obled, bo ciężko poza treningami ewentualnie było wypowiadać się o jego stójce. Większość szybko trafiała do parteru i po zabawie. UFC weryfikuje, tam jest inny poziom. Póki co Bomba zderzył się ze ścianą, ale oby wrócił silniejszy…I oby Jotko wyrównał Polska vs rest of the world, bo nie chcę by dopiero Janek walczył o nasz honor :/

  Marcin trafił może i mocno, ale Taisumov trafił z pełnym skrętem i w punkt 🙁

 33. Już ma czac na McDonaldsa, laysy frytki i cala reszte, good job ja pierdole

 34. Dokładnie. Jak się idzie do UFC nie ogarniając jednej z płaszczyzn, w tym przypadku stójki, to w ten sposób się to kończy. Tak to się musiało skończyć. Za szybko.

 35. Był agresywny, nadział się, zdarza się, to jest sport walki i przegrać dość łatwo na tym poziomie. Niektórzy zaczynają o tym zapominać i myślą, że Taisumov był z 1 łapanki chyba 😉 Bomba nie sprostał, ale oby jeszcze szansę miał i pokazał co potrafi, choć lekka jest przepełniona wieloma talentami i wieloma lepiej bijącymi, a w UFC jak nie umiesz się bić w stójce to chociaż musisz być wytrzymały na ciosy na dłuższą metę, bo takie nokauty są źle widziane jak się zdarzą więcej niż raz…I dodatkowo tak szybko :/

 36. Po takim debiucie zwolnienie murowane ale nawet jeśli nie to raczej nic nie wskóra tam .Oby Jotko nie zanudził

 37. Jeśli Krzyśiek przegra , czego oczywiście mu nie życze to boje sie pomyslec co z Jankiem ktory ma moim zdaniem najtrudniejszego rywala z naszych walczaczych na tej gali 🙁

 38. i zaczęła się weryfikacja polskich zawodników eh… brak słów. Nawet rundy nie wytrzymał. Katastrofa : (

 39. Oby dali Bombie drugą szansę, ale zebrał cios potężny. Sędzia mógł jeszcze dać szansę, bo Bomba próbował wstać w miarę przytomnie (przynajmniej tak to na gorąco widziałem), ale w sumie mógłby dostać jeszcze bułę i pójść spać na grubo

 40. Jedyne co lubię u Krzycha to jego muzyka na wejście. Obym po tej walce miał więcej powodów by mu kibicować.

 41. Błachowicz zweryfikuje hype Latifiego i profesjonalizm tych różnych portali

 42. póki co Brdoacze wygrali dwie walki, teraz trzeci brodacz 

  nie dobrze to wróży

 43. od kiedy w UFC zwalniają po jednej walce?

  A co to, jeden był zwolniony po pierwszej walce? Nikt nie ma gwarancji, że zawalczy dwa razy…

 44. Jaka nuta Krzycha?

  Peja – Randori.
  „Broni się jak przysłowiowe Westerplatte” – Tomasz Majewski

 45. Bandel ma ten rekord poddań najwyższy w historii UFC, więc szansę powinien dostać. Nadział się. Rundę czy dwie mógł wytrzymać jakby walczył w stylu Lasoty z Omenem, ale on starał się narzucać tempo i niestety nie sprostał. Tyle, że chciał walczyć, a nie się cofać i unikać walki, walcząc jedynie o parter. Oby to zauważyli włodarze UFC.

  War Jotko!

 46. Bomba na pewno dostanie drugą szansę po pierwsze na pewno kontrakt ma na dwie walki a po drugie muszą mu wypunktować rekord bo ma dobry .

 47. Cienko widzę Krzyśka, jak walka będzie co chwila trafiała do klinczu. 

 48. Bardzo dobra rundla dla Krzyśka. Tor nie istnieje w stójce, obalenia nie zaliczył. Jedynie dociska, tak jak się spodziewałem. Ktoś twierdził, że Jotko jest niefektowny? Nie, to Tor jest, kolejny raz.

 49. 1 dla Jotko zdecydowanie ,chyba ,że punktują dociskanie do siatki mocniej niż kombinacje

 50. Runda mimo wszystko dla Jotki. Mniej trafiać do klinczu i budować wyraźniejszą przewagę. Laughing

 51. Jotko ma tylko taki tik czy źle mu prawą rękawicę założyli? Cały czas ja poprawia.

 52. Pięęęęęknie Krzysztof, super go rozpracował, tylko kurde, żeby to skończył… Teraz tylko niech mu prądu nie zabraknie i będzie pięknie Dance

 53. Cardio siada, ale Tor zamęcza tym klinczowaniem i siebie i jego. Oby Krzysiek dotrwał, a najlepiej znokautował Tora w 3 rundzie. Elegancka walka!

 54. Super runda w wykonaniu Dżotko, oby teraz nie spierdolił jak w poprzedniej walce.

 55. Jotko, dał dziś naprawde dobrą walke, najlepszą w jego karierze, nie zamulał od pierwszej rundy pracował aktywnie, oby tak dalej Mirka nie brakuje, swoje zrobił teraz Krzychu idzie dalej

 56. Bezdyskusyjnie Jotko, wszystkie rundy dla niego. Zachowanie trochę jak u Conora haha 😀

 57. Świetna walka świetny krzysiek ale z tą głowa myslelem ze znow wpadniew gilotyne

 58. Super Jotko, mamy 1:1 ! Applause

   

  Co najwyżej można się przyczepić do brakującego Cardio i tego, że nie mógł szweda skończyć mając takie okazje. Ale kolana i łokcie pozamiatały Yahoo

 59. Tor do zwolnienia. Nic nie pokazal. Nic poza probami obalen nie potrafil wymyslic. Jotko zaskakujaco, jak dla mnie, dobrze Applause

 60. Szwed był fatalny ale to nie zmienia faktu że Jotko walczył świetnie.

 61. Ładna, mądra walka Jotki. Cały czas inicjatywa po jego stronie, na prawdę super postęp.

 62. zaimponował mi Jotko. kapitlna forma. Jak widac Okoń nie jest mu do niczego potrzebny.

 63. Brawo Krzychu. Myślałem, że przegra ale ładnie to rozegrał. Oby Go sędziowe nie przewalili, ale w sumie nie mają chyba nawet jak.

 64. Krzysiu jestes wielki ! Umawialiscie sie z Jankiem na polski potop i niech tak bedzie.

 65. Mirasa nie było, ale kolana owszem.

  I ci co tak marudzili, ż zmiana trenera w takim momencie źle wpłynie? Bardzo dobrze zrobił, choć szacun dla Mirka, że wychował takiego zawodnika. Śietna obrona obaleń i elegancko stjkował. Tora klinczowanie zmęczyło obu, ale walka świetna. Gameplan taki jak chciałem, brawo!

 66. Bardzo dobra obrona obaleń Jotki. Na Troenga się nie dało patrzeć. CZYŻBY KSW?

 67. Takiego Krzycha chcemy oglądać, w każdym aspekcie zajebiście, łokcie, obrona obaleń i klincz zajebiste. Szkoda, że go nie skończył w drugiej rundzie.

 68. Fajnie zobaczyć break’a Krzyśka po walce.
  Nawet jeśli nie jest moim ulubieńcem.
  Gratulacje Krzysiek!
  A jak Mirasa nie słychac podczas walki, to tak jakoś bardziej cywilizowanie się robi i od razu Jotko zyskuje w moich oczach 🙂

 69. prosiło się jeszcze o jakieś kopięcia, coby urozmaicić aresnał w stójce no i zabrakło troszkę ciosów kiedy Tor był skulony pod siatką, ale walka fajna, bez zamulania ze strony Polaka. Wierzę też, ze gdyby nie infekcja to z kondycją byłoby lepiej. ogólnie proges jest i oby tak dalej!

 70. Jotko zaprezentował się rewelacyjnie, jak nigdy wcześniej, myśle że będzie brany pod uwage przyznania bonusu, zasłużył

 71. Pewna wygrana. Było kilka okazji na TKO ale najważniesze że wygrał. BRAVO!

 72. Bardzo dobry występ Krzyśka, Troeng nie postawił wysoko poprzeczki ale niewątpliwie Jotko pokazał się z dobrej strony. Najlepsza walka w UFC jak do tej pory. Kondycja do poprawy, w przyszłości może się na tym przejechać

 73. Na forum sherdoga bardziej komplementują jego break-dance niż walkę Laughing

 74. Brawo Jotko !!!!!! : ) przyznam szczerze że nie doceniłem Krzyśka… bardzo fajnie w stójce ale najlepsze było jego takedown defence ! Mega pozytywnie mnie zaskoczył : )

  Trochę lipa bo obstawiłem na jednym kuponie Jotko wygra na pkt + Bandel wygra przez poddanie…

 75. To są emocje, a nie jakaś rozrywka z polsatu, którą oglądam w przerwach UFC

 76. Coś mi się uroiło że ta gala jest od 20, jak wszedłem prewencyjnie na cohones i patrze bandel KO, kurwica mnie zalała. Obejrzałem pół walki Jotki i serio Krzychu graty. Teraz DŻON!!!

 77. Kopnięć nie byo, bo Tor by je chwytał, jak chwytałkażdej okazji by obalać…Łokcie eleganckie. Nie mogę się nacieszyć, bo miałem Tora za mocniejszogo, ale nieudane obalenia męcza jeszcze bardziej.

  Nie wiem jak można być wielce zaskoczonym Jotką, bo nie raz już podobnie walczył, ale progres jest zauważalny i git!

  Exsite, o co Ci chodzi? Kuba z Kamilem dają megawalkę…

 78. @maniek

  No nie wiem czy to wina choroby. Moim zdaniem było jak zwykle, z tą różnica, że lepiej wszedł w walkę.

 79. Mnie osobiście najbardziej cieszy to że jest ciągły progres u Krzyśka, to dobrze wróży na przyszłość

 80. Kondycja Krzycha trochę słabo, a zawsze był to jego atut. Ale świetna obrona przed obaleniami, łokcie i pewność siebie w klatce. Takiego Jotkę chcemy oglądać. 

 81. Jest dobrze, Bandel został brutalnie zweryfikowany, ale Polska się trzyma 😀 Teraz przerwa na KSW a potem Legendary Polish Power!

 82. czemu wszystkie ruski mają brody i ogolone wąsy ? czy oni nie wiedzą że wyglądają jak małpy ?

 83. Pendred jest przereklwamony…Dużo większy i nic z tego nie wynika. Swoją drogą "rosyjskie korzenie" to chyba jednak najlepsza baza do MMA muszę z przykrością stwierdzić ;]

  Andreew, ale co to za czepianie kondycji? Łatwo tak się klinczować sporą część walki? Tor wydawał się w dodatku cięższy jednak. Jego jeszcze więcej te próby i przyjmowane ciosy kosztowały. Ważne, że Krzychu dotrwał w ładnym stylu, jeszcze obalił sam na koniec.

 84. Dajcie ludzie spokój z tym błaganiem o streama, ruszcie trochę cztery litery i chociaż przeczytajcie ten temat wraz z włączeniem myślenia, łatwo znaleźc.

 85. ZA prośby o streama tutaj to ja bym banował, a co najmniej wywalał te wpisy, ale pewnie dziś na bieżąco nie ma tego komu robić 🙁 rozmywają i wydłużają jedynie temat…

 86. Ładna stójka Umalatova. Podobała mi się ta kombinacja na brzuch w środku rundy, no i ładnie go pokarał za tego supermana.

 87. @ Solaris

  Jak wejdzie Jan to napewno
  Cain Velasquez, Robbie Lawler, Anthony „Rumble” Johnson, Cat Zingano, Jan Błachowicz, Damian Grabowski

 88. Tak jak wspominałem – decyzja dla Pendreda. Chociaż walka była niesamowicie trudna do ocenienia. Szkoda, że wszyscy stąd uciekli po walkach polaków, widzę umysły zamknięte tylko na swoich

 89. Nie wszyscy, ale teraz Waluś walczył dlatego musisz im wybaczyć, bo przecież Augustowski Drwal jest ważniejszy niż ME w dzisiejszym UFC 🙂

 90. Ale po co tutaj ludzie komentują to co się dzieje na ksw?

 91. A po co Ty pytasz po co komentują? Boże….. Myśle, że za 1h15m będzie Błachowicz jak dobrze pójdzie. Takich emocji to dawno nie czułem jak z jego walką. Janek nie zawiedź!

 92. Szkoda tylko , że Błachowicz dzisiaj przegra. Według mnie zbyt mocny przeciwnik na początek !

 93. Pytam, bo mogę. Natomiast dla KSW jest oddzielny temat, niech tam sobie komentują freak showy.

   

  @up też podejrzewam, że nie da rady :/

 94. Jakby był zbyt mocny to by ich nie zestawili. Nie trafiłby też Janek na maincard…Zobaczymy w walce.

 95. Ładna walka teraz jest. Stary Siver jeszcze coś tam potrafi! Swoją drogą 7 lat w UFC, całkiem imponujące.

 96. Myślałem, że wygra Bomba – przegrał, myślałem, że przegra Jotko – wygrał, myślę, że wygra Janek – kurwa mać.

 97. "Myślałem, że wygra Bomba – przegrał, myślałem, że przegra Jotko – wygrał, myślę, że wygra Janek – kurwa mać." nie wprowadzaj nie pokoju!Evil

 98. Cały ten tydzień wszyscy mega hurra optymizm, a nadchodzi wieczór walki, jeden niespodziewany tko i co druga osoba już trzęsie portami że Janek padnie Tease

 99. Ładnie z tego leglocka wyszedł, doświadczenie wygrywa. UFC bardzo lubi niszczyć perfekcyjne rekordy

   

  Respect dla Sivera! Zajebiste tempo walki, od początku do końca przyjemnie się oglądało. Walka na bonusik. Ta obrotówka w zwolnionym…oj musiało zaboleć 🙂

 100. Jestem pod mega wrazeniem dzisiejszego wystepu Sivera Applause

  Hardy mowi, ze to close fight. Niby z ktorej strony. Siver decyzja bez dyskusji.

 101. i co teraz? jest jakas przerwa? pokazuje mi ze glowna karta rusza za 35min?

 102. Jak Magnus przegra to możliwe, ale jak nie to będzie miał już serię i pewnie szedł o pół piętra wyżej niż Krzysiek.

 103. Na tym etapie kariery nie ma sensu na rewanż i UFC tego na pewno nie zorganizuje. Jest w tej dywizji tyle fighterów do ogarnięcia, że rewanż dwóch słabo rozpoznawalnych nazwisk nic by nie dał.

 104. Przerwanie niczym podczas filmu na tvn.To do ksw tematu nie przełączyłem

 105. Dobrze że ta walka się już skończyła. Cedenblada chętnie obejrzę, zwłaszcza że na ksw już jakieś "kontrowersje" Pray

 106. Chyba tak, zwłaszcza że zapowiada się kolejne 15 nieciekawych minut.

 107. Oj wymęczył tą decyzję strasznie..

  Front kick z drugiej rundy perfekcyjny Applause

 108. kurna ja nie mogę znaleźć streama weźcie pomóżcie bądzcie ludźmi

 109. Też nie rozumiem tego zamykania tematu o KSW, już drugi raz. Jakies cyrki :-/

 110. co chwile zamykany. Redaktorzy sie chyba boją że ilością postów przebije UFC Laughing

 111. A nie możecie zablokowac wrzucania email tu. Bo już mnie denerwuje że nie ma normalnych moentow tylko błagania o streama.

 112. Nie rozumiem jakim cudem ludzie w XXI wieku nie potrafia wpisac w google UFC Fight Night: Nelson vs. Story stream i wejsc w 1 albo 2 link…

 113. Backstrom nie chciał szczęścia od Escobara, bo szczęście jest dla loserów no i ma…

 114. Gorzej, że nie miały kiedy się streamy zacząć wieszać…Je**na Szwecja 😐

 115. a podobno w podstawówkach już jest informatyka, a tu ludzi chyba wujek Google gryzie i boją się samemu linków poszukać, a to nie jest trudne bo jest ich wysyp. a żeby było smutniej to nawet w tym temacie są linki, no ale cóż i czytanie też pewnie gryzie.

 116. Wchodzi Rocky, pozamiatane…Mi strasznie teraz steam tnie. Też tak macie?

 117. 30zł na Janka HAJS SIE MUSI ZGADZAC!

  Anzor i Jano oczoplonsa dostane

 118. Gratulacje dla PRzemka 😉 Brawo Jaaaaaaaaaan/

  Hahahaha, ale zajebiście! 😀

 119. Jestem w ciężkim szoku. Ciężkim. Przegrałem hajs, bo miał wygrać przez decyzje, ale jaram się 😀

 120. świetnie!

  a Materla niech patrzy i się uczy, zamiast gadać trzeba działać, Jan zamiast wiecznie gadać zadziałał i poszedł i teraz może świętować zwycięstwo w UFC przez nokaut!

 121. Hardy powinien komentować każdą galę UFC. Gość jest świetny, przebija nawet Rogana.

 122. Ale mi radoche sprawił tym zwycięstwem. Przemek ładnie hajsu przytulił 🙂

 123. Hardy powinien komentować każdą galę UFC. Gość jest świetny, przebija nawet Rogana.

 124. Kto to postawił tysiaka na Jana? Przyznać się 🙂 Ile wygrałeś?
  Niech sobie „specjaliści” typujący walkę Jana podetrą swoimi typowaniami tyłki!

 125. Ale mi radoche sprawił tym zwycięstwem. Przemek ładnie hajsu przytulił 🙂

 126. Przeczucie mnie nie zawiodło 😉 Postawiłem na wygraną Janka przez KO i szkoda, że więcej nie postawiłem 🙂 Brawo Janek!!!

 127. Juras we wczorajszej szczęce mówił, że postawił spore pieniądze na Janka i dla niego jest on pewniakiem. No i sporo się wzbogacił. Gratulacje 🙂

  Janku dziękujemy.

 128. Juras we wczorajszej szczęce mówił, że postawił spore pieniądze na Janka i dla niego jest on pewniakiem. No i sporo się wzbogacił. Gratulacje 🙂

  Janku dziękujemy.

  PS. hehe bo już się zaczynałem dziwić, że MMA Rocks jeszcze nie padło 🙂

 129. przepięknie, cudownie, łzy mam w oczach 

  BRAWO  JAAANEK!

  pokazął swoja klase w chuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 130. TAAAAAAAAAAAAK JANEK JESTEŚ PRZEKOZAK!!!!!!!!!!!!!!

  Supporter of: Jan Błachowicz, Jon Jones, Rashad Evans, George St-Pierre, Francis Carmont, Thiago Alves.

 131. Świetna robota Janka, bravo Dżotko u nie łam się Bomba
  Btw na sherdogu przeczytałem dobry komentarz 🙂
  „latifi ma szklaną wątrobę” :d

 132. Będziemy mieć z niego "pocieche" tylko Jan może pokazać tą prawdziwą Polską siłe. Załuje, że nie obstawiłem, nie gram w bukmacherce, ale tym razem mogłem zrobić wyjątek. Przy następnej walce już bardziej zainteresuje się tematem

 133. Ktoś z was jeszcze ogląda ME?

   

  Story zaskoczy, zobaczycie.

  Not bad 😉

 134. ME już był, a w nim Jan wygrał. Niech wpadnie mu bonusik
  Cain Velasquez, Robbie Lawler, Anthony „Rumble” Johnson, Cat Zingano, Jan Błachowicz, Damian Grabowski

 135. Za co ten bonus? Nie ma co nawet marzyć.

  Story raczej nie poradzi, chociaż tę pierwszą rundę ciężko ocenić, ale raczej delikatna przewaga Gunnara,

 136. Dziwią się pewnie ci co mieli Story'ego za ogóra do przejścia 😉

 137. Ja jestem w ciężkim szoku co się dzieje

   

  Walka wyrównana, na punkty na korzyść Story'ego. Przed chwilą miał sporą szansę na TKO, niestety nie wykorzystał. Gunnar wygląda na trochę zmęczonego, a Story przyzwyczajony do długich walk 🙂

 138. Story nieźle teraz sponiewierał Gunnara, myślałem, że go skończy w tej rundzie. Ciosy nieźle na szczękę Nelsona siadają. Gunnar nie jest przygotowany na mistrzowskie rundy widać.

 139. ostatni raz takie proste to widzialem ladnych pare lat temu jak Darek Michalczewski punktowal rywali … masakra, a tak lubie gunnara i jego oldskulowy styl.

 140. Kurde, ale ile Rick mógłby tak walczyć? 10 rund? Chyba naćpany jakiś i będzie NC 😉

  50-44 wow.

  Niten powyższy tekst dałem do Best of Mmarocks ;-)))

 141. Jednak Story. Brawo! Pokazał Nelsonowi że rewelacyjny parter to za mało.
  „Broni się jak przysłowiowe Westerplatte” – Tomasz Majewski

 142. Trochę zawiodłem się na Nelsonie, ale cóż, będzie lepiej :).

  Gala świetne, duuuużo emocji nie tylko tych związanych z Polakami (ale głównie).

  Brawa i gratulacje dla Jotki, Błachowicza, trzymam kciuki za kolejne występy i oczywiście za Marcina Bandla, bo wiem, że powróci w świetnym stylu!!! Beer

 143. Gratulacje dla obstawiających Storego.

  Też chciałem, ale postawiłem wszystko na Janka

  A "sędziego" który punktował Nelsona wypieprzyć z miejsca
  http://www.poomoc.pl/ – Klik!