Mistrz kategorii półciężkiej największej organizacji MMA na świecie, Jan Błachowicz, wierzy, że inne talenty z Polski również mogą dojść na sam szczyt. W rozmowie w programie „The Bash” posiadacz tytułu UFC zapytany o to, którzy zawodnicy z naszego kraju mogą osiągnąć duże sukcesy na arenie międzynarodowej, wymienił Mateusza Gamrota i Tomasza Narkuna.

Jest jeden gość, który występuje już w UFC. Zawalczył raz, przegrał, ale to była kontrowersyjna przegrana przez decyzję. Sędziowie oglądali chyba inną walkę, ale ok… Mateusz Gamrot – myślę, że będzie na szczycie w przyszłości.

Może Tomasz Narkun. Też tak jak ja jest w kategorii półciężkiej. Teraz jest mistrzem KSW, może przejdzie do UFC. Moim zdaniem będzie jednym z najlepszych. Zobaczymy jednak czy opuści KSW – tego nie wiem. Tych dwóch gości musicie oglądać, szczególnie Mateusza Gamrota.

Gamrot (17-1, 1 NC MMA) w swoim debiucie w UFC po niezwykle wyrównanej walce zanotował pierwszą przegraną w karierze w pojedynku z Guramem Kutateladze. Były mistrz kategorii lekkiej KSW na swoim koncie ma wygrane z m.in. Normanem Parke czy Marianem Ziółkowskim.

Narkun (18-3 MMA) na KSW 56 udanie obronił tytuł mistrzowski kategorii półciężkiej KSW w pojedynku z groźnym Chorwatem, Ivanem Erslanem. Polak znany jest ze swojego nieszablonowego stylu walki, który jest niezwykle skuteczny. 17 z 18 wygranych w karierze „Żyrafa” zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem.

12 KOMENTARZE

 1. Narkun przecież już jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. W poprzedniej walce pokonał legendę, top 5 na świecie, jednego z nie kwestionowanych mistrzów wagi półciężkiej na świecie, największe swoje wyzwanie w karierze, wirtuoza parteru, magika w stójce, olimpijskiego zapaśnika, byłego zawodnika UFC, Bellatora, Pride, Steikeforce i wielu innych organizacji :cmgkeepgoing:

 2. Narkun przecież już jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. W poprzedniej walce pokonał legendę, top 5 na świecie, jednego z nie kwestionowanych mistrzów wagi półciężkiej na świecie, największe swoje wyzwanie w karierze, wirtuoza parteru, magika w stójce, olimpijskiego zapaśnika, byłego zawodnika UFC, Bellatora, Pride, Steikeforce i wielu innych organizacji :cmgkeepgoing:

  Meh. No jest, i co? Udowodnij mi, że są lepsi półciężcy w Europie poza UFC.

 3. Szczególnie "mistrz UFC".

  Pierwsze co pomyślałem, to… :whodefuk:

  A potem znowu do mnie doszło, że mamy Janka na szczycie. :tellmemore:

  Tych dwóch gości musicie oglądać, szczególnie Mateusza Gamrota.

  Gamer > Narkun. :roberteyeblinking:

 4. Meh. No jest, i co? Udowodnij mi, że są lepsi półciężcy w Europie poza UFC.

  A kto pisał o najlepszych półciężkich w Europie ? Czytanie ze zrozumieniem się kłania Panie redaktorze ::snoopd::

 5. A kto pisał o najlepszych półciężkich w Europie ? Czytanie ze zrozumieniem się kłania Panie redaktorze ::snoopd::

  Na Pana to sobie trzeba zasłużyć, ja zwykły chłopak jestem. 🙂

 6. Na Pana to sobie trzeba zasłużyć, ja zwykły chłopak jestem. 🙂

  Ale na poważnie nie skumałeś aluzji dotyczącej Narkuna ? Chodziło o jego wypowiedź na temat Erslana, że walczy z jednym z najlepszych półciężkich na świecie. A że napisałem to trochę prześmiewczo to już inna sprawa 🙂

 7. Zawalczył raz, przegrał, ale to była kontrowersyjna przegrana przez decyzję. Sędziowie oglądali chyba inną walkę, ale ok… Mateusz Gamrot – myślę, że będzie na szczycie w przyszłości.

  Zgadzam sie z Jankiem. Placeusz przegral, decyzja kontrowersyjna, do dzis nie rozumiem czemu jeden sędzia tam widział jego wygraną.

  I tak, Gamrot bedzie na szczycie, ale Janek nie powiedział na którym. :lol::lol::lol:

 8. Ale na poważnie nie skumałeś aluzji dotyczącej Narkuna ? Chodziło o jego wypowiedź na temat Erslana, że walczy z jednym z najlepszych półciężkich na świecie. A że napisałem to trochę prześmiewczo to już inna sprawa 🙂

  Tomek promowal walke jak mogl. Co mial powiedziec "dali mi ogora, ktorego na 99% skoncze przed czasem"? Ja bym tu nie winil Narkuna a bardziej duet K&L.

 9. Tomek promowal walke jak mogl. Co mial powiedziec "dali mi ogora, ktorego na 99% skoncze przed czasem"? Ja bym tu nie winil Narkuna a bardziej duet K&L.

  w jego przypadku najlepiej jakby nic nie mówił :beczka: i ja nikogo nie winie :fjedzia:

 10. Co mial powiedziec "dali mi ogora, ktorego na 99% skoncze przed czasem"?

  Nie użył określenia "ogór", tylko o ile pamiętam bylo coś o leszczach, o rozpoczęciu sezonu na leszcza. :roberteyeblinking:

  Ale ja też nic do niego nie mam. W sumie to jego występy typu wywiad mnie bawią, choć szkoda potencjału jaki w nim drzemie na Cyrk Kawulskich.

  No trudno… :fjedzia:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.