To, o czym w mediach społecznościowych mówiło się od jakiegoś czasu, wreszcie znalazło swoje potwierdzenie. Jan Błachowicz drugi raz spotka się w oktagonie UFC z Jimim Manuwą. Walka bedzie miałą miejsce 17 marca, na gali UFC Fight Night 127 w Londynie. Informację podała organizacja, na swoich social mediach.

Błachowicz (MMA 21-7) niesiony dobrą passą nie zwalnia tempa. Ostatnią walkę dla największej organizacji MMA na świecie, „Cieszyński Książe” stoczył w grudniu 2017 roku. Na gali w Kanadzie pewnie wypunktował Jareda Cannoniera. Wcześniej, na UFC w Gdańsku, efektownie poddał Davina Clarka, co zapewniło mu powrót na zwycięską ścieżkę po dwóch porażkach z rzędu.

Manuwa (MMA 17-3) ostatnią walkę stoczył w lipcu ubiegłego roku, na gali w Anaheim. Bardzo szybko został tam znokautowany przez Volkana Oezdemira. Wcześniej miał serię dwóch zwycięstw z rzędu. W pierwszym starciu z Polakiem sędziowie uznali go jednogłośnie zwycięzcą, po 15 minutach starcia.

7 KOMENTARZE

  1. Zajebiscie. Powodzenia Janek BTW. . Mam nadzieję że Mysiala też wystąpi na tej gali. Ciekawe tylko z kim

  2. Pisałem o tym w temacie jak manuwa żalił się że nikt nie chce z nim walczyć. Super sprawa mam nadzieję że teraz Janek go dojebie trzymam kciuki. Wojna Janek!

  3. Super zestawienie. I w sumie sensowne dla jednego jak i drugiego. Oby tym razem Jano odrobił lekcje i pokonał Manuwe, który ewidentnie jest do przejścia.

  4. Oby tym razem nie wydawało mu się, że lewy prosty wchodzi. A tak serio to Janek dasz radę! Po wygranej lekko wskoczy do 10tki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.