Jan Błachowicz znalazł się na celowniku Volkana Oezdemira po wygranej na UFC w Urugwaju. Po trzech przegranych z rzędu Szwajcar wrócił na zwycięskie tory i jak widać nie ma zamiaru zwalniać tempa. Oezdemir w wywiadzie z Michaelem Bispingiem po walce wyzwał do walki dwóch rywali – Polaka oraz Dominicka Reyesa.

Oezdemir (16-4 MMA) przegrał przed UFC w Urugwaju trzy walki z rzędu, w tym przez kontrowersyjną decyzję sędziowską z wcześniej wspomnianym Dominickiem Reyesem. Teraz „No Time” celuje w walkę z Błachowiczem, który w ostatnim pojedynku znokautował Luke’a Rockholda oraz w rewanż z Reyesem. W przeszłości Oezdemir walczył z m.in. Danielem Cormierem, Jimim Manuwą czy Ovincem St. Preux. Aż 12 z 16 wygranych w karierze zawodnik zdobywał nokautując przeciwników.

Na UFC w Urugwaju wystąpili również m.in. Oskar Piechota, który musiał uznać wyższość utytułowanego grapplera, Rodolfo Vieiry, Mike Perry, Valentina Shevchenko czy Vicente Luque. Pełne wyniki gali UFC on ESPN+ 14

25 KOMENTARZE

 1. W sumie dobra walka, ale poczekałbym na to kto dostanie walkę o pas z Bonesem, ponoć DC ma przejść na emeryturę po walce ze Stipe, więc stąd te ruchy z rankingami, żeby podjudzic DC do walki z Jonesem w półciężkiej.

 2. On miał Szweda na widelcu i jeszcze dwie minuty się z Nim męczył. Co więcej, Jemu spierdalało więcej paska energii, niż szwedzkiemu Okapowi.

  To jest jeden z tych, którzy mają zajebiste pierdolnięcie, ale jak Nim nie położą, to przeważnie polegną.

 3. Wczoraj ledwo co rozmyślałem zdumiony nad tym, jak to Błachowicz z gościa który był o krok od zwolnienia stał się topowym pretendentem za którym inni latają. Podziwiam.

 4. Nie jara mnie takie zestawienie bo Volkan nie miał zajebistego występu przeciwko sapiacemu Szwedowi.

  #JanVsJon

  Dobrze wyglądał, zestawienie spoko, ale niech Janek zawalczy o pas

 5. Na taką walkę za wcześnie dla Volkana, ale do czego doszło żeby ubiegłoroczny pretendent do pasa wyzywał Janka do walki samo to też zrobi choć trochę rozgłosu dla naszego Króla. Z drugiej strony kiedyś bym zobaczył taką walkę, ale na ten moment #JanvsJon

 6. Dobrze wyglądał, zestawienie spoko, ale niech Janek zawalczy o pas

  Ale to nie Wulkan Morderca znany z początku kariery w  ufc.

 7. Ale to nie Wulkan Morderca znany z początku kariery w  ufc.

  Tam gadanie, od początku kontrolował walkę zarówno rękoma, jak i nogami z chłodną głową. Nie każdy będzie mu wlatywały z weselniakami jak Cirkunov

 8. Chcą sobie zrobić autostrade z Janka do walki o pas i nawet taki Volkan wie doskonale, że ewentualna wygrana z Błachowiczem zbliżylaby go do Jonesa. Dla Janka priorytetem powinna być walka ze Smithem/Reyesem albo czekanie na rozwój sytuacji co dalej bedzie z Jonesem. Inaczej nie ma sensu walczyć z takim Volkanem, który po prostu nie zasłużyl żeby walczyć z Jankiem po kilku przegranych z rzędu. Obawiam się jednak, że może też tak być że Weidmanowi dadzą walkę o pas po wygranej nad Reyesem. Marketingowo na pewno byłoby to lepsze zestawienie niż Janek na ten moment.

 9. Obawiam się jednak, że może też tak być że Weidmanowi dadzą walkę o pas po wygranej nad Reyesem. Marketingowo na pewno byłoby to lepsze zestawienie niż Janek na ten moment.

  Co by było przekrętem jak stąd do Bangladeszu. Kurwa gość w ostatnich 5 walkach w dywizji niżej ma bilans 1-4 wszystkie przed czasem, a tu po jednej wygranej już pas. Wiadomo to jest biznes, ale jakieś granice mogłyby być. W półciężkiej teraz w sumie jakby nie patrząc nie ma jakiegoś mega medialnego zawodnika są bardziej i mniej to nie lekka czy półśrednia że tu prawie każdy na każdego kurwuje w mediach, wyzywa się i biliby się najlepiej na pierwszym staredownie, ważeniu, w klatce i jeszcze na konferencji prasowej po walce. W tych kategoriach to prawie każdy pojedynek z TOP 5-7 by się zajebiście sprzedał, a do półciężkiej muszą przychodzić inni zawodnicy do Jonesa patrz Rockhold, Weidmann tu ploty o DC, gdzieś tam Adesanya się przewija w dalszych planach.

 10. Przy braku umiejetnosci schodzenia w boki podczas szarży przeciwnika, Błachowicz może mieć nie lada problem, żeby przetrwać pierwszą rundę z Wulkanem

 11. Patrzyłem na walkę i ozdemir moim zdaniem zawalczył naprawdę Dobrze ciosy łokciami kolanami barkiem udana obrona sprowadzen a nawet jak dał się sprowadzić szybko wrócił na nogi

  Ciężki przeciwnik dla Janka bo nie jest to zawodnik jak kiedyś gdzie tylko power punch

  Dla mnie dobry przeciwnik nawet bardzo dobry

 12. Co by było przekrętem jak stąd do Bangladeszu. Kurwa gość w ostatnich 5 walkach w dywizji niżej ma bilans 1-4 wszystkie przed czasem, a tu po jednej wygranej już pas. Wiadomo to jest biznes, ale jakieś granice mogłyby być. W półciężkiej teraz w sumie jakby nie patrząc nie ma jakiegoś mega medialnego zawodnika są bardziej i mniej to nie lekka czy półśrednia że tu prawie każdy na każdego kurwuje w mediach, wyzywa się i biliby się najlepiej na pierwszym staredownie, ważeniu, w klatce i jeszcze na konferencji prasowej po walce. W tych kategoriach to prawie każdy pojedynek z TOP 5-7 by się zajebiście sprzedał, a do półciężkiej muszą przychodzić inni zawodnicy do Jonesa patrz Rockhold, Weidmann tu ploty o DC, gdzieś tam Adesanya się przewija w dalszych planach.

  No byłoby, ale dziwi Cię to? Od kiedy UFC ma granice i kieruje się jakąkolwiek logiką czy rozsądkiem? Dadzą walkę o pas temu, który sprzeda więcej PPV i tyle :fjedzia:

 13. Volkan bedzie mial teraz operacje reki, ktora rozwalil w bojce w barze jakis czas temu. Potem pewnie wygrany Reyes vs Weidman dla niego.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.