Janek Błachowicz specjalnie dla swoich fanów przygotował serię vlogów przed UFC w Hamburgu.

21 KOMENTARZE

 1. A czy UFC przygotowało jakieś materiały z Jankiem?

  Gus wspomniał o Janku w On The Fly czy jakoś tak.

 2. 4,5 kg, 10 pounds do zrzucenia 😀 da radę, mam nadzieję, że dzięki pracy z nowym trenerem od boksu da radę szybkościowo i nie będzie to zła walka dla fanów, szczególnie polskich 😀

 3. Póki co @J-Son przygotował więcej materiałów z Jankiem niż UFC.

  Ale Ty się dziwisz, czy o co chodzi? Janek ma bilans 2-2 w oktagonie. Widziałeś walki z Andersonem, Manuwą i Pokrajacem? Po tym mają w niego inwestować miliony dolarów? Ktoś w ogóle ma wątpliwości kto przyniesie więcej korzyści UFC wygrywając ten pojedynek?

  Ależ pytań.

 4. Ale Ty się dziwisz, czy o co chodzi? Janek ma bilans 2-2 w oktagonie. Widziałeś walki z Andersonem, Manuwą i Pokrajacem? Po tym mają w niego inwestować miliony dolarów? Ktoś w ogóle ma wątpliwości kto przyniesie więcej korzyści UFC wygrywając ten pojedynek?

  Ależ pytań.

  To równie dobrze mogą napisać Alexander Gustafsson vs TBA / ktoś tam i wrzucić samego Szweda na plakaty.Oczywiście,że walki widziałem ale promowanie tylko jednej strony jeszcze w co-mainevencie to jest samemu proszenie się o niespodziankę,na którą liczę.Janek zwolnij Gustafssona z UFC,nie będą robić Polaka na chuja!

 5. Moim zdaniem ta walka to jest walka z najwyżej notowanym i cenionym na świecie zawodnikiem mma z udziałem Polaka, a jakoś to do mnie jeszcze nie dociera.

 6. Wie ktoś co to za firma i model zegarka (widoczny w 1:45) :lol:? Jakiś G-Shock?

  Przypuszczam, ze tak. CASIO GD-120CM-5ER

 7. 215 lbs ???

  4,5kg do zrobienia w dwa i pół dnia, pójdzie. Czy trzy i pół dnia, bo nie pamiętam czy UFC wprowadziło te ważenie nieoficjalne tylko na numerowanych, czy na wszystkich?

 8. Moim zdaniem ta walka to jest walka z najwyżej notowanym i cenionym na świecie zawodnikiem mma z udziałem Polaka, a jakoś to do mnie jeszcze nie dociera.

  Chyba na fightmatrixach Brooks był wyżej przed walką z Heldem, niż teraz jest Gustafsson. Ale oczywiście rozpoznawalność, UFC a nie Bellator itd., więc można zaryzykować stwierdzenie jak twoje powyżej. Fajne to jest, bo Janek nie ma nic do stracenia. W razie, nawet dotkliwej, porażki nikt wielkich pretensji nie będzie miał ,ale w razie zwycięstwa fejm jak sam sku**syn itd., niepowtarzalna szansa…

 9. Mam problem z tymi materialami przed walkami naszych zawodnikow w UFC, bo niestety te najbardziej udane kojarza mi sie z pozniejszymi porazkami. Moze wiec fakt, ze poki co ten vblog to nic nadzwyczajnego, nalezy wziac za dobra wrozbe.

 10. Mam problem z tymi materialami przed walkami naszych zawodnikow w UFC, bo niestety te najbardziej udane kojarza mi sie z pozniejszymi porazkami. Moze wiec fakt, ze poki co ten vblog to nic nadzwyczajnego, nalezy wziac za dobra wrozbe.

  Tez mi się skojarzyło z chodzeniem po korytarzach Tybury.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.