Jan Błachowicz złapany na targach FIWE opowiada o tym dlaczego jego walka z Jonem Jonesem nie doszła skutku oraz jak widzi jego najbliższy pojedynek z Jacare Souzą. Ocenia starcie Glovera Teixeiry z Krylovem Nikitą oraz jest pewny, że innej opcji już nie będzie jak tylko walka o pas, gdy już uda mu się pokonać Souzę.

27 KOMENTARZE

 1. Jeśli Walker pokona Coreya to marnie to widzę. Ewentualnie zrobią eliminator między nimi ale na pewno Błachowicz nie będzie przed nim w kolejce. To samo może się tyczyć Reyesa i Weidmana

 2. Za to lubię Janka. Dostał ME jest zadowolony chce się bić a nie jak reszta tych placzkow z tym nie będą walczyć i kręcą nosem, wybierają walki albo czekają w domu na okazję. Janek nie dostał za darmo wszystko wywalcyzl i na wszystko zapracowal.

  Walka w Brazylii będzie bardzo trudna

 3. Dostał ME jest zadowolony

  Ja też go za to bardzo szanuje, żadnego trashu tylko dawaj sprawdzimy się w klatce. :conorsalute:

  Musiałby bardzo spektakularnie ubić aligatora, żeby dostać TS. Inaczej go czeka Reyes ( jeśli wygra Wiedman, to się nie zdziwię jak wyrwie od razu TS) zwycięzca Walker vs Anderson, jest Smith i Volkan, także ma się kto bić.

  Ale jakby tak było to bym się nie obraził, Jano walcz wygrywaj, będzie co ma być. :conorsalute:

 4. 1. Weidman

  2. Walker

  3. Smith/Oezdemir

  4. Janek, ale wtedy też nie zawalczy o pas bo zanim Jones obije tych powyżej to na rewanż będzie gotowy Santos

 5. Błachowicz już się nie dopcha do walki pas, w tym momencie była najlepsza okazja. Teraz co by się nie stało każdego będzie można wepchnąć przed niego i w miarę logicznie to wytłumaczyć. Sorry Janek, przespałeś to medialnie.

 6. @eltores @Rafciu27 @Baddream z pewnością macie rację Panowie ale co miał robić , siedzieć , czekać i płakać o walkę o pas jak to robi większość w dzisiejszych czasach ? Wątpię żeby w ten sposób się doczekał. Tak jak mówi @aptekarzovereema za to lubimy Janka , stara szkoła.. i mam nadzieję że wywalczy sobie tą jebana walkę z Jonesem właśnie aktywnością

 7. @eltores @Rafciu27 @Baddream z pewnością macie rację Panowie ale co miał robić , siedzieć , czekać i płakać o walkę o pas jak to robi większość w dzisiejszych czasach ? Wątpię żeby w ten sposób się doczekał. Tak jak mówi @aptekarzovereema za to lubimy Janka , stara szkoła.. i mam nadzieję że wywalczy sobie tą jebana walkę z Jonesem właśnie aktywnością

  Ja nie mówię co miał robić. Mówię tylko, że przed Janem są inni zawodnicy w kolejce. Jan nigdy nie dostanie TS-a jeśli nie będzie dobrze znany i rozpoznawalny w Stanach.  Wystarczyło poczytać zagraniczne fora. Amerykanie wybierając następnego przeciwnika Jonesowi nawet słowem nie wspominali o Błachowiczu. Jak by nie istniał.

 8. Trzeba wróżbitę Macieja zapytać czy układ planet będzie równie korzystny po walce z Jacare jak był teraz. Obietnice łysego to za mało.

 9. Ale co Wy z tym Weidmanem? Przecież on w ostatnich czterech walkach ma trzy porażki. Naprawdę sądzicie, że po jednym zwycięstwie w LHW będzie brany pod uwagę do walki o pas?

 10. Ale co Wy z tym Weidmanem? Przecież on w ostatnich czterech walkach ma trzy porażki. Naprawdę sądzicie, że po jednym zwycięstwie w LHW będzie brany pod uwagę do walki o pas?

  Piekny Łukasz podobno miał obiecanego TSa, to Krzyś nie może? Kto bogatemu zabroni?:roberteyeblinking:

 11. Chcę zostawić tu swój głos po stronie tych, którzy cieszą się z tego zestawienia. Mocny przeciwnik, więc będzie dobra walka. Czy dostanie w końcu walkę z JJ, czy też nie, Jan to prawdziwy kozak i po prostu normalny, uczciwy gość, którego cechy na tle większości możnaby uznać za szlachetne. Szacun za postawę.

 12. Błachowicz już się nie dopcha do walki pas, w tym momencie była najlepsza okazja. Teraz co by się nie stało każdego będzie można wepchnąć przed niego i w miarę logicznie to wytłumaczyć. Sorry Janek, przespałeś to medialnie.

  Sorry, ale nie rozumiem tej opinii. Jakoś logicznie się to nie zgadza… Jon Jones będzie teraz bronił tytułu po raz ostatni? lol. Przecież wiadomo, że teraz przed Jankiem może wbić np. Reyes. Ale co z tego? Janek se poczeka i będzie mógł dostać TS'a po Reyesie (lub po kimkolwiek). Oczywiście musi wygrywać walki, to jest jedyny warunek w tym momencie. Wtedy jedyną przeszkodą może być już tylko polityka.

  Ale co Wy z tym Weidmanem? Przecież on w ostatnich czterech walkach ma trzy porażki. Naprawdę sądzicie, że po jednym zwycięstwie w LHW będzie brany pod uwagę do walki o pas?

  No ja nie kumam, Weidman ostatnio dostał w pompę od Aligatora i teraz oboje przeskoczyli do 205 funtów, lol. Wyobrażacie sobie co będzie, jak oboje wygrają swoje debiuty w LHW? Dla mnie mocno kuriozalna sytuacja by była.

 13. Janek jak pokona Jacare to w nastepnej walce przywita Romero w 93 przypomne sie kiedys!:cool::wink:

  oby nie

  bardzo kibicuje Janowi ale Romero to dzik i nie widze plaszczyzny w ktorej Jano moglby go zdominowac

 14. Sorry, ale nie rozumiem tej opinii. Jakoś logicznie się to nie zgadza… […] Wtedy jedyną przeszkodą może być już tylko polityka.

  I wszystko nagle się zgadza. :roberteyeblinking:

 15. Niestety była jakaś szansa, ale Jano został użyty jako karta przetargowa przez Łysego w negocjacjach z następnym przeciwnikiem Bonesa.

  Hermasson nie dostał walki o pas za zwycięstwo na Jacare w średniej, to tym bardziej nie ma szans nawet gdyby Jano znokautował go w pierwszej rundzie w półciężkiej. Bądźmy realistami, żaden Polak czy Polka szybko nie zawalczą o mistrzostwo UFC, jeśli wcale.

 16. Jeśli Walker pokona Coreya to marnie to widzę. Ewentualnie zrobią eliminator między nimi ale na pewno Błachowicz nie będzie przed nim w kolejce. To samo może się tyczyć Reyesa i Weidmana

  Ja też go za to bardzo szanuje, żadnego trashu tylko dawaj sprawdzimy się w klatce. :conorsalute:

  Musiałby bardzo spektakularnie ubić aligatora, żeby dostać TS. Inaczej go czeka Reyes ( jeśli wygra Wiedman, to się nie zdziwię jak wyrwie od razu TS) zwycięzca Walker vs Anderson, jest Smith i Volkan, także ma się kto bić.

  Ale jakby tak było to bym się nie obraził, Jano walcz wygrywaj, będzie co ma być. :conorsalute:

  1. Weidman

  2. Walker

  3. Smith/Oezdemir

  4. Janek, ale wtedy też nie zawalczy o pas bo zanim Jones obije tych powyżej to na rewanż będzie gotowy Santos

  Co wy z tym Walkerem? To ze pokonal widowiskowo kilku plackow nie daje mu tsa. Typ jest na 11 miejscu w rankingu. Poza top 10! Walczy z Coreyem, ktory ma 7 pozycje. Nie dostanie po tej walce tsa. To juz Rakic jest wyzej a nikt z was go nie rozpatruje, tak samo Ozdemir, Janek, nawet Gus po porwocie jest wyzej.

 17. Co wy z tym Walkerem? To ze pokonal widowiskowo kilku plackow nie daje mu tsa. Typ jest na 11 miejscu w rankingu. Poza top 10! Walczy z Coreyem, ktory ma 7 pozycje. Nie dostanie po tej walce tsa. To juz Rakic jest wyzej a nikt z was go nie rozpatruje, tak samo Ozdemir, Janek, nawet Gus po porwocie jest wyzej.

  Rakic jest tak samo interesujacy dla amerykancow i Lysego jak nasz Janek. Czyli wcale. A Walker jest w chuj widowiskowy i oni to wlasnie kochaja.

 18. Rakic jest tak samo interesujacy dla amerykancow i Lysego jak nasz Janek. Czyli wcale. A Walker jest w chuj widowiskowy i oni to wlasnie kochaja.

  Dlatego w nastepnej walce Anderson go przelezy mam nadzieje.

 19. Powinna się liczyć waleczność,podejmowwanie wyzwań… To nie! Kurwa bycie medialnym jest najważniejsze. Moze Janek ma zabić kogoś w oktagonie żeby być godnym?!

 20. Nie wierzę, że dostanie walkę o pas, teraz to już przesądzone, że nie dostanie. Jan dobrze obmyślił to teraz. Jacare to trzeci średni z rzędu z którym się zmierzy. UFC widzi go jako taki kamień milowy dla ich "prospektów" czy potencjalnych przciwników dla Jonese, póki co dwóch się obsrało, czyli Rockhold i Nikita.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.