Błachowicz1

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Najlepszy półciężki w Polsce  i mistrz KSW Jan Błachowicz będzie dzisiaj gościem Andrzeja Janisza i Łukasza Jurkowskiego w audycji Sport w PR24. Początek o godzinie 19:15. Radia PR24 można słuchać w Internecie na stronie polskiego radia – link.

Poniżej audycja

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

51 KOMENTARZE

 1. No to by był chichot losu, gdyby nie nagrał akurat tej audycji, w której został przywołany :).
  „Jak zobaczyłem Caina z tą krwią na twarzy miałem tą myśl, że to nie jest pompowany mistrz tylko bestia przed którą jako fan JDS chylę czoło.” Painkiller

 2. o cholera ciekawe kim byl ten nowy user co pierwszy pisal o kontuzji Janka i opercaji 10 grudnia

 3. troche lipa bedzie dla KSW jak nie bedzie żadnych obron pasa bo kazdy mistrz będzie szedł do UFC

 4. Przez Voranka rywale Polaków mają łątwiejszy dostęp do materiałów pozwalajaćych na analizę zawodników : ((

 5. mahonek teraz płacze i nie będzie wchodził na forum przez tydzień hahaha
  Nie uciekaj przed snajperem bo umrzesz zmęczony !

 6. Voranek, po raz kolejeny wielkie dzieki za wrzute.

  Nie jestem fanem Janka ale zycze mu udanego zabiegu, szybkiego powrotu do zdrowia i niech ten wymarzony kontrakt z UFC stanie sie rzeczywistoscia.

 7. Na miejscu Jurasa wstrzymałbym się od publicznego mrugania okiem do kiboli. Dziennikarzowi sportowemu – bo rozumiem, że w takiej roli był w tej audycji – nie wypada. Komendant Główny Policji chce zabronić wyjazdów nie dlatego, że jest leniem, tylko dlatego, że w Bydgoszczy była jawna rozpierducha. I absolutnie nikogo "normalnego" nie będzie obchodziło to, że ŁKS jest zgodą Zawiszy.

 8. Wgl nie interesuje mnie piłka nożna, ale taki zakaz jest jakimś wyjściem z sytuacji. Policja ma prewnecję po to żeby min. takie imprezy obstawiać. To co się działo w Bydgoszczy tylko potwierdza fakt, że nie warto i stratą czasu jest robienie tego. Powiedzenie, że im się nie chce pracować jest durnotą.
  MMAA1, MMAA2, MMAA3, ALMMA42, KSW24… What’s next?

 9. Czekam na art. Franciszka dotyczący Kawulskiego i jego ALE względem UFC w polsce

 10. Booyak, człowieku, co Ty za bzdury opowiadasz? Zastanowiłeś się nad tym, co napisałeś? Skąd wiesz, co działo się w Bydgoszczy? Z TVNu czy z wyborczej? 

  Do tematu, to fajna audycja. Zaraz biorę się za Szczene.

 11. Wiem co się działo z pierwszej ręki bo mój kolega jest w prewencji i był na miejscu. To, że ty łykasz wszytko z TV nie znaczy, że wszyscy tak robią. Z góry zakładanie, że masz monopol na prawdę i tylko prawdziwą prawdę Cię kiedyś zgubi, człowieku. To, że wyrywali przęsła ogrodzeń i nimi rzucali, to ściema? Widzisz a jednak nie…
  MMAA1, MMAA2, MMAA3, ALMMA42, KSW24… What’s next? MMA ATTACK 4 !!!

 12. A czy twoj psi kolega powiedzial Ci chociazby, jak sobie urzadzili polowanie na kaczki, po czym jeden z chlopakow stracil oko? Idac Twoja retoryka, trzeba rozwiazac policje.

 13. Wiem, że chłopak stracił oko. Polowanie? Proszę Cię… Podążając za moją retoryką już zbłądziłeś. Po prostu uważam, że czasowy zakaz stadionowy jest rozwiązaniem na krótką metę, które należy zastosować. Brak kiboli na stadionie zmniejsza angażowanie policji… tyle. Nie uważam, że jest o czym dyskutowac dla mnie wszystko jest oczywiste… bez odbioru. I daruj sobie tekty z psami bo już w tym pierwszym zdaniu dałeś sie poznać jako plebs. Każdy ma swoje zdanie na ten temat.

  @down i żeby nie było niczego!!!
  MMAA1, MMAA2, MMAA3, ALMMA42, KSW24… What’s next? MMA ATTACK 4 !!!

 14. Zamknąc trybuny gal MMA, bo ostatnio wszyscy widzieli filmik, gdzie ze 100 osób wbiło do klatki, gdzie doszło do awantury. Zamknąć, Booyak?

 15. Ciągle szukacie mniej trafnych porównań. Stadiony to nie gale mma ani drogi. To ja może zapytam jaki Ty masz pomysł na rozwiązanie sytuacji z burdami stadionowymi i uwierz bardzo jestem ciekawy Twojego zdania na ten temat. Bo ewidentnie problem jest i stadiony same się nie niszczą. Ktoś powie, że awantury stadionowe są wpisane w ten sport… chyba tylko w dziczy, którą same te kręgi tworzą. Chciałbym pójść na mecz z dzieckiem i nie musieć się obawiać, że będę " w złym miejscu, w złym czasie"…

  Twierdzicie, że policjanci prowokują swoją obecnością? A nikomu do głowy nie przyjdzie, że gdyby wszyscy potrafili się zachować jak kulturalni kibice, to by ich tam w ogóle nie było? Nie ma się co dziwić i oburzać, że przy okazji burd hołoty, która udaję kibiców ucierpią też niewinni. Jak kogoś widok policjanta prowokuje do agresji, to albo sam ma coś na sumieniu, albo powinien się leczyć w zakładzie zamkniętym. Policjant jest takim samym człowiekiem, jak każdy, też ma rodzinę. I pewnie z przyjemnością poszedłby na mecz jako kibic, a nie pilnować, żeby banda rozjuszonych na siebie kiboli się nie pozabijała! Ogarnijcie się ludzie! Żyjcie i dajcie żyć innym!

  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze-fakty/news-kibolskie-burdy-w-bydgoszczy-kilkunastu-zatrzymanych,nId,1063251?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Twierdzicie, że policjanci prowokują swoją obecnością? A nikomu do głowy nie przyjdzie, że gdyby wszyscy potrafili się zachować jak kulturalni kibice, to by ich tam w ogóle nie było? Nie ma się co dziwić i oburzać, że przy okazji burd hołoty, która udaję kibiców ucierpią też niewinni. Jak kogoś widok policjanta prowokuje do agresji, to albo sam ma coś na sumieniu, albo powinien się leczyć w zakładzie zamkniętym. Policjant jest takim samym człowiekiem, jak każdy, też ma rodzinę. I pewnie z przyjemnością poszedłby na mecz jako kibic, a nie pilnować, żeby banda rozjuszonych na siebie kiboli się nie pozabijała! Ogarnijcie się ludzie! Żyjcie i dajcie żyć innym!

  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze-fakty/news-kibolskie-burdy-w-bydgoszczy-kilkunastu-zatrzymanych,nId,1063251?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 16. Policja na wszystkich zjazdach ekstraklasy itp. spotkaniach pokazuje raporty, że jest bezpiecznie jak nigdy nie było i incydentów jest coraz mniej dzięki nowoczesnym stadionom a tu nagle chce zamykać?

  Zawsze mnie rozwalają teksty "ja bym poszedł z rodziną ale się boję" – hahaha mistrzostwo świata

  Nie dość, że to bardzo drogi wypad i już bym walał iść z dzieckiem do zoo czy nawet cyrku. To poziom sportowy jaki przedstawiają nasi kopacze jest żałosny. Co taki dzieciak ma robić na meczu oglądać ten "spektakl"?

  Kibicowanie zawsze negują ludzie co nie mają z nim nic wspólnego.

  PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

 17. Dlaczego złe porównanie? A ja chce iść na gale MMA z dzieciakiem i co, jakbym trafił akurat na tamtą galę? Porównanie jak najbardziej trafne, próbuje(nie tylko ja, jak widać, ale i kilka innych osób) uświadomić Ci błąd w Twoim rozumowaniu. Oceniasz wszystko z boku, a to jest bardzo zła pozycja do oceniania czegokolwiek. Odwołując sie do konkretnego przykładu meczu w Bydgoszczy, który sam przytoczyłeś, zadaj sobie pytanie, dlaczego w ogóle doszło do awantury. Z resztą, kolega wyżej bardzo dobrze wszystko podsumował. Nie chce mi się dalej produkować, bo to nie miejsce na taką dyskusje, a i Ty nie jestes raczej osobą odpowiednią do takiej rozmowy(z racji tego, że jak mniemam, nigdy nawet na mecuz nie byłeś).

 18. Dlatego, niech nie będzie policji na meczach w ogóle, półmózgi i bydło się wytłucze samo między sobą, a normalni zostaną. Selekcja naturalna. Taki mam pomysł!

 19. Chciałbym pójść na mecz z dzieckiem i nie musieć się obawiać, że będę " w złym miejscu, w złym czasie"…

  Nuuuuda. Normalnie jakbym czytał list "anonimowego" czytelnika z Wyborczej 🙂

 20. Jedyne argumenty wszystkich myślących, że wiedzą coś więcej i są ponad to to, że ktoś wyrabia sobie opinie na podstawie prasy lub telewizji. Otóż nie… każdy ma swój rozum i wizję postrzegania świata w swój własny sposób. Zatrważającym jest natomiast to, że dla takich ludzi słowa "policja, wyborcza, tvn. itp" wprowadzają w stan obsesji i paranoi. To się leczy panowie.

 21. Tylko co ma do rzeczy rozum, skoro niewiele możesz wiedzieć o czymś, w czym nie bierzesz udziału, w czym nie jesteś, o czym nie masz pojęcia? Każdy normalny człowiek powinien gardzić tym, co wrzuciłeś w cudzysłów, oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku. Jednak, jak widać, nie każdy ma swój rozum. Współczuję innego podejścia, widocznie jesteś głęboko w 'strukturach' tym podobnych podmiotów.

 22. @Peer

  Każdy normalny człowiek nie nazywa policjanta psem. Przestań się burzyć dzieciaku i uszanuj kogoś zdanie, nawet jeżeli Twoim nie jest ono logiczne w twoich oczach. Kiedyś do tego dorośniesz, teraz współczuję.

 23. Znowu błędnie zakładasz. Nie jestem w żadnych strukturach tych podmiotów. Od razu zaznaczasz, że współczujesz mojego podejścia, z góry, zakładając, że tylko Twoje jest słuszne. Na całym świecie Policjant jest zawodem poważanym i ta osoba ma jakiś status. Nalezy im sie szacunek taki jak strażakowi i wojskowemu, czy ich też nie szanujesz? Jeżeli Ty nie brałeś udziału dajmy na to w wypadku a to komentujesz, to kto Ci daje to prawo? Bierzesz udział we wszystkich wydarzeniach, które komentujesz? Zresztą nie znasz mnie typie to dlaczego zakladasz, że nie biorę udziału dajmy na to w meczach? Otóż tu też Twoja pomyłka. To, że nie jadę do Bydgoszczy przez pół Polski na mecz, który nie jest moim targetem daje Ci prawo oceniać mnie? Ja Tobie natomiast współczuję Twojego podejścia… zdanie jest jak dupa każdy ma własną. Dla mnie jesteś kolejnym ze stada, który leci w tym spędzie z całą zgrają na rzeź. Pozdrawiam Cię i życze Ci zdrowia, a przede wszystkim szczęścia…

 24. Żyj sobie chłopcze w swoim świecie. Nie wiem, na kiego się wtrącasz w dyskusje. Jak to sam napisałeś, "uszanuj kogoś zdanie…".

 25. Policjant poważanym zawodem? Chłopie, w jakim Ty świecie żyjesz? Ty chyba myślisz o idei tego zawodu, a nie oceniasz faktyczne jego wykonywanie. Jeszcze porównujesz to do zawodu strażaka czy żołnierza. Już tutaj pokazujesz, jak niewiele wiesz. 

  Dalej, pytasz, skąd wiesz, że nie śmigasz na mecze? Cytuję: "Wgl nie interesuje mnie piłka nożna".

  Co do gadki o wypadku to w ogóle jakaś abstrakcja. Komentować sobie możesz co tak chcesz. Ja tylko chcę Ci uświadomić, że nie masz pojęcia, o czym mówisz. Tyle. 

  Z jednej strony ja Cię nawet rozumiem, żyjesz w swoim świecie, nie masz styczności z tym(ew. jesteś po "drugiej stronie barykady", do czego nie chcesz się przyznać), o czym piszesz, więc żyjesz sobie w swoim przekonaniu. Aha, i nigdzie nie pedzę. Tyle.

 26. http://www.youtube.com/watch?v=-RKwtC0DD0I

   

  Peer — pokazał już swoją inteligencje mówiąc, że każdy normalny człowiek powinien gardzić słowem "policja" hahaha. Proponuję, może przenieść tą dyskusje do hyde parku, bo tutaj temat o Janku jest głownie a robimy ferment.

 27. Myslicie,ze jak jest derby w Krakowie, to jest bezpiecznie?

  Peer: Kradną Ci auto, co robisz?

 28. mojso, nie wyrywaj zdań z kontekstu, jak cytujesz to cytuj do końca. karateka, co to za głupie prowokacje? Nie wiem człowieku, co chcesz tym udowodnić?

 29. Poważnie pytam,co wtedy zrobisz? Udowodnić to, że policja jest niezbędna, możemy uważać że źle funkjonuje, że jest za słabo wyszkolona, że prawo jest złe, ale jest niezbędna. Inna sprawa to derby w Krakowie. Można się czuć bezpiecznie widzac policje patrolujaca ulice, ale podczas derby czlowiek sie nie czuje bezpiecznie widzac grupe huliganow.

 30. Kupie nowe, może być taka odpowiedź? 

  Poważnie, niech ktoś najlepiej wyczyści tą cała gadkę, przeniesie gdzieś albo cokolwiek zrobi, bo widzę, że coraz więcej inteligentów prubuje coś udowodnić, nie rozumiejąc w ogóle sensu całej rozmowy. Jak ktoś już pisał, każdy ma własny rozum.

  Ed. Nigdzie nie napisałem, że jest niezbędna, a cała dyskusja sprowadza się właśnie do tego, co napisałeś w ostatnim zdaniu.

 31. Jak już mamy dyskutować to do hyde parku z tym chodźcie, bo syf robimy.

 32. pies to pies … kanar to kanar a kurwa to kurwa … tak jest i nic tego nie zmieni…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.