Trening Jana Błachowicza po spotkaniu z mediami w Krakowie.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

10 KOMENTARZE

 1. Widzę, że nawet Jankowi przy kopnięciach ręce idą w dół automatycznie. Oby to była zmyłka bo Jimmy może tylko na to czekać. @Mr. Cloud co sądzisz?

  Bez parteru, czyżby Janek nie chciał używać go w walce tylko ambitnie i efektownie walczyć w stójce? 🙂

 2. Born2kill

  @Mr. Cloud co sądzisz?

  Albo większa siła i ręka idzie w dół jako przeciwwaga, albo większa ochrona i ręka mniej więcej pozostaje w miejscu. Myślę, że Janek będzie na tyle nieprzewidywalny, że Jimmy nie będzie na nic czekał, a jeśli będzie to się zaskoczy:).

 3. Born2kill

  Widzę, że nawet Jankowi przy kopnięciach ręce idą w dół automatycznie

  Ja bym tam nie przywiązywał dużej wagi do opuszczania rąk podczas luźnych tarcz, praktycznie każdy zawodnik na tarczach nie będzie aż tak dokładny. No chyba, że to będzie pokaz typowo instruktażowy na jakimś treningu.
  Przeciwległa ręka wraca do ryja, a druga ładnie napędza kopnięcie i wszystko jest ok

 4. Ja mimo, że cenię wszechstronność Janka nie mam nic przeciw by w 1 sekundzie bez próbowania stójki w ogóle wjechał jak dzik w nogi, obalił i ubił GnP albo założył jakąś dźwignię i po max 2 minutach kolejne zwycięstwo. Kolejny rywal będzie miał dylemat. W 1 walce wszedł, kopnął i po zabawie, w drugiej wszedł w nogi i po zabawie…;-)

  Nie no wiadomo, że to jedynie media trening, oby nie jakieś przyzwyczajenia i koncentracja była na 100% wtedy, gdy będzie to potrzebne. Choć w sumie powinna być i w takich chwilach wysoko, bo zawsze można coś źle zrobić, stanąć, skręcić się na nodze i …Nie chcę dokańczać nawet 😉

  War Janek!

 5. Ja myślę, że jednak Janek będzie próbował obalać, chociaż Manuwa ma dobry boks, ale malo kopie, więc janek możliwe że będzie chciał go trzymać kopnięciami na dystans, fajnie by było jakby wygrał podobnie jak z Latifim, chociaż tutaj liczę bardziej na jakieś gnp 😀
  Najgłośniej będę mu dopingował w Kraków Arena 😀

 6. zbychumma

  musze przyznac ze muzyka dobrana

  Muzyki nie ma bo post jest. Is normal 😉

 7. O damn odwieczna dyskusja na temat opuszczania gardy przy kopnieciach. Popatrzcie jak to wyglada u najlepszych stojkowiczow na swiecie, czy np. Yodsanklai, Buakaw, Saenchai i inni tajowie kopali by tak dobrze rekoma przylepionymi do brody? No wlasnie.

 8. Pytałem Janka na tych autografach o treningi z Drwalem i o formę Tomka. Usłyszałem, że "Tomek spoko, ale ja byłem chujowy" no i trochę się żalił, że przez to zamieszanie medialne 🙂

 9. Born2kill

  Ja mimo, że cenię wszechstronność Janka nie mam nic przeciw by w 1 sekundzie bez próbowania stójki w ogóle wjechał jak dzik w nogi, obalił i ubił GnP albo założył jakąś dźwignię i po max 2 minutach kolejne zwycięstwo. Kolejny rywal będzie miał dylemat. W 1 walce wszedł, kopnął i po zabawie, w drugiej wszedł w nogi i po zabawie…;-)

  A ja chciałbym zobaczyć jak będzie wyglądał w stójce na tle Manuwy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.