Jan Błachowicz świętuje dziś 39. urodziny! Życzymy wszystkiego najlepszego i spełniania kolejnych założonych celów, bo już 26 marca były mistrz kategorii półciężkiej UFC, ponownie wejdzie do klatki, aby stanąć do walki z Aleksandarem Rakiciem.

Kariera Jana Błachowicza to jedna z najciekawszych historii, które śledziliśmy na przestrzeni ostatnich piętnastu lat. Od przejścia z KSW do UFC, przez ciężkie początki, na granicy wyrzucenia z UFC, aż do zwycięstw, które zagwarantowały mu walkę o zwakowany pas półciężkiej. Historia Janka to niesamowita podróż pełna determinacji, nieustępliwości i ambicji, która ciężką pracę przekuła na niewyobrażalny i największy sukces w historii polskiego MMA.

Warto przypomnieć też jak w 2007 roku Błachowicz zadebiutował w organizacji KSW i przedarł się po raz pierwszy szerzej do świadomości fanów MMA. Jednego wieczoru stoczył aż trzy pojedynki, zwyciężając turniej. Dwie wygrane Polak odniósł pokonując rywali przez techniczny nokaut.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.