Jan Błachowicz na UFC 239 stanie przed sporym wyzwaniem – Polak przywita w kategorii półciężkiej byłego mistrza dywizji do 84 kilogramów, Luke’a Rockholda. W wywiadzie dla MMAFighting.com, zawodnik postanowił zdradzić swój typ na zakończenie pojedynku z Amerykaninem. Błachowicz wyznał również co Rockhold powiedział do niego podczas staredown’u.

Powiedział, że mam małe stopy. Zobaczymy co jednak powie gdy poczuje moje stopy na swojej twarzy. Nie obchodzi mnie to co gada, pokonam go w sobotę, a potem po prostu napiję się piwa. Nie myślę o tym co on mówi. Jest dużym gościem, będziemy podobnych rozmiarów, ale w 205 funtach wszystko jest inne, timing, zobaczymy jak Luke będzie się tutaj czuł. Wierzę, że walka o pas mistrzowski jest blisko, ale teraz jestem skupiony tylko i wyłącznie na sobocie i Rockholdzie, potem możemy rozmawiać o innych rzeczach. Jestem gotowy na wszystko co robi. Znokautuję go w drugiej rundzie. To nie będzie łatwe, ale skończę go w drugiej rundzie.

44 KOMENTARZE

 1. Janku, żebyś mi nie spierd.. kuponów, platonicznie i w dłuższej perspektywie ci kibicuję, ale tę walkę musisz przegrać.

  It's Only Business.

 2. Janku, żebyś mi nie spierd.. kuponów, platonicznie i w dłuższej perspektywie ci kibicuję, ale tę walkę musisz przegrać.

  It's Only Business.

  Ty draniu!

 3. Powiedział człowiek ze szczwanym skunksem w awatarze 😆

  Pepè nie był szczwany tylko lubił dobre kociaki.

  Draniu!

 4. Znam zakończenie tej walki. I nawet się z Wami podzielę… w spoilerze, żeby nie było:

  :zakręcony:

  :cohon:

  "Któryś z nich dostanie wpierdol."

  ::snoopd::

 5. WAR JANEK!! Bardzo go szanuje, mimo że kuma się z mostkowym i resztą tej patolni, jedyny miał jaja wyjść z tego kurwidołku, miał ambicje mierzyć się z najlepszymi w swojej kategorii, wychodziło różnie, szkoda tej walki z młoteczkiem, szkoda że Dana chce Luke promować na barach Księcia, ale wierze w Ciebie Janek. :bleed: :conorsalute: #warjanek

 6. Potrafię sobie wyobrazić jak Janek kasuje Pieknego w pierwszej rundzie dobrym strzałem jak Romero ale..obawiam się że będzie jak zawsze w ważnych pojedynkach, na plecach.

 7. Janek, nie odważyłem się postawić na twoją wygraną, a przeciwko Tobie, nie będę obstawiał, więc poszedł bet na KO/TKO, ale nawet jak nie wejdzie a wygrasz, to nie będę zły. :fjedzia:

  WAR JANEK!! :bleed:

 8. Janku, żebyś mi nie spierd.. kuponów, platonicznie i w dłuższej perspektywie ci kibicuję, ale tę walkę musisz przegrać.

  It's Only Business.

  Nieładnie.

 9. Jano pamiętaj, dużo luzu. Piękny nie ma psychiki.

  Piękny ma lepszą psychikę niż Ci się wydaje.  O jest bardziej  overconfident, co wpływa  na niedocenianie przeciwników podłóg własnych skilli, przez co potem taki Bisping zaskakuje go lepą w mazak.

 10. Przejście kategorię wyżej Łukasza to duża niewiadoma, jest szansa, że nie ogarnie. Do tego ostatnio walczył w lutym 2018 roku, potem zajął sie modelingiem. Jest szansa na rdzę. Janek jest w ciągłym treningu, to może być jego przewaga.

 11. Przejście kategorię wyżej Łukasza to duża niewiadoma, jest szansa, że nie ogarnie. Do tego ostatnio walczył w lutym 2018 roku, potem zajął sie modelingiem. Jest szansa na rdzę. Janek jest w ciągłym treningu, to może być jego przewaga.

  Ta rdza to jest jakaś żałosna wymówka typów, nie ma czegoś takiego moim zdaniem jak rdza, oczywiście jeśli trenujesz reguralnie a Luke raczej trenował. Przejscie do wagi wyżej to może być dla niego akurat atut. Do średniej sporo ścinał i to też mogło miec wpływ na jego szkolaną szczęke.

 12. Cały czas przchodzi mi do głowy analogia do bokserskiej walki, gdzie mało znany Fonfara witał w katrgorii półciężkiej wielką gwiazdę meksykańskiego boksu Chaveza Jr.

  Fonafara też miał być solidnym średniakiem na wprowadzenie mistrza do nowej dywizji, a finalnie dał Chavezowi  taki wpierdol, że tamten się poddał i nie wyszedł do dziesiątej rundy.

  Liczę, że Jano też sprawi niespodziankę i godnie przywita Rockholda w półciężkiej.

 13. Cały czas przchodzi mi do głowy analogia do bokserskiej walki, gdzie mało znany Fonfara witał w katrgorii półciężkiej wielką gwiazdę meksykańskiego boksu Chaveza Jr.

  Fonafara też miał być solidnym średniakiem na wprowadzenie mistrza do nowej dywizji, a finalnie dał Chavezowi  taki wpierdol, że tamten się poddał i nie wyszedł do dziesiątej rundy.

  Liczę, że Jano też sprawi niespodziankę i godnie przywita Rockholda w półciężkiej.

  Dobry przykład. Swoją droga szkoda dalszej kariery Fonfary.

 14. Cały czas przchodzi mi do głowy analogia do bokserskiej walki, gdzie mało znany Fonfara witał w katrgorii półciężkiej wielką gwiazdę meksykańskiego boksu Chaveza Jr.

  Fonafara też miał być solidnym średniakiem na wprowadzenie mistrza do nowej dywizji, a finalnie dał Chavezowi  taki wpierdol, że tamten się poddał i nie wyszedł do dziesiątej rundy.

  Liczę, że Jano też sprawi niespodziankę i godnie przywita Rockholda w półciężkiej.

  kiepski przyklad, chavez to przereklamowany bokser, ktoremu lanie dal juz past prime martinez, a do wagi wyzej szedl tylko dlatego, ze byl leniem. Luke to calkiem inny rodzaj sportowca.

 15. kiepski przyklad, chavez to przereklamowany bokser, ktoremu lanie dal juz past prime martinez, a do wagi wyzej szedl tylko dlatego, ze byl leniem. Luke to calkiem inny rodzaj sportowca.

  Zgadzam się, kiepski przykład, Chavez zresztą nie był jakąś wielką gwiazdą w Meksyku. A sam Fonfara nie był skazywany na porażkę, był chociażby po dobrej walce ze Stevensonem, którego miał na deskach.

 16. Luke Rockhold – "Stopy Błachowicza są sexy." Btw. Ciekawe jaki rozmiar buta ma Belfort.

  Luke nie mial szans zmierzyc, on Belfortowi tylko wachal:lol:

 17. Znokautuję go w drugiej rundzie. To nie będzie łatwe, ale skończę go w drugiej rundzie.

  Jak powiedział tak zrobił.

  :antonio:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.