Jan Błachowicz, 4 miejsce w rankingu UFC! Tak blisko pasa nie był jeszcze żaden Polak (prócz naturalnie Joanny Jędrzejczyk i Karoliny Kowalkiewicz) w największej na świecie organizacji MMA.

32 KOMENTARZE

 1. popas i po pas

  a tak na serio to licze, ze zestawia go ze smithem na jakiejs numerowanej zimowej gali, jak zawalczy w Europie to znowu mało kto o nim usłyszy, a to dzisiaj nie daje title shota niestety

 2. Ja tez jestem gotowy i co?..to znaczy że ja dostanę?

  Kiedy ktoś tutaj zrozumie że 4 walki wygrane  to nie musi być przepustka do walki o pas zwłaszcza że goście których Błachowicz obił to poza Manuwa ( ewentualnie) sami placeusze a 3 z przegranych walk przeleżał na plecach robiąc próbując …no właśnie czego?

 3. Jan Błachowicz, 4 miejsce w rankingu UFC! Tak blisko pasa nie był jeszcze żaden Polak (prócz naturalnie Joanny Jędrzejczyk) w największej na świecie organizacji MMA.

  Nie chcę się z "koniem kopać", ale chyba Karola była ciut bliżej :crazy:

 4. Nie chcę się z "koniem kopać", ale chyba Karola była ciut bliżej :crazy:

  100% racji. Jak się człowiek śpieszy… to Karola wypada z głowy :sos:

 5. Ja tez jestem gotowy i co?..to znaczy że ja dostanę?

  Kiedy ktoś tutaj zrozumie że 4 walki wygrane  to nie musi być przepustka do walki o pas zwłaszcza że goście których Błachowicz obił to poza Manuwa ( ewentualnie) sami placeusze a 3 z przegranych walk przeleżał na plecach robiąc próbując …no właśnie czego?

  Nie zgodze sie. Krylov nie jest placeuszem. Cannonier moze sredniak ale jak zszedl wage nizej jest w top 10 sredniej

 6. Janek kurwa mać czemu nie wyzywasz do walki Smitha ?! Nie dostaniesz tej walki o pas jak z nim nie zawalczysz do chuja pana.

 7. Janek kurwa mać czemu nie wyzywasz do walki Smitha ?! Nie dostaniesz tej walki o pas jak z nim nie zawalczysz do chuja pana.

  Niestety 100 % Racji ! Janek zrób kurwa jeszcze tego śmiesznego Smitha i będą musieli ci dać tą upragnioną walkę!

 8. Niestety 100 % Racji ! Janek zrób kurwa jeszcze tego śmiesznego Smitha i będą musieli ci dać tą upragnioną walkę!

  To jest idealny przeciwnik w tym momencie pod absolutnie każdym względem. Ja tego nie kumam. Jak Janek myśli, że sobie wyczeka tą walke o pas to jest w błędzie.

 9. To jest idealny przeciwnik w tym momencie pod absolutnie każdym względem. Ja tego nie kumam. Jak Janek myśli, że sobie wyczeka tą walke o pas to jest w błędzie.

  No tak. Powinien go zaczepiać na twiterze czy chuj wie gdzie , bo jak nie będzie to jeszcze mu dadzą Reyesa np. który nie jest tak medialny jak Smith w chwili obecnej.

 10. To jest idealny przeciwnik w tym momencie pod absolutnie każdym względem. Ja tego nie kumam. Jak Janek myśli, że sobie wyczeka tą walke o pas to jest w błędzie.

  Smith najbardziej do zrobienia. Potem już tylko Gus,JJ i DC.

  Inna rzecz, że to na bank ktoś z dwójki Gus/JJ będzie miał szansę o pas.

 11. Z całym szacunkiem do Janka.. ale nie ma on szans z Jonesem. Bambus jest najlepszym zawodnikiem w LHW. Janek ma dobrą passę ale nie pokonywał kozaków. Jeśli dojdzie do walki ze Smithem to będzie to najtrudniejszy dla niego sprawdzian od czasu walki z Gustafsonem

 12. Z całym szacunkiem do Janka.. ale nie ma on szans z Jonesem. Bambus jest najlepszym zawodnikiem w LHW. Janek ma dobrą passę ale nie pokonywał kozaków. Jeśli dojdzie do walki ze Smithem to będzie to najtrudniejszy dla niego sprawdzian od czasu walki z Gustafsonem

 13. Cormiera ewentualnie na początku walki mógłby jakims kopem ustrzelić jak Latifiego ale wiadomo Jones poza zasięgiem.

  Idealnie byłoby jakby ubił tego Smitha bo to leszcz jest…Poza ty Volkanem który jest jeszcze większym leszczem pokonał po prostu dwóch emerytów i zaraz gwiazda wielka.

 14. @Cloud  czekam na temat UFC/Dana White gotowe dać Jankowi walkę o pas :antonio:

  Tak to i ja gotowy na DC w walce o pas HW. Bilety + 10k $ i lecę odklepac/zebrać gonga

 15. Ja Jankowi z całego serca życze walki o pas. Nawet jesli ma ją przegrać. Żadnemu zawodnikowi MMA nie kibicuje tak jak jemu. Skromny chlopak, nie dający się wkręcić w gówno trash talk dla popularności. Szanuje mocno za wybór UFC i walki z najwiekszymi kozakami. Nawet jesli ma sromotnie przegrać walke o pas. To należy mu się wsparcie kibiców i szacunek. Po prostu. Zasłużył.

 16. Oj tam, Panowie, Janek jest #4 w rankingu, jeszcze chwilę temu był #3. Gdyby nie Jones i jego powrót, możliwe że UFC zrobiłby walkę o tymczasowy pas ze Smithem z racji zostania DC w wadze ciężkiej (kij wie co zrobi mistrz). Janek zapytany o to, odpowiedział po prostu, że jest gotowy do walki o pas i do roli pierwszego pretendenta. Nie widzę tu miejsca na podśmiechujki 🙂 każdy zawodnik tak blisko pasa powinien być na niego gotowy 🙂

 17. Z całym szacunkiem do Janka ale do DC i JBJ nie ma podjazdu(jak cała reszta LHW).Jedyna szansa to wpadka bąsa na czymkolwiek i zdyskwalifikowanie go i DC zostający w HW do końca kariery.Wtedy jakieś tam szanse na pas by były(małe ale jednak).

 18. Z całym szacunkiem do Janka ale do DC i JBJ nie ma podjazdu(jak cała reszta LHW).Jedyna szansa to wpadka bąsa na czymkolwiek i zdyskwalifikowanie go i DC zostający w HW do końca kariery.Wtedy jakieś tam szanse na pas by były(małe ale jednak).

  jeszcze kilka lat wstecz w wadze wyzej tez istnialo przekonanie ze Do Caina i JDS nie ma nikt podjazdu, zycie zweryfikowało.

 19. Janek  gotowy, z pracodawcą i "współpracownikami" niestety nieco gorzej. Obawiam sie, że bez wejścia choć trochę w buty Asi będzie ciężko o TS.

 20. Smith  robi Janka jak chce a ten drugi  z brodą go zabija . Dziękuję dobranoc. Nie warto jest wieżyc w bajki.

 21. A moze tak thiago dla janka,  mogloby byc strasznie ale jakby po nim przeszedl to moze nastepny bylby przrgrany w walce gus-bones.

  Trzeba byc realista,  janek wbudza emocje ale chyba tylko w polskich kibicach.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.