DSC_6587

Najlepszy polski półciężki Jan Błachowicz będzie dzisiaj gościem programu Państwo w Państwie poświęconego akcji Stop Pomówieniom. Początek o 19:30 w Polsacie.

26 KOMENTARZE

 1. To fakt zurom to bardzo Wybitny 🙂 raper ,byl juz w programie chyba Interwencja a teraz tu tylko wlasnie ciekawe co Dzon ma z nim wspolnego

 2. "Raper" i producent muzyczny. Kiedyś chciał się dissowac z Peją. Kilka lat temu siedział w aretszcie parę miesięcy bo jakis diler zeznał, że rzeczony Żurom handluje trawką i amfa na kilogramy, skazany, odwołał sie, ponowne rozpatrzenie, ponownie skazany, na 3 lata chyba, przepadek korzysci majątkowej. Twierdzi, że nie miał z tym nic wspólnego.

 3. Żyjemy w takim kraju, w którym to co mówi Jezus jest święte… 😛

 4. Janek przybił pionę z Żuromem  i chyba to by było na tyle występów dzisiaj na polsacie,niekwestionowana gwiazdą jest ten pan.

 5. Powiem tak…gdyby nie Janek ten program by stracił, bardzo wiele, był najjaśniejszą postacią, jakże istotną, coś niesamowitego, taki fighter, taki wspaniały człowiek i ma jeszcze czas żeby się udzielać i to jak!?

 6. Chyba nie muszę żałować , że mimo tego , że jestem psychofanem Janka, nie oglądałem tego programu?

 7. @HubiSSJ3 <- nawet sobie nie zdajesz sprawy co Cię ominęło, to milowy krok w celu popularyzacji MMA, nieprawdopodbne. Jestem przekonany, że teraz i telewizja TRWAM i Cartoon Network i pewnie nawet Kuchnia TV zaczną się bić o to żeby puszczać w prime time powtórki gal MMA, to przełomowy dzień dla polskiego MMA.

  😀 Nic a nic cię nie ominęło poza dość ciekawym programem bo jeśli chodzi o Janka to naprawdę nic. Jednym głosem mówili wszyscy, Janek, Żurom, Dziewulski, Urban, poseł RPP, poseł PiS i prowadzący, a to dość niecodzienna sytuacja.

  Żurom ma szczęście, że jest znany bo gdyby było odwrotnie to na pewno nic by nie nagłośnił i stałby się kolejnym skrzywdzonym przez polski wymiar sp…spra…sprawiedli, no nie przejdzie Mi to przez klawiaturę.

  P.S. Salety wypowiedzi były tylko z taśmy, a powiedział więcej od Janka ale Janek był tam potrzebny jak jedna z twarzy popierająca akcję "Stop Pomówieniom!" i pewnie spełni to swoją rolę.

 8. Właśnie tego się spodziewałem co było..

  @Michał – trafiłeś w samo sedno 😛

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.