Według dziennikarza Kevina Iole z Yahoo Sports, UFC chce przenieść walkę naszego rodaka, Jana Błachowicza z byłym mistrzem kategorii średniej, Lukiem Rockholdem na późniejszy termin. Teraz starcie zaplanowane jest na UFC 239, lecz ma ono odbyć się na UFC on ESPN 4. Oznaczałoby to, że pojedynek odbędzie się 2 tygodnie później.

Co ważne, marketingowo z pewnością nie będzie to korzystne dla obu zawodników. UFC 239 jest jedną z największych gal w tym roku, gdzie wystąpią m.in. Jon Jones, Amanda Nunes, Ben Askren czy Jorge Masvidal. UFC on ESPN 4 nie jest tak atrakcyjną rozpiską – tam zawalczą m.in. Andrei Arlovski, Ben Rothwell, Greg Hardy czy James Vick.

24 KOMENTARZE

  1. O co chodzi, nie mieli wcześniej walki głównej, bo czegoś tutaj nie rozumiem?

    Nahajpowali ludzi na UFC 239, a teraz będą rozdzielać te lepsze pojedynki na inne pomniejsze gale?

  2. No i z najlepszej rozpiski roku już rozjebali dwie zajebiste walki i hype na tą galę opadł całkowicie

    jaka jest druga walka?

  3. Ariel i jeszcze 1 dziennikarz Damon Martin twierdza ze to starcie jednak zostanie na UFC 239. Moze sie ktoras strona nie zgodzila albo inne sprawy. Dla mnie bez roznicy wazne zeby walka sie odbyla.

  4. Mają dywizje od koguciej do ciężkiej, w każdej po 15 topowych zawodników i nie potrafią jakiegoś sensownego ME dać na fight nighta, tylko muszą rozpieprzać dobrą kartę? ::really::

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.