Puncher_polsat

W dzisiejszym magazynie sportów walki „Puncher” gośćmi Artura Łukaszewskiego będą Andrzej Janisz, Jan Błachowicz i Damian Stasiak, a ponowie porozmawiają o UFC w Zagrzebiu oraz FEN 12.

W ostatnią sobotę Krzysztof Głowacki po raz pierwszy obronił pas mistrzowski organizacji WBO w kategorii junior ciężkiej. Polski pięściarz na pełnym dystansie okazał się zdecydowanie lepszy od Steve’a Cunninghama, a w trakcie pojedynku aż czterokrotnie posyłał Amerykanina na deski. Na gali w Barclays Center zwycięstwo odniósł także Łukasz Maciec. Jakie wyzwania stoją przed polskim mistrzem świata i z kim mógłby zmierzyć się Głowacki w drugiej obronie pasa mistrzowskiego?

W ubiegły weekend na gali UFC w Zagrzebiu zobaczyliśmy występy trzech Polaków. Wygrane na swoim koncie zapisali Jan Błachowicz w walce z Igorem Pokrajacem a Damian Stasiak pokonał Filipa Pejica. Niestety przegraną w debiucie zaliczył Marcin Tybura w rywalizacji z Timothy Johnsonem. Jakie są wrażenia Polaków po gali w Chorwacji?

Nie możemy zapomnieć o zbliżającej się wielkimi krokami gali FEN 12. We Wrocławiu kibice zobaczą aż trzy walki o pasy mistrzowskie, a w dzisiejszym magazynie Puncher odsłonimy kolejne karty wydarzenia, które odbędzie się 20 maja w Hali Stulecia.

Premiera magazynu Puncher o godzinie 20:00 w Polsacie Sport News.

Puncher Extra Time po programie głównym tylko na Polsatsport.pl!

Prowadzący: Artur Łukaszewski

Goście: MMA – Jan Błachowicz, Damian Stasiak i Andrzej Janisz
boks – Janusz Pindera, Tomasz Babiloński i Andrzej Wasilewski

Źródło: polsatsport.pl

Program rozpocznie się o godzinie 20:00 w Polsat Sport News, a dyskusja będzie kontynuowana w „Puncher. Extra Time”, który można obejrzeć na stronie polsatsport.pl. Jeśli ktoś nie zdążył na emisję, będzie miał możliwość przeczytania na MMARocks szczegółowego sprawozdania zaraz po zakończeniu „Punchera”.

10 KOMENTARZE

  1. Czekałem na miłe słowa o polskich kibicach dopingujących w Zagrzebiu i się doczekałem
    :beer:

    Szkoda, że chłopaki nie powiedzieli nic o ważeniu bo tam daliśmy czadu :boss:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.