Jan Błachowicz nie pozostał obojętny wobec słów swojego najbliższego rywala. Luke Rockhold w ostatnim wywiadzie z Mikiem Swickiem stwierdził, że przejedzie się po Polaku w klatce UFC. Ten jednak nie ma zamiaru tak łatwo odpuścić i sam zapowiada, iż rozbije Amerykanina.

Luke, co Ty opowiadasz za głupoty o przejechaniu się po mnie? Zwoje Ci się popaliły? Nie szalej albo zamkną Cię z wariatami przed walką. Chcę Cię złamać.

Dla Rockholda walka z Błachowiczem będzie pierwszą w kategorii półciężkiej organizacji. Dotychczas występował on w dywizji do 84 kilogramów, gdzie niegdyś był mistrzem. W swojej karierze Luke mierzył się z m.in. Chrisem Weidmanem, Yoelem Romero czy Vitorem Belfortem. Polak wróci do klatki na UFC 239 po przegranej z Thiago Santosem. Jego pogromca zmierzy się wtedy z Jonem Jonesem.

4 KOMENTARZE

  1. "luck you up" chyba LOCK ??! 8 latek ma lepszy angielski, stek bzdur. JAN nie pisz takich tweetow bo z takim slabym angielskim do USA cie nie wpuszcza 😉

  2. Janek wyjaśnia w wywiadzie z mymma że to nie on odpowiada za ten wpis i dlatego został usunięty. Dorota współwinna przewinieniu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.