Co zrobić jeśli przeciwnik broni lowkicka a potem spada ciężko na nogą wykroczną? Zawodnik UFC Jan Błachowicz ma na to odpowiedź: Wycinka! W wyżej zamieszczonym filmie, Jan szczegółowo wyjaśnia jak wykonać tę technikę, polegającą na wytrąceniu rywala z równowagi. Zapraszamy do obejrzenia!

25 KOMENTARZE

 1. Co zrobić jeśli przeciwnik broni lowkicka a potem spada ciężko na nogą wykroczną? Zawodnik UFC Jan Błachowicz ma na to odpowiedź

  Przeleżeć trzy rundy i robić pasywność.

 2. Co zrobić jeśli przeciwnik broni lowkicka a potem spada ciężko na nogą wykroczną? Zawodnik UFC Jan Błachowicz ma na to odpowiedź: Wycinka! W wyżej zamieszczonym filmie, Jan szczegółowo wyjaśnia jak wykonać tę technikę, polegającą na wytrąceniu rywala z równowagi. Zapraszamy do obejrzenia!

  Im mnie Janka w mediach tym lepiej teraz dla niego. Chłop potrzebuje teraz spokoju.

 3. Ja mam tylko jedno pytanie dot. Janka. A.K  uważam za świetnego trenera.Ale mam pytanie czy nadaje się na wsparcie w czasie walki? Nie za bardzo kojarzę czy był pomocny przy innych zawodnikach ale przy Janku gada takie głupoty że szok.On potrzebuje takich  ludzi jak Bońkowski i Derlacz którzy wiedzą co radzić w TRAKCIE walki.Trener Andrzej dorównuje poziomem Mirka w tej materii.

 4. Całkiem niezły trick, ciekawe urozmaicenie i czasami można zaskoczyć rywala samą próbą takiego wycięcia.

 5. "Fizyka" ewidentnie nie działa na murzynów 🙂

  prawa znanej nam fizyki przestają obowiązywać w bezpośredniej bliskości czarnej dziury, coś może w tym być

 6. Nie za bardzo kojarzę czy był pomocny przy innych zawodnikach

  Jak przypominam sobie walki na KSW to mam przed oczami Raja, serwującego uwagi, i A.K. przykładającego lód itp. Ale pamięć bywa zawodna.

 7. Ja mam tylko jedno pytanie dot. Janka. A.K  uważam za świetnego trenera.Ale mam pytanie czy nadaje się na wsparcie w czasie walki? Nie za bardzo kojarzę czy był pomocny przy innych zawodnikach ale przy Janku gada takie głupoty że szok.On potrzebuje takich  ludzi jak Bońkowski i Derlacz którzy wiedzą co radzić w TRAKCIE walki.Trener Andrzej dorównuje poziomem Mirka w tej materii.

  Manuwa pewnie miał Mirka w narożniku w walce z Jankiem , kolana to lepsze niż wstawaj.Jednak to i tak słabo

 8. Panowie, to nie jest temat na analizę porażki Janka czy wytykanie błędów narożnika. Ja wiem, że to jest świeży temat, ale osobom, które były zaangażowane w ten pojedynek już się wystarczająco dostało w co najmniej trzech tematach :). Myślę, że możemy tutaj poluzować i podelektować się fajną techniką od Jana.

 9. Panowie, to nie jest temat na analizę porażki Janka czy wytykanie błędów narożnika

  Poprostu termin dodania tematu nieszczęśliwy 😛

  Ale i tak dobrze, że to to nie było coś w stylu: Sub wyciagniety po obaleniu, sweep po obaleniu, szybkie wstanie po obaleniu 😆

 10. Pamiętam walkę Joasi z Gadelhia. Gdy Claudia obalała naszą, to z narożnika szły konkretne instrukcje – bodajże Pawła Derlacza. Coś w stylu "do siatki, prawą rękę przekładasz, prostujesz, wstajesz" , a nie "WSTAWAJ! WSTAWAJ!"

  to tak off-topowo co do zaangażowania trenera

 11. Pod siatką nie powinno się zostawać w zamkniętej gardzie ,jeżeli się chce wstawać.

  Słowo klucz – jeżeli

  W rzeczy samej, bardzo niefortunnie wybrany moment publikacji materiału instruktażowego z Jankiem…

 12. Pamiętam walkę Joasi z Gadelhia. Gdy Claudia obalała naszą, to z narożnika szły konkretne instrukcje – bodajże Pawła Derlacza. Coś w stylu "do siatki, prawą rękę przekładasz, prostujesz, wstajesz" , a nie "WSTAWAJ! WSTAWAJ!"

  to tak off-topowo co do zaangażowania trenera

  Asia to początkująca zawodniczka z małym doświdczeniem zapśniczo parterowym i potrzbuje szczegolowych podpowiedzi 😉

  Janek to stary wyga, który zna wszystkie myki i po komendzie "wstawaj" powinien isc jak automat do gory bez potrzeby prowadzenia za rączke.

 13. Jaki był w ogóle kurs na Andersona??

  Dobra, nic już . 

  Co do filmiku, to wrzućcie może jakieś wideło z walk UFC, gdzie cuś takiego komuś wyszło. Ja nie kojarzę.

 14. W rzeczy samej, bardzo niefortunnie wybrany moment publikacji materiału instruktażowego z Jankiem…

  Przecież @Cloud to troll i zrobił to specjalnie.

  Co do techniki, to kolejna z aikido, mało realna do wykorzystania przeciwko zawodnikowi na poziomie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.