Jak pierwszy zaproponował użytkownik @Nempo_LoL na Twitterze, zaczynamy ogólnopolską akcję wsparcia dla Jana Błachowicza! Akcja polega na zmianie avatara na poniższe zdjęcie:

Wszyscy możemy więc ustawić sobie takie samo zdjęcie profilowe/avatar, by Janek poczuł nasze kibicowanie i by z jeszcze mocniejszym nastawieniem mentalnym wszedł do walki z Dominickiem Reyesem!

Jan Błachowicz (MMA 26-8) na miano pretendenta zasłużył sobie trzema fantastycznymi zwycięstwami, jakie zaliczył w 2019 i na początku 2020 roku. Najpierw znokautował byłego mistrza UFC oraz Strikeforce Luke’a Rockholda, potem w Brazylii zwyciężył z kolejnym mistrzem Strikeforce Ronaldo Souzą, by ostatecznie znów znokautować swego przeciwnika, w rewanżowym starciu z Coreyem Andersonem. Świetna seria wygranych sprawiła, że Polak był naturalnym kandydatem do walki o pas. Gdy Jon Jones zwakował tytuł, UFC zestawiło ze sobą dwóch najniebezpieczniejszych zawodników wagi półciężkiej.

Już 26 września Janek stworzy historię w polskim MMA! Pokażmy mu nasze wsparcie!

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.