W organizmie Amerykanina po walce z Andersonem Silvą wykryto obecność dwóch zakazanych środków przeciwbólowych: metadonu i oksymorfiny. Oprócz Irvina przebadano jeszcze 10 innych zawodników, u żadnego innego nie stwierdzono obecności zakazanych specyfików.

źródło: mmajunkie

7 KOMENTARZE

  1. hmmm, to juz rozumiem co mial na mysli mowiac, ze bedzie wiekszy i silniejszy od silvy 😀

  2. hafcio ale ty jestes genialny 🙂 metadon to nie jest steryd ;;bb metadon biora narkomany, oslabili irvina zeby anderson go pokonal i wyrobil sobie nazwisko , ale chamstwo!

  3. Hmmm…ciekawa opinia. Nie znam się na tych wszystkich środkach – kto wie dokładnie jakie działanie ma metadon i oksymorfina??

  4. To ze wykryto u niego to gowno nie znaczy ze wchodzil na tym do klatki mogl to przyjac np. 2 miesiace wczesniej nie wiedzac ze bedzie walczyl z Silva to byla walka w trybie naglym (mieli 5 tygodni na przygotowania) a Irvin byl 4 osoba ktorej zaproponowano walke 3 innych kolesi odmowilo,byla spora presja ze strony UFC na Irvina.
    Pisanie ze Silva pokonal narkusa jest zabawne, cpunem mozemy z cala pewnoscia nazwac To ze wykryto u niego to gowno nie znaczy ze wchodzil na tym do klatki mogl to przyjac np. 2 miesiace wczesniej nie wiedzac ze bedzie walczyl z Silva to byla walka w trybie naglym (mieli 5 tygodni na przygotowania) a Irvin byl 4 osoba ktorej zaproponowano walke 3 innych kolesi odmowilo,byla spora presja ze strony UFC na Irvina.
    Pisanie ze Silva pokonal narkusa jest zabawne,natomiast cpunem z cala pewnoscia mozemy nazwac Chucka Lidella

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.