Wczoraj James zapowiedział że pokona Andersona Silvę w … klinczu, dziś powiedział że lepiej dla Spidera by było gdyby zmienił wagę na…niższą 🙂

James Irvin:

„Rozumiem co robi Silva. Nie ma dla niego nikogo już w 185, ale lepiej by zrobił gdyby zmienił wagę na niższą a nie wyższą. Nie będzie tak silny jak był w 185. Nie będzie już w stanie straszyć nikogo. Jest lepszym fighterem ode mnie. Jest bardziej wszechstronny ode mnie. Ale ja jestem większy i silniejszy”

Antonio Rodrigo Noguiera wziął w obronę swojego kumpla i powiedział:

Anderson jest dużym gościem. Jest prawie mojego wzrostu, waży teraz 210 funtów i ma same mięśnie więc nie będzie miał problemów w wadze do 205. Jest bardzo silny, dużo trenuje na ciężarach. Jest dużo silniejszy niż kiedy go pierwszy raz spotkałem w 2002 roku. Może walczyć w 185 i 205 naraz. Łatwo może zmieniać te wagi, bez żadnego problemu.

1 KOMENTARZ

  1. Powiem tak- po trochu ma racje irvin bo spider wykorzystuje zasieg ramion i wzrost w klinczu gdzie kolankuje:) a tu juz kurdupli nie ma wiec zasieg ramion odpada a kolanko na twarz tez bedzie trudniej wykonac bo zawodnicy wyzsi a z sila to roznie bywa ale raczej bedize na niekorzysc spidera ale i tak pewnie poraz kolejny pokaze jakim jest potworem:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.