Jakub Wikłacz, mistrz KSW wagi koguciej, już dziś, 7 czerwca, stanie do obrony pasa przeciwko Sebastianowi Przybyszowi. Będzie to już piąte starcie tych zawodników i Jakub jest ciekawe różnic, które nastąpiły między nimi od poprzedniego pojedynku.

Historia rywalizacji Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem jest bardzo długa. Panowie stoczyli już cztery pojedynki. Dwa razy wygrał Jakub, a raz Sebastian. Ostatnia walka zakończyła się natomiast remisem. Teraz, podczas gali KSW 95, panowie spotkają się ponownie, a tuż przed starciem Jakub w rozmowie dla kanału Klatka po Klatce powiedział:

To jest normalna, sportowa walka. Mam bardzo dużo motywacji, mam swoje powody, nie zdradzam ich, ale jest pięknie i czekam bardzo mocno na ten pojedynek.

Wikłacz od dawna nie kryje, że jego ambicje sięgają poza organizację KSW. Na razie jednak skupia się na najbliższym wyzwaniu.

My się wzajemnie zawsze motywujemy do zmian. To są różne zmiany. Każdy szuka jakiegoś złotego środka. Zobaczymy jakie będą różnice podjętych zmian i tyle.

Jakub Wikłacz mistrzowski tytuł kategorii koguciej zdobył w grudniu roku 2022 w starciu z Sebastianem Przybyszem. Pojedynek ten został wybrany najlepszą walką wieczoru. Mistrz ostatni raz walczył 16 marca, zmierzył się wówczas z Zuriko Jojuą i wygrał na pełnym dystansie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

M
Masta

Vale Tudo
Championship

25,418 komentarzy 73,266 polubień

Czy potężni włodarze xtb zgodzą się na te plany?

Odpowiedz 1 Like