Jakub Ozga (1-0) wystąpi podczas gali TFL 18, już 28 września w Kozienicach. Będzie to jego drugi pojedynek w zawodowym MMA. W pierwszej walce „Ozi” w niecałe półtorej minuty poddał kimurą Michała Wagnera.

Informacja prasowa organizatora:

Charyzmatyczny reprezentant klubu Cross Fight Radom, Jakub Ozga podczas osiemnastej odsłony TFL w Kozienicach, stoczy drugi zawodowy pojedynek w swojej karierze. Podopieczny trenera Leszka Kulika udanie otworzył drzwi w dywizji półciężkiej TFL i efektownie w debiutanckim starciu poddał swojego oponenta.

„Wiem, że będzie to moja dotychczasowa najtrudniejsza walka. Przede mną ciężka i długa droga do celu jaki obrałem. Jestem napędzony czterema wygranymi walkami pod rząd w organizacji TFL i nie mam zamiaru się zatrzymać.” – mówi Jakub Ozga.

Pojedynek zakontraktowany jest w limicie do 93 kg.

„Kuba to nasz flagowy zawodnik. Jest z nami związany od początku swojej kariery. Poświęcił się w 100% karierze sportowej i w każdym pojedynku widać efekty jego ciężkiej pracy. Tym razem poprzeczka idzie diametralnie do góry. Jego oponent, który został zakontraktowany ma stoczone już 11 walk z czego 7 wygrał. Czekajcie na ciekawe nazwisko dla Oziego”. – komentuje organizator TFL Jacek Sarna, promotor JS Promotion.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.