Tyron Woodley podczas swojej kariery w MMA nie był znany ze swoich umiejętności trash-talku, lecz były mistrz UFC bardzo dobrze radzi sobie w wymianach słownych promujących jego pojedynek z YouTuberem, Jakiem Paulem, w ringu bokserskim. Już w nocy z niedzieli na poniedziałek odbędzie się ich pojedynek, a jeszcze przed nim panowie spotkali się przy stole, aby porozmawiać na temat tego starcia. Rozmowę moderował dziennikarz m.in. BT Sport, Ariel Helwani.

YouTuber próbował wyśmiać Woodleya za jego miejsce pochodzenia i przywiązanie do Ferguson, Missouri, kiedy to „The Chosen One” zauważył, że Paul jedynie udaje, że jest z „ulicy”, a w niedzielę przekona się kto jest lepszy w bezpośredniej konfrontacji.

Poniżej pełne nagranie z długiej rozmowy obu panów:

Woodley powróci do walk po czterech przegranych z rzędu. W ostatnich starciach przegrywał decyzjami sędziów z Kamaru Usmanem i Gilbertem Burnsem, przez kontuzję z Colbym Covingtonem oraz przez poddanie z Vicentem Luque. Wcześniej pod szyldem UFC 39-latek pokonywał między innymi Darrena Tilla, Demiana Maię, Stephena Thompsona, Robbiego Lawlera czy Kelvina Gasteluma.

Jake Paul w ostatniej walce bez najmniejszych problemów rozprawił się z byłym zawodnikiem UFC — Benem Askrenem. Po tym pojedynku Jake stwierdził, że może kontynuować swoją zwycięską passę i wykańczać zawodników MMA. W ten mały konflikt szybko uderzył Dana White, twierdząc, że bracia Paul nie mają żadnych szans z prawdziwymi sportowcami. Dla Paula będzie to czwarty pojedynek w boksie zawodowym. W dotychczasowych starciach pokonywał przed czasem kolejno Alego Esona Giba, Nate’a Robinsona i Bena Askrena.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of blazini
blazini

UFC
Flyweight

7,938 komentarzy 26,955 polubień

Jak Woodley przegra, to ostatecznie się potwierdzi, że zawodnicy mma to lamusy i fajtłapy z tróją z wuefu.

:putinlaugh:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Cinek007
Cinek007

UFC
Strawweight

7,446 komentarzy 12,177 polubień

Jak Woodley przegra, to ostatecznie się potwierdzi, że zawodnicy mma to lamusy i fajtłapy z tróją z wuefu.

:putinlaugh:

Ciekawe jak ten biznes (fight game) będzie wyglądał za 5 lat
I tak nie jest źle, coraz więcej dobrych sportowców myśli o MMA. Kiedy te wszystkie talenty wybiorą salę treningową zamiast boisk czy mat, możemy spodziewać się polepszenia obecnej, średniej sytuacji. Trwa trochę taki okres rzeźby, a co z tego wyjdzie.... will see
Najważniejsze, że popularność bitek wrosła chujokrotnie przez ostatnie 10 lat

Odpowiedz polub

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

15,487 komentarzy 34,134 polubień

Jak Woodley i to przejebie to wszyscy zaczną wyśmiewać MMA, Askren to był dopiero początek

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of majkelo89
majkelo89

UFC
Middleweight

12,811 komentarzy 46,599 polubień

Myślałem, że głupszy od Woodleya jest tylko Tito Ortiz. Myliłem się.
:wow:

Odpowiedz 2 polubień