Jake Paul

YouTuber Jake Paul w swoim stylu odpowiedział na krytykę największej gwiazdy MMA na świecie, Conora McGregora, w sprawie bokserskiej walki z Mikiem Tysonem. Jego zdaniem, McGregor jest po prostu zazdrosny.

27-letni Jake Paul stanie w ringu bokserskim po raz jedenasty w życiu przeciw legendarnemu Mike’owi Tysonowi 20 lipca tego roku. Walka transmitowana będzie za pośrednictwem platformy Netflix. Różnica wieku między dwoma panami wynosi aż 31 lat.

Conor McGregor, zapytany o to bokserskie starcie, nazwał je „trochę dziwnym” i stwierdził, że zainteresowanie tym pojedynkiem jest raczej niskie. Wprost przeciwnego zdania jest z kolei sam Jake Paul, który uważa, że wieści o walce Paul vs Tyson w popularności i zasięgach przebiły wieści o walce McGregor vs Chandler:

Więc, Conorze, mówisz, że zainteresowanie jest małe, ale o twojej nowo ogłoszonej walce napisano tysiąc artykułów w przeciągu kilku dni. W takim samym czasie napisano dziesięć tysięcy artykułów o [Paul vs Tyson].

Nie było nigdy walki, która wykręcałaby takie zasięgi. Tylko na naszych głównych profilach na Instagramie to ogłoszenie zdobyło 50, 60 milionów wyświetleń – nie wspominając o wszystkich portalach sportowych. Takie zasięgi są niespotykane, nigdy wcześniej się to nie zdarzyło w sportach walki. Moim zdaniem będzie to największa walka w historii świata.

Zdaniem Paula, postać Mike’a Tysona zainspiruje wielu młodych do zapoznania się z dyscypliną boksu i sztukami walki:

Nie ma powodu być zazdrosnym. Rozumiem, że są zazdrośni, ale to pomoże rozwinąć boks. Czy nie tego powinniśmy chcieć – więcej dzieciaków na treningach, łączenie dwóch pokoleń, promocja w jak największej skali? Tymczasem taki staruszek, jak Conor, próbuje hejtować. Czemu próbujesz nam zaszkodzić? Masz aż tak wielkie ego?

Jake Paul uważa ponadto, że jego walka z Mikiem Tysonem będzie oglądana tłumniej niż walka McGregora z Floydem Mayweatherem:

Będzie więcej widzów, na 1000%, bez żadnej wątpliwości. Oczywiście [Paul vs Tyson] będzie transmitowana za darmo [dla subskrybentów Netflixa], więc nie możemy porównywać ilości zakupionych pay-per-view.

Co do najczęściej kupowanych pay-per-view w historii boksu, walka Mayweather vs McGregor zajmuje drugie miejsce w rankingu z 4,3 milionami zakupionych PPV. Przoduje zaś starcie Mayweathera z Mannym Pacquiao z rezultatem 4,6 miliona PPV. Naturalnie Netflix nie będzie sprzedawał pay-per-view, natomiast ciekawie będzie zobaczyć, jaką liczbę oglądających osiągnie gala Paul vs Tyson 20 lipca tego roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of matteo messina denaro
matteo messina denaro

Oplot Challenge
Welterweight

58 komentarzy 146 polubień

sprytnie raku social media

wiedział że jego walki sprzedają słabiutkie ppv więc do tej całej otoczki jego prowa wolał sobie transmitować walkę na netflixie żeby potem ofc nie musieć się tłumaczyć z porównań do swojego idola gdzie mcgregor mial wynik 4.3 z floydem i kilka jeszcze innych rekordów z ufc ale tak tak, niech podgryza dalej i niech robi szum, napierdala się z dziadkiem, to jest biznes, oczywiście, ale wie ze nikt nie daje o niego jebania oprócz jakiś kidosów z amerykańskiego jutuba a jego mokry sen mcgregor to raczej inna liga sukcesu człowieka

więc niech on już spierdala albo upadnie na schodach

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Rufus87
Rufus87

Oplot Challenge
Light Heavyweight

153 komentarzy 210 polubień

Co chłop za fikołki robi :waldeklaugh: - Conor przyciąga widzów i liczby tak samo jak i Tyson, a ten paź jedyne co może robić, to próbować się pod nich podczepiać

Odpowiedz 1 Like

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,457 komentarzy 26,202 polubień

Do frekow z tym gównem

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of majkelo89
majkelo89

UFC
Middleweight

13,540 komentarzy 50,092 polubień

Ze staruszkiem to akurat będziesz się boksował panie Logan Jake.

Odpowiedz 2 polubień