steven-ray

UFC szykuje nam emocjonujące starcie w wadze lekkiej. Na Ultimate Fighter 23 Finale Jake Matthews podejmować będzie Stevena Raya.

Jake jest obiecującym młodym (21-letnim) Australijczykiem, który w UFC przegrał tylko raz na cztery walki. Dał się złapać firmowej gilotynie Jamesowi Vickowi. Jednak w ostatnim boju to on poddał swego rywala jakim był Johnny Case. Wcześniej łokciami i ground’and’pound, zrobił krwawą miazgę z Akbarha Arreoli.

Steve ma o jedną walkę w organizacji mniej niż Jake, ale za to nie przegrał ani razu. Pokonał w oktagonie takie nazwiska jak Bandel Mafra oraz Lebout. Obaj zestawieni ze sobą zawodnicy mają po jednym bonusie; Ray zdobył 'występ wieczoru’ za nokaut na Mafrze, a Jake 'walkę wieczoru” za bój z Casem.

The Ultimate Fighter: Team Joanna vs. Team Cláudia Finale odbędzie się 8 lipca.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

7 KOMENTARZE

  1. MATTHWES walczył kiedyś z Vickiem? Coś mi się kojarzy, że to dobra walka była. Ray pójdzie w parter.

  2. Dla mnie Matthwes faworytem, koleś jest z walki na walkę coraz lepszy, a z Vickiem (też kozak) wpadł przypadkowo w gilotynę i to jego jedyna porażka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.