Umar Nurmagomedov wypadł z walki z Jackiem Shore, do której miało dojść 19 marca w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Jak informuje MMA Fighting, Nurmagomedova zastąpi inny świetny zawodnik z Rosji, Timur Valiev. Nie wiadomo z jakiego powodu Umar musiał wycofać się z walki.

Shore (15-0 MMA) ma na swoim koncie 4 walki w oktagonie UFC. 2 razy wygrywał przez decyzje sędziowskie, 2 razy poddawał swoich rywali. W ostatnim pojedynku na wrześniowej gali UFC Vegas 36 pokonał Liudvika Sholiniana. 26-letni Walijczyk 12 z 15 zwycięstw w swojej karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.

Valiev (18-2, 1 NC MMA) wygrał dwie ostatnie walki przez decyzje sędziowskie. W przeszłości zawodnik występował dla organizacji PFL. Większość swoich wygranych, bo 11 z 18, zdobywał przez decyzje sędziowskie, a w swojej karierze pokonał m.in. Raoni Barcelosa czy Chrisa Gutierreza.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

9 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

44,129 komentarzy 152,949 polubień

Ale go psy pogryzly :o o:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Sugar_CHAMP
Sugar_CHAMP

BAMMA
Heavyweight

1,074 komentarzy 1,005 polubień

W tamtym roku Umar mówił że chce zawalczyć trzy razy w roku oczywiście skończyło się na jednej walce
Za kilka lat będzie płakał jak każdy zawodnik z tamtych stron że nikt nie chce z nim walczyć i że nie doczeka się starcia o pas
Rozgryzłem ich już dawno temu

Odpowiedz 1 Like

Avatar of SigisMundis
SigisMundis

WSOF
Middleweight

3,321 komentarzy 6,657 polubień

Skoro powody wycofania się z walki Nurmagomedova niewiadome to na razie można założyć jedno 37-sweating-poop-emoji-cartoon-clipart.jpg
Przynajmniej Valiev to dobre zastępstwo. :OK:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Navio
Navio

Legacy FC
Middleweight

2,078 komentarzy 2,449 polubień

Cos czuję że Umar kariery nie zrobi...

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

UFC
Bantamweight

8,362 komentarzy 34,918 polubień

Wypadł? Ale chyba nie Umar????? :beczka:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Bambo
Bambo

UFC
Middleweight

10,321 komentarzy 71,568 polubień

Cos czuję że Umar kariery nie zrobi...

Ciężko będzie mu zrobić karierę jak umar :suchykarol:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of torpedo
torpedo

UFC
Lightweight

8,967 komentarzy 46,442 polubień

Ciężko będzie mu zrobić karierę jak umar :suchykarol:

Zrobi karierę w zaświatach :boystop:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

44,129 komentarzy 152,949 polubień

Zrobi karierę w zaświatach :boystop:

Super Saiyan! :brainoverload:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of vast
vast

Bellator
Middleweight

4,546 komentarzy 7,960 polubień

Teraz to chyba już tylko z wanny...

Boyz N The Hood

Odpowiedz polub