Izabela Badurek przed debiutem w UFC na gali Fight Night w Krakowie. Rywalką Polki będzie Aleksandra Albu.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

15 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieję, że będzie mi się tak przyjemnie oglądać debiut w UFC jak przyjemnie mi się słucha Izy, coraz to swobodniej czującej się przed kamerą 🙂
  Powodzenia Iza i liczę na poddanie 🙂

 2. półmetek robienia wagi ? to brzmi jakby zostało jeszcze z 5-6 kilo do zrzucenia.
  Oby Iza nie straciła dużo siły przez ostatnie 2 dni. Dobrze że w polskim mma zaczynają fachowcy zajmowac się konkretnymi dziedzinami przygotowania do walki a nie wszystko na głowie trenera, nikt nie jest alfa i omega

 3. Prawda! W przeciągu ostatnich miesięcy wszystko poszło bardzo do przodu pod względem treningów. Kiedyś, by trenować na maksa trzeba było lecieć do USA, dziś można to robić – ale już takiej palącej konieczności nie ma. Fuzje klubów, specjaliści od diety i kardio, coraz większy poziom w ogóle. Żeby tylko kasa weszła w porę w ten sport, zanim ujdzie powietrze.

 4. Jakub Bijan

  Prawda! W przeciągu ostatnich miesięcy wszystko poszło bardzo do przodu pod względem treningów. Kiedyś, by trenować na maksa trzeba było lecieć do USA, dziś można to robić – ale już takiej palącej konieczności nie ma. Fuzje klubów, specjaliści od diety i kardio, coraz większy poziom w ogóle. Żeby tylko kasa weszła w porę w ten sport, zanim ujdzie powietrze.

  Będą wyniki będzie kasa:)

 5. Dokładnie mam takie samo odczucie. Wygląda na zmęczoną i osłabioną, a tu jeszcze ma sporo do zrzucenia. Oby nie miało to wpływu na walkę.

 6. Już nie siejcie popeliny z tą wagą. Iza spokojnie zrobi, trzeba kibicować na wadze i w walce! Nie dramatyzujcie, 4-6 kg wody do zrobienia, mam nadzieję, że odwadnianie Jej organizm zniesie dobrze i potem wyjdzie maksymalnie naładowana do walki. Dziewczyna wygląda świetnie, widać że ogromny progres w kwestiach treningu, ale przede wszystkim diety. Cały zespół fachowców działał przecież w tych kwestiach. Iza – po wadze odpoczywać, odpoczywać, relaks! Sporo zrzucała, także szacun i mocno 3mam kciuki!

 7. Nie wiem czemu, ale ze wszystkich Polaków walczących na tej gali to właśnie o Izę jestem najbardziej spokojny że wygra.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.