Ivan Shtyrkov, który może poszczycić się ciekawym pseudonimem „Uralski Hulk”, podpisał kontrakt z największą organizacją MMA na świecie, UFC. Rosjanin będzie walczył w kategorii półciężkiej, gdzie występują teraz m.in. Jon Jones, Alexander Gustafsson czy Jan Błachowicz

Shtyrkov (15-0-1 MMA) nigdy nie zaznał goryczy porażki w swojej karierze MMA. Ivan wygrywał z m.in. Thiago Silvą, Fabio Maldonado, Philipem De Friesem czy Marcinem Łazarzem. 11 z 15 wygranych w swojej karierze Rosjanin wygrywał przed czasem.

45 KOMENTARZE

 1. Oni tam w tym UFC to chyba nie do konca patrza na personalia tylko na rekordy…

  Oni sobie moga pozwolic na to biora byle kogo od paru lat juz tak. Dwie waleczki na start jak sie nie sprawdzi to zegnaja.

 2. Oni sobie moga pozwolic na to biora byle kogo od paru lat juz tak. Dwie waleczki na start jak sie nie sprawdzi to zegnaja.

  Ja to pisalem w sensie, ze oni nie zdaja sobie sprawy z tego, ze on zacznie plonac jak mu pokaza zdjecie Novitzkiego :crazy:

 3. Ja pierdole, po przeczytaniu tytułu myślałem że chodzi o tego

  Też Hulkiem świniak zwany

  😆

 4. Ja pierdole, po przeczytaniu tytułu myślałem że chodzi o tego

  Też Hulkiem świniak zwany

  😆

  Co on tam je ? Ugotowane kamienie ?

 5. Novitzki właśnie wysyła maila do Dany

  Temat: Co do kurwy?!

  Jak ja się kurwa z tego wytłumaczę w mediach!!! 🙂

 6. Wyobraźcie sobie teraz jego walkę z Oleksiejczukiem i wiedzieć ich dwóch koło siebie na ważeniu, wyglądaliby jak zawodnicy, których dziela 3 kategorie wagowe :razz:udziaonicbyniedao:

 7. Wyobraźcie sobie teraz jego walkę z Oleksiejczukiem i wiedzieć ich dwóch koło siebie na ważeniu, wyglądaliby jak zawodnicy, których dziela 3 kategorie wagowe :razz:udziaonicbyniedao:

  Bo Opeksiejczuk powinien zbijać do średniej

 8. Szanuję. Spodziewałem się, że będzie siedział w ciepłym kurwidołku i pielęgnował 0 w rekordzie, a on wybrał wyzwanie. Natomiast uważam, że czeka go brutalna weryfikacja, bo uważam go za mega przehajpowanego zawodnika i top15 takich ubogich dywizji jak HW, czy LHW robi go na lajcie. O USADZIE już mnie inni wyręczyli.

 9. Powinien sie bujać z nadrukiem #team_usada na koszulce.

  Teraz już Panie nie nadążysz za tymi Hulkami,  czekam na Sanockiego Hulka :conorwalk:

 10. Wyobraźcie sobie teraz jego walkę z Oleksiejczukiem i wiedzieć ich dwóch koło siebie na ważeniu, wyglądaliby jak zawodnicy, których dziela 3 kategorie wagowe :razz:udziaonicbyniedao:

  Michal go robi jak mlodego. Pomimo takiej roznicy w budowie. Nie bede sie nabijal ze zaraz wpadnie bo Hulk twierdzi ze moga nawet jutro go badac tak wiec chyba wie co mowi:lol:

 11. Było kwestią czasu jak się na niego połaszą. Rekordu wstydzić się nie muszą a jako że wygląda jak białe nieślubne sowieckie dziecko Yebebombe to z promowaniem też nie będzie problemu.

  Pod warunkiem że kiedykolwiek zejdzie z tej tony koksu, bo efektem pulsacyjnym to mógłby Franciszkowi gym zasilać :boystop:

 12. Oni tam w tym UFC to chyba nie do konca patrza na personalia tylko na rekordy…

  Bez przesady. Rekord to jedno, ale ma kilka ciekawych nazwisk na rozkładzie, chociaż już na pewno po latach świetności. Poza tym po takim gościu można się spodziewać, że to zwykły bijok, co tylko pierdolnąć potrafi i jakoś mu się na razie wiedzie, a ten dobrze potrafi poddawać, najwięcej zwycięstw ma właśnie przez poddania (ostatnie piękne). A co do testów dopingowych – skoro podpisał kontrakt to myślę, że jednak wie co robi i nie wjedzie naszprycowany na start do UFC. Ja tam jestem ciekawy jak się będzie mu wiodło.

 13. Wstrzymajmy sie z osądami, a jesli powie, ze jest czysty? Ja jestem w stanie mu uwierzyc.

  Gwiazdy ksw tez podobno nakoksowane, a przeciez kazdy zapewnił, ze jest czysty – ja im wierze :korwinlaugh:

 14. Moze niech on do sredniej lepiej zbija z takimi warunkami. Rozbitego Silve ubijal 3 rundy, wiec albo mocy albo pradu mu brakuje.

 15. Polskim Hulkiem kto jest? Brazylijskim Palhares, a z polskich zawodników to ciężko.

  Ja bym jednak grał Pana:razz:udziaonicbyniedao:

  -siła,

  -temperament ,

  – nie jedną noc świecił na zielono

  – w walce z Timem Sylvia próbował zmienić się w Red Hulka, ale nie pykło:roberteyeblinking:

 16. Ja pierdole, po przeczytaniu tytułu myślałem że chodzi o tego

  Też Hulkiem świniak zwany

  😆

  Się namnożyło tych Hulków. Iranski, uralski.

 17. Kawał skuhwysyna. A czy się nie da złapać dowiemy sie w następnym odcinku.

  o kurwa ok 2 min cepem zmiotl typa z ringu

 18. To się nazywa dzik! Czekałem, czy się skuszą na niego w UFC i się skusili. Bardzo dobra wiadomość, może przejdzie testy. Ale obawiam się trochę zderzenia z rzeczywistością jak w przypadku Lombarda.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.