Israel Adesanya prześmiewczo zareagował na kolejne problemy z prawem Jona Jonesa. Obaj panowie nie darzą się sympatią, a w przeszłości wiele mówiło się o ich potencjalnej walce w oktagonie UFC.

Aktualny mistrz kategorii średniej, Adesanya, od zawsze wypomina Jonesowi jego wyczyny z przeszłości spoza oktagonu. Wczoraj świat MMA obiegła informacja o kolejnym aresztowaniu byłego mistrza kategorii półciężkiej. Zarzuca mu się m.in. pobicie i przemoc domową, za co został aresztowany przez policję w Las Vegas. Adesanya na swoim profilu na Instagramie opublikował prześmiewczy wpis przypominający swoim fanom, aby… Byli dobrymi ludźmi.

Dzisiaj jest dobry dzień. OK, ludzie, nie bądźcie źli… Tylko pozytywne wibracje. Nie mówcie złych rzeczy, tylko pozytywne… Pamiętajcie, róbcie to co zrobiłby Jezus! Tylko Bóg może was sądzić więc bądźcie pozytywni! Bądźcie przykładem dla dzieci. Jedźcie warzywa i będziecie dzięki temu rosnąć, będziecie duzi i silni. Pamiętajcie, tylko pozytywne wibracje! Nie badźcie piz*ami.

Na swojej relacji na profilu na Instagramie Adesanya opublikował serię wideo, w których bezpośrednio wyśmiewa Jonesa przypominając mu o wyczynach z przeszłości.

Rywalizacja między zawodnikami ciągnie się już długo, a o ich możliwym zestawieniu swego czasu było bardzo głośno. Po przegranej Nigeryjczyka z Janem Błachowiczem temat trochę ucichł, ale nie oznacza to, że nigdy nie skrzyżują ze sobą rękawic. Adesanya po tym jak Jones ogłosił przejście do kategorii ciężkiej dawał jasno znać, że może bić się z „Bonesem” nawet w limicie do 120 kilogramów. Zawodnicy w przeszłości w mediach społecznościowych wzajemnie się krytykowali, a prezydent UFC, Dana White, stwierdził, że bardzo chciałby kiedyś doprowadzić do takiej walki. Teraz nie wiadomo jaka przyszłość czeka Jonesa. Adesanya w następnym pojedynku w oktagonie ma zmierzyć się drugi raz z Robertem Whittakerem – walka planowana jest na początek 2022 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Navio

Legacy FC
Middleweight

2,078 komentarzy 2,435 polubień

Adesanye jednak boli dupa że Janek odebrał mu szanse na munifight ze swoim idolem.

Odpowiedz polub