Już w ten weekend w oktagonie UFC zobaczymy wielki rewanż, którego stawką będzie pas mistrzowski kategorii średniej organizacji. Mistrz Israel Adesanya zmierzy się drugi raz w swojej karierze z bardzo mocnym Marvinem Vettorim. Będzie to drugie starcie obu panów, a w pierwszym to „The Last Stylebender” był górą – wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Jeszcze przed samą walką doszło do krótkiego spotkania obu zawodników w hotelu przed UFC 263. Zobaczcie wymianę zdań pomiędzy mistrzem a pretendentem.

Vettori (17-4-1 MMA) wygrał ostatnich 5 walk z rzędu.  Przed starciem z Hollandem, zdobył on największą wygraną w swojej karierze, kiedy to w walce wieczoru gali UFC Vegas 16 pokonał Jacka Hermanssona przez decyzję sędziowską.

Adesanya (20-1 MMA) po przegranej z Janem Błachowiczem nadal jest mistrzem kategorii średniej. Do czasu walki z Polakiem zawodnik był niepokonany w klatce MMA. W swojej karierze „The Last Stylebender” pokonywał m.in. Andersona Silvę, Roberta Whittakera, Dereka Brunsona, Yoela Romero czy właśnie Marvina Vettoriego. 15 z 20 wygranych w karierze zawodnik zdobywał nokautując swoich rywali.

Rozpiska UFC 263

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

majkelo89

UFC </br><b> Middleweight</b>

10,090 komentarzy 26,687 polubień