Ismael Bonfim dołączy do brata, Gabriela Bonfima i wystąpi na listopadowej gali UFC w Sao Paulo. Ismael zmierzy się wtedy z Vincem Pichelem, a Gabriel zawalczy z Nicolasem Dalbym. Informację potwierdziło MMA Junkie. Gala odbędzie się 4 listopada w Ibirapuera Gymnasium w Sao Paulo w Brazylii.

Bonfim (19-4 MMA) walczył dwa razy w oktagonie UFC, a jego bilans to 1-1. W ostatniej walce Benoit Saint-Denis przerwał jego serię 13 wygranych. W debiucie w oktagonie wygrał z Terrance’em McKinneyem przez brutalny nokaut latającym kolanem. 13 z 19 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.

Pichel (14-3 MMA) ma na swoim koncie 10 walk w oktagonie UFC, a jego bilans to 7-3. W ostatniej walce w kwietniu 2022 roku przegrał przez decyzję sędziowską z Markiem Madsenem. 8 zwycięstw w karierze zdobywał przez KO/TKO.

31,429 komentarzy 54,505 polubień

Bonfim (19-4 MMA) walczył dwa razy w oktagonie UFC, a jego bilans to 1-1. W ostatniej walce Benoit Saint-Denis przerwał jego serię 13 wygranych. W debiucie w oktagonie wygrał z Terrance'em McKinneyem przez brutalny nokaut latającym kolanem. 13 z 19 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.