Islam Makhachev ma coś do udowodnienia w walce z Alexandrem Volkanovskim. Rosjanin chce znokautować Australijczyka i pokazać swoje umiejętności stójkowe.

Już w następny weekend na UFC 284 w Australii odbędzie się pojedynek dwóch mistrzów największej organizacji MMA na świecie. Islam Makhachev, posiadacz tytułu mistrzowskiego w kategorii lekkiej UFC, zmierzy się z królem kategorii piórkowej, Alexandrem Volkanovskim. Makhachev, który znany jest ze swoich umiejętności grapplingowych, zamierza udowodnić widzom, że jest również mocnym stójkowiczem i chce znokautować swojego rywala, o czym dał znać w rozmowie z ESPN.

Szczerze mówiąc, chcę go znokautować, bo wszyscy gadają, że Islam jest grapplerem, że jestem zapaśnikiem, ale ja chcę pokazać im swoje umiejętności stójkowe. Alexander Volkanovski jest niskim gościem i naprawdę wierzę, że jestem w stanie go znokautować.

31-letni Makhachev (23-1 MMA) wejdzie do walki z Volkanovskim po świetnym występie na UFC 280 w październiku tamtego roku, kiedy to pokonał Charlesa Oliveirę przez poddanie w drugiej rundzie pojedynku. Na swoim koncie zawodnik ma wygrane z m.in. Bobbym Greenem czy Danem Hookerem. Tylko 4 z 23 zwycięstw w karierze zdobywał przez KO/TKO, a 11 wygranych odnosił przez poddania. Tym razem Makhachev wystąpi w oktagonie UFC bez wsparcia swojego przyjaciela, Khabiba Nurmagomedova, który nie będzie obecny w Australii podczas UFC 284. Dla Rosjanina walka z Volkanovskim będzie pierwszą obroną pasa mistrzowskiego kategorii lekkiej UFC.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

20 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Heavyweight

17,111 komentarzy 129,044 polubień
Avatar of SigisMundis
SigisMundis

WSOF
Welterweight

3,295 komentarzy 6,613 polubień

Islam podpuszcza. Widocznie taką taktykę mu na kartce zapisał i zostawił Khabib: "Mów w wywiadach, że chcesz go znokautować w stójce a w walce plan taki sam jak zawsze." :fjedzia:

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Lightweight

3,699 komentarzy 7,566 polubień

Wąchacz jaj jest nudny jego walki nie dają emocji. Mam nadzieję, że Volk go trafi tak jak Adriano

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,809 komentarzy 58,339 polubień

Wszystko się może zdarzyć…

Odpowiedz polub

b
baju

NoLife FC

33,436 komentarzy 61,942 polubień

Takie dagestańskie, latające kolano widzę jakoś dziwnie... Khabib miał takie w repertuarze.

Odpowiedz polub

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

12,371 komentarzy 24,482 polubień

Takie dagestańskie, latające kolano widzę jakoś dziwnie... Khabib miał takie w repertuarze.

kebs to on robił te kolana z nudów chyba

Wąchacz jaj jest nudny jego walki nie dają emocji. Mam nadzieję, że Volk go trafi tak jak Adriano

volk jebnięcie nie ma

Islam podpuszcza. Widocznie taką taktykę mu na kartce zapisał i zostawił Khabib: "Mów w wywiadach, że chcesz go znokautować w stójce a w walce plan taki sam jak zawsze." :fjedzia:

a na ten plan i tak nikt nie umie znaleźć odpowiedzi

Odpowiedz polub

G
Guest

To zdjęcie z miniaturki po prawej stronie wąchacza jaj pasuje do tego mema "co ty widzisz co widzi ona" tylko że w tym przypadku ten mem ma końcówkę "co on widzi" :mjsmile:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Heavyweight

17,111 komentarzy 129,044 polubień

a na ten plan i tak nikt nie umie znaleźć odpowiedzi

Mnie to dziwi bo gruby sam nie raz wspominał w wywiadach na czym polega ta kontrola w parterze i jak trenują, u nich nie ma że zmiłuj choćbyś nie wiem jak byś zajechany na treningu to bitą godzinę się siłują zapaśniczo, żadne ciężary nie dają Ci takiej siły jak żywy przeciwnik który się broni i sam atakuje. Zresztą tak jak oni te ciężary dźwigają jak widziałem na filmach to niedługo stawy będą mieli bardziej poniszczone niż Tony przy jego 6 godzinnych szalonych treningach. No ale sens mojej wypowiedzi jest taki że każdy i tak się upiera przy swoim obozie który z góry narzuca mu jego trener i często w walce nic z tego nie wynika. Z Panem Bogiem.

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...
Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Lightweight

3,699 komentarzy 7,566 polubień

volk jebnięcie nie ma

Tak bardziej prawdopodobne jest, że nie da się obalić albo będzie szybko wstawał i punktował przez 5 rund, ale najbardziej usatysfakcjonowałby mnie nokaut na Islamie

Odpowiedz polub

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

12,371 komentarzy 24,482 polubień

Tak bardziej prawdopodobne jest, że nie da się obalić albo będzie szybko wstawał i punktował przez 5 rund, ale najbardziej usatysfakcjonowałby mnie nokaut na Islamie

ale on nie wstanie
to znaczy po walce jak już koziojeb zapoda gwałt i podda

Mnie to dziwi bo gruby sam nie raz wspominał w wywiadach na czym polega ta kontrola w parterze i jak trenują, u nich nie ma że zmiłuj choćbyś nie wiem jak byś zajechany na treningu to bitą godzinę się siłują zapaśniczo, żadne ciężary nie dają Ci takiej siły jak żywy przeciwnik który się broni i sam atakuje. Zresztą tak jak oni te ciężary dźwigają jak widziałem na filmach to niedługo stawy będą mieli bardziej poniszczone niż Tony przy jego 6 godzinnych szalonych treningach. No ale sens mojej wypowiedzi jest taki że każdy i tak się upiera przy swoim obozie który z góry narzuca mu jego trener i często w walce nic z tego nie wynika. Z Panem Bogiem.

poza tym w lekkiej nie ma frików genetycznych by im się przeciwstawili siłą plus domieszką zapasów
kozy mają chyba najlepszy możliwy plan na ememej

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Lightweight

3,699 komentarzy 7,566 polubień

ale on nie wstanie
to znaczy po walce jak już koziojeb zapoda gwałt i podda

poza tym w lekkiej nie ma frików genetycznych by im się przeciwstawili siłą plus domieszką zapasów
kozy mają chyba najlepszy możliwy plan na ememej

Ja też stawiam na Islama, ale oceniałem szanse Volka

Odpowiedz 1 Like

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Heavyweight

17,111 komentarzy 129,044 polubień

Ja też stawiam na Islama, ale oceniałem szanse Volka

Szanse są 50/50. Jakie szanse miał np. Edwards z Usmanem? Volk dla mnie to freak na te lekkie kategorie bo może jest niski ale wystarczy popatrzeć na wielkość jego głowy, grubość nóg, nadgarstków itd. Jeśli wyciągnął wnioski z walk w których dawał się obalać to w stójce ma dużo więcej argumentów. Zobaczymy jak to się potoczy, dla mnie osobiście ta walka jest jak taka nijaka, bez smaku i w ogóle jakoś mnie nie hypuje jak np. Ostatni main event z Gloverem czy Cyc z Pereirą.

Odpowiedz polub

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

12,371 komentarzy 24,482 polubień

Szanse są 50/50. Jakie szanse miał np. Edwards z Usmanem? Volk dla mnie to freak na te lekkie kategorie bo może jest niski ale wystarczy popatrzeć na wielkość jego głowy, grubość nóg, nadgarstków itd. Jeśli wyciągnął wnioski z walk w których dawał się obalać to w stójce ma dużo więcej argumentów. Zobaczymy jak to się potoczy, dla mnie osobiście ta walka jest jak taka nijaka, bez smaku i w ogóle jakoś mnie nie hypuje jak np. Ostatni main event z Gloverem czy Cyc z Pereirą.

z tym że newsman zlekceważył nikogo
Kózki mimo to co gadają zawsze uważnie podchodzą pod kątem przygotowania
jak go islam w klamrę złapie i obali to zobaczy co to znaczy sambo

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Heavyweight

17,111 komentarzy 129,044 polubień

zobaczy co to znaczy sambo

To ta słynna sanocka kąpiel w wannie?:werdum:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

UFC
Middleweight

10,970 komentarzy 48,583 polubień

To ta słynna sanocka kąpiel w wannie?:werdum:

Pomyliłeś ze Srambą

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of GSPG
GSPG

Shark Fights
Heavyweight

1,394 komentarzy 3,639 polubień

Liczę na to, że Volk skróci elagancko dystans i zajebie mu taką sztukę, że rusek padnie jak rażony. Trzeba wysłać Alexowi walki naszego Armaniego, niech się uczy. :roberteyeblinking:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Mnie to dziwi bo gruby sam nie raz wspominał w wywiadach na czym polega ta kontrola w parterze i jak trenują, u nich nie ma że zmiłuj choćbyś nie wiem jak byś zajechany na treningu to bitą godzinę się siłują zapaśniczo, żadne ciężary nie dają Ci takiej siły jak żywy przeciwnik który się broni i sam atakuje. Zresztą tak jak oni te ciężary dźwigają jak widziałem na filmach to niedługo stawy będą mieli bardziej poniszczone niż Tony przy jego 6 godzinnych szalonych treningach. No ale sens mojej wypowiedzi jest taki że każdy i tak się upiera przy swoim obozie który z góry narzuca mu jego trener i często w walce nic z tego nie wynika. Z Panem Bogiem.

Tak jak piszesz. Był kiedyś fajny wywiad z DC na temat różnicy między amerykańskimi a dagestańskimi zapasami pod MMA. W USA nie obalasz natychmiast tylko umęczasz przeciwnika by go potem skończyć. W Dagestanie jest war od pierwszej sekundy i oni dążą do skończenia/obalenia od początku pierwszej rundy i jebać cardio bo przeciwnik pod tobą się bardziej zmęczy.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Heavyweight

17,111 komentarzy 129,044 polubień

Tak jak piszesz. Był kiedyś fajny wywiad z DC na temat różnicy między amerykańskimi a dagestańskimi zapasami pod MMA. W USA nie obalasz natychmiast tylko umęczasz przeciwnika by go potem skończyć. W Dagestanie jest war od pierwszej sekundy i oni dążą do skończenia/obalenia od początku pierwszej rundy i jebać cardio bo przeciwnik pod tobą się bardziej zmęczy.

Khabib się wypowiadał że jak jest na wyjeździe to dzwoni do kolegów z wanny i pyta co trenowali, jak odpowiadają że "no trochę boksu, tu coś sztangę powyciskałem" to odrazu zjeba z góry na dół i każe im godzinę zapasów ze sparingpartnerem robić i zdać mu raport. Przez to już przy przygotowaniavh Charlesa czułem niepokój bo po jakiego grzyba pizgasz ciągle w te tarcze jak opanowałeś to do perfekcji, po co robisz parterowy ju-jitsowy kocioł jak też jesteś w tym mistrzem, rób to co oni, bierz ogromnego chłopa do dociążania i szarp się z nim godzinę dziennie a później idź rąbać drewno czy co tam chcesz robić. Ogień zwalczaj ogniem, oni są pewni siebie bo każdy i tak robi po swojemu. Kiedyś mogą się zdziwić jak ktoś wyciągnie odpowiednie wnioski.

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...
Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,369 komentarzy 17,067 polubień

Charlesa w sumie ładnie podłączył przed poddaniem. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of mamer
mamer

Shark Fights
Welterweight

1,246 komentarzy 3,782 polubień

bierz ogromnego chłopa do dociążania i szarp się z nim godzinę dziennie a później idź rąbać drewno czy co tam chcesz robić. Ogień zwalczaj ogniem, oni są pewni siebie bo każdy i tak robi po swojemu. Kiedyś mogą się zdziwić jak ktoś wyciągnie odpowiednie wnioski.

Charles musiałby jechać do Białej Rawskiej, by się odpowiednio dociążyć wielkimi chłopami. Za daleko.

Odpowiedz polub