Rozdanie dorocznych nagród dla Najlepszych w polskim MMA już 2 marca w Łodzi. W związku z tym wydarzeniem przedstawiamy kandydatów do jednej z kategorii. Zobaczcie, kto ma szansę na otrzymanie Heraklesa za „Klub 2017 roku”! Sponsorem tytularnym tego Heraklesa jest firma Iron Horse Technology.

Łącznie do rozdania będzie osiem statuetek w kategoriach: Zawodnik Roku, Walka Roku, Nokaut Roku, Poddanie Roku, Klub Roku, Gala Roku oraz Odkrycie Roku. Dodatkowo fani mieszanych sztuk walki, w internetowym głosowaniu, będą mogli wybrać swojego kandydata do statuetki Zawodnika Roku.

24 KOMENTARZE

 1. A gdzie ksw cross fit czy fight Club, mniejsza o nazwę?

  Ankos nie. Gdynia nie.  Postawiłem na Arrachion

  Walka rozstrzygnie się między Berkutem a Berkutem

  @Cloud fajnie by było gdyby w przyszłości były podawane statystyki, nawet suche, wygrane – przegrane danego klubu, i tyle 🙂

 2. A Berserkerzy?

  W 2017 tylko jedna wygrana Materli i Narkuna, Sztanga 1-1, choć krąży opinia, że powinno być 0-2. Do tego Irokez jedyna walka i to porażka, jeszcze gdzieś tam  Gniadek miał 2-1, ale to byli mega ciency rywale, poza tym Litwinem. No i Chińczyk dwie wygrane na FENie, ale z ogórami.

  Już według mnie bielski Daas o wiele bardziej zasłużył. Ta czołówka stamtąd chyba nie przegrała ani razu, Wiencek dwie wygrane, Haratyk ważny powrót z ciekawym rywalem, Ćwikła też chyba dwie wygrane przytulił. No i Waliczek od nich zadebiutowała z przytupem, warto dziewczynę obserwować.

 3. A gdzie ksw cross fit czy fight Club, mniejsza o nazwę?

  Ankos nie. Gdynia nie.  Postawiłem na Arrachion

  Walka rozstrzygnie się między Berkutem a Berkutem

  @Cloud fajnie by było gdyby w przyszłości były podawane statystyki, nawet suche, wygrane – przegrane danego klubu, i tyle 🙂

  na Tapology, mimo kilku malych błędów, można wszystko sprawdzic wyszukujac nazwe klubu

 4. na Tapology, mimo kilku malych błędów, można wszystko sprawdzic wyszukujac nazwe klubu

  No można, ale to chyba Wasza broszka.

 5. Przy tej rotacji zawodniczo – trenerskiej jakiej jestesmy swiadkami ta kategoria powoli staje sie najtrudniejsza w wyborze, a rownoczesnie najmniej istotna, ale to akurat bardzo dobrze. Zeby wyjasnic co mam na mysli zadam  pytanie. Jakiemu klubowi zapisac punkt za rok 2018 w przypadku ewentualnych wygranych w najblizszych walkach Marcina Tybury, Tomka Narkuna czy Michala Materli ? Zwlaszcza przyklad Marcina jest tutaj istotny, bo poza macierzystym teoretycznie Jackson Wink, obskoczyl jeszcze WCA, S-4 i jak zwykle Dawida Peplowskiego, silnie zwiazanego z Shark Top Team. Marcinowi zycze zeby odprawil jutro Lewisa, a wszystkim pozostalym zeby wybor byl co roku coraz trudniejszy.  Oczywiscie ze wzgledu na nadmiar sukcesow, a nie ich brak

 6. na Tapology, mimo kilku malych błędów, można wszystko sprawdzic wyszukujac nazwe klubu

  Domyślam się choć nigdy nie sprawdzałem, chodziło mi o to żeby dać ludziom jako taki pogląd. Żeby nie musieli szukać po innych stronach, głosując na waszym portalu.

 7. A gdzie ksw cross fit czy fight Club, mniejsza o nazwę?

  Ankos nie. Gdynia nie.  Postawiłem na Arrachion

  Walka rozstrzygnie się między Berkutem a Berkutem

  @Cloud fajnie by było gdyby w przyszłości były podawane statystyki, nawet suche, wygrane – przegrane danego klubu, i tyle 🙂

  Ja robiłem do mojej audycji – brałem pod uwagę te najlepsze nazwiska, które w sumie decydują o przyznaniu

  Ankos MMA – Michał Andryszak 3-0, Borys Mańkowski 0-1, Mahmud Muradow 3-0, Mateusz Gamrot 1-0, Daniel Skibiński 3-0, Piotr Niedzielski 1-0, Łukasz Rajewski 1-0, Jędrzej Maćkowiak 1-0, Kamil Oniszczuk 2-0 (15-1)

  Berku Arrachion Olsztyn – Mamed Khalidov 2-0, Aslambek Saidov 2-0, Adrian Zieliński 1-2, Karol Celiński 3-0, Grzegorz Szulakowski 2-0, Paweł Kiełek 1-1, Jakub Wikłacz 3-1 (14-4)

  WCA Fight Team – Jan Błachowicz 2-0, Kamil Łebkowski 1-2, Piotr Strus 3-0, Kuba Kowalewicz 1-0, Anzor Azhiev 1-0, Damian Janikowski 2-0 (10-2)

  Mighty Bulls Gdynia – Oskar Piechota 3-0, Aleks Georgas 1-1, Kacper Formela 3-1, Kacper Karski 1-0 (8-2)

  Oczywiście w przypadku Ankosu i WCA liczyłem tylko te walki zawodników pod skrzydłami klubu, nie wszystkie z 2017.

 8. Borys nie miał 2 porażek w 2017? No tak 2 się nie liczy bo już nie byl wtedy w Ankosie

  No liczyłem tak samo, jak liczono np. w zeszłym roku walki Sharkom. Moim zdaniem nie powinno tak być, ale nie ja to zastosowałem jako pierwszy :).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.