Zapowiedź walki Ireneusza Cholewy na gali IFN 1 w Częstochowie

18 KOMENTARZE

 1. Wszystko leci jutro. Przepraszamy za opóźnienia, ale natłok zajęć nas ogranicza. Za jednym razem, pójdzie wszystko.

 2. @DawidPatek bede szczery, zycze powodzenia i trzymam kciuki, ale po obejrzeniu wywiadow jakich udzieliles jestem sporym pesymista w kwestii frekewncji a co za tym idzie rowniez ostatecznego bilansu tej gali. Oczywiscie bardzo chce sie mylic.

 3. PawelMMATrn

  To zapowiedź zrealizowana przez IFN czy poudout?

  Z youtube'a wnioskuję, że jakąś częstochowską firmę. Pewnie związaną z samym Irkiem.

  @DawidPatek

  Rozumiem, że wieści mmanews są sprawdzone. O ile uważam, że odwołanie walki wieczoru jest rozsądnym krokiem, to mam inne pytanie. Jakim cudem Mateusz Strzelczyk wypada na 2 dni przed galą, a jako powód jest brak porozumienia z jego teamem? Czyli ogłosiliście lokalnego zawodnika bez porozumienia/kontraktu z nim? Czy porozumienie było ważne do środy przed galą? Troszkę to źle wygląda jak na 2 dni przed galą wypadają dwaj lokalni zawodnicy.

 4. z mma.pl
  [​IMG]

  [​IMG]
  DUŻE ZMIANY NA KARCIE WALK GALI IFN1!

  Pragniemy przeprosić za dość długie milczenie, jednak przez natłok zajęć oraz zmiany, które zaszły postanowiliśmy poczekać i za jednym razem poinformować o ostatnich zestawieniach podczas gali IFN1. Złą wiadomością jest niestety fakt, iż Jacek Czajczyński doznał kontuzji kolana (zwichnięcie) podczas sparingów i nie będzie mógł walczyć podczas main eventu. Dostaliśmy propozycję mocnego zastępstwa, jednak po długim namyśle postanowiliśmy odwołać walkę wieczoru, która była przygotowana specjalnie dla częstochowianina, z kilku przyczyn. Chcemy dbać o interesy zawodników walczących w naszej organizacji, jednak uznaliśmy iż bez Jacka Czajczyńskiego ta walka jest wbrew naszym interesom i musieliśmy podjąć decyzję o jej odwołaniu. Dobrą wiadomością jest natomiast fakt iż pojedynkiem, który ‚wskoczył’ w main event będzie bardzo mocne i ciekawe starcie Filipa Wolańskiego (8-1, #3 Polska) oraz Sergeja Grecicho (21-7-1, #1 Litwa, #2 Nordic) – to właśnie Ci dwaj fighterzy walczyć będą w walce wieczoru na hali w Częstochowie już w najbliższą sobotę.

  Pragniemy również poinformować, iż przeciwnikiem dla Ireneusza Cholewy (9-7-2) trenującego na co dzień w WarDogs Lubliniec oraz Wydra Gym Częstochowa, będzie pochodzący z austrii Markus Di Gallo (12-12-1), trenujący w Gym23. Irek bardzo ‚głodny’ najbliższego wyzwania od jakiegoś czasu znał nazwisko swojego potencjalnego przeciwnika, który wyraził chęć walki na IFN1 właśnie z nim. Jesteśmy pewni, że to zestawienie przypadnie do gustu fanom MMA.

  Kolejną informacją jest zmiana przeciwnika dla Mariusza Radziszewskiego (12-13-2), a także limitu, w którym stoczy swój najbliższy pojedynek, a będzie to 74,5 kg. Mariusz w najbliższej przyszłości planuje zejść do limitu 70 kg i właśnie w tej kategorii wagowej walczyć. Z przyjemnością informujemy, gdyż przeciwnikiem „RADZIKA” będzie pochodzący z Francji, Davy Gallon (10-5-2), który od długiego czasu przygotowywał się do walki, a czekał jedynie na ostateczne zestawienie. Dotychczasowy przeciwnik – Mateusz Strzelczyk – po rozmowach wypadł z karty walk, jednak zapowiada powrót do oktagonu.

  Mamy również nową walkę w undercardzie, będzie to starcie częstochowianina Mikołaja Dziąbora (0-1) z Adrenalina Fight Club w kategorii 84 kg z Bartoszem Leśko (1-0), trenującym na co dzień w MadDogs Gdynia

  Ostateczna karta walk:

  Walka wieczoru
  (66kg): Filip Wolański (8-3) vs. Sergej Grecicho (21-7-1)
  Karta główna
  (66kg): Krzysztof Klaczek (9-3) vs. Darko Banovic (10-3)
  (74,5kg): Mariusz Radziszewski (12-13-2) vs. Davy Gallon (10-5-2)
  (84kg): Ireneusz Cholewa (9-7-2) vs. Markus Di Gallo (12-12-1)
  (61kg): Dawid Pasternak (5-1) vs. Piotr Olszynka (3-3)
  (70kg): Tomasz Terlikowski (4-2) vs. Mateusz Dubiłowicz (5-3)

  Undercard:
  (84kg): Jacek Bednorz (1-0) vs. Marcin Krakowiak (0-0)
  (52kg): Sylwia Juśkiewicz (3-4) vs. Natalia Glemba (0-0)
  (64,5kg): Martyna Czech (1-0) vs. Paulina Borkowska (0-1)
  (66kg): Adrian Dela (0-0) vs. Armen Stepanyan (0-1)
  (84kg): Mikołaj Dziąbor (0-1) vs. Bartosz Leśko (1-0)

 5. Zastępstwa niezłe, a walki wieczoru mi nie szkoda, i tak jadę na Wolańskiego , Kłaczka głównie. Dobrze, że Dawid zrobił długą rozpiskę, po wypadnięciu nadal zostaje wiele walk.

 6. ME taki jaki byc powinien, choc rozumiem probe przyciagniecia lokalnych widzow osoba Czajczynskiego. Wazne, ze walcza Filip i Krzychu, do pelni szczescia brakuje jeszcze tylko zwyciestw i wyplaty apanazy.

 7. Plusem dla IFNu jest totalne skurwienie sie rozpiski UFC, oby poszlo jak najwiecej biletow.

 8. mat01

  Plusem dla IFNu jest totalne skurwienie sie rozpiski UFC, oby poszl i raczej pewna transmusja.o jak najwiecej biletow.

  Pod warunkiem, ze uda sie przeprowadzic transmisje, co sluchajac wlasciciela nie jest takie pewne. Zawsze jest jeszcze Berkut z czworka naszych i pewna transmisja 😉

 9. VaeVictis

  Pod warunkiem, ze uda sie przeprowadzic transmisje, co sluchajac wlasciciela nie jest takie pewne. Zawsze jest jeszcze Berkut z czworka naszych i pewna transmisja 😉

  Cholera, zapomniałem, że Berkut też tego samego dnia jest. No nic, trzeba będzie lawirować transmisjami. Sprawdziłem teraz kupbilet i chyba sprzedaż mocnej ruszyła, bo tak fatalnie jak jeszcze kilka dni temu to nie wygląda (dobrze też nie).

 10. VaeVictis

  Pod warunkiem, ze uda sie przeprowadzic transmisje, co sluchajac wlasciciela nie jest takie pewne. Zawsze jest jeszcze Berkut z czworka naszych i pewna transmisja 😉

  A po co Wam transmisja? Biletów nie zabraknie, lepiej jechać zobaczyć na żywo. Jeśli jesteście prawdziwymi fanami mma(Wojek rules)

 11. halibut

  A po co Wam transmisja? Biletów nie zabraknie, lepiej jechać zobaczyć na żywo. Jeśli jesteście prawdziwymi fanami mma(Wojek rules)

  tydzień przed dniem "Wszystkich Świętych" to ludzie jadą przygotować, posprzątać groby zmarłych bliskich a nie im mma w głowie 😉

  kaczka41

  Kurcze, jak patrze na kolor awka Pana Patka, to aż sie boję o kolejne gale IFN…

  kolor żałobny utrzymany w klimacie sollemnitas omnium sanctorum

 12. Fresh

  tydzień przed dniem "Wszystkich Świętych" to ludzie jadą przygotować, posprzątać groby zmarłych bliskich a nie im mma w głowie 😉

  Znam takich co zamiast groby porządkować jadą do Dublina na jakąś nudną galę ;p

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.