ir

Informacja prasowa:

Po krótkiej przerwie z ogłoszeniem kolejnych zestawień gali IFN1, pragniemy poinformować, że kartę walk zasili Ireneusz Cholewa (9-7-2)! Zawodnik Wydra Gym i WarDogs Lubliniec, który musiał odwołać swój ostatni występ przez kontuzję powraca do klatki po półtorarocznej przerwie! Ciężko trenujący i intensywnie przygotowujący się do swojej kolejnej walki Irek zapewnia, że przerwie passę trzech przegranych z rzędu i w oktagonie pokaże na co go stać.

Starcie w wadze średniej odbędzie się przed jego publicznością, gdyż to właśnie w Częstochowie mieszka ten doświadczony na zawodowych ringach 34-letni zawodnik. W swojej karierze Cholewa był niepokonany przez dwa lata, wygrywając w tym czasie sześć pojedynków! Ciekawostką może być również fakt, że swoją karierę na zawodowej arenie rozpoczął pojedynkiem z Damianem Grabowskim (20-2, #2 Ranking PL), który niedawno podpisał kontrakt z największą organizacją MMA na świecie – UFC. Wkrótce ujawnimy nazwisko zawodnika, z którym Irek zmierzy się 24 października w Częstochowie.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.