Starcie weteranów amerykańskiego giganta uświetni kwietniową galę UFC. Rękawice skrzyżują ze sobą Ion Cutelaba  oraz Tanner Boser.

Mołdawski „Hulk” (MMA 20-9-1) może poszczycić się niechlubną serią 3 porażek z rzędu. W ostatnich 6 pojedynkach tylko raz udało mu się opuścić klatkę z tarczą. Mimo tej niezbyt imponującej serii, jego ostatnie starcie z Kennedym Nzechukwu było walką wieczoru wydarzenia UFC Vegas 65, które odbyło się 19 listopada 2022 roku. Stało się to za sprawą złego stanu zdrowia Derricka Lewisa, który musiał wycofać się ze starcia z Sergeyem Spivakiem. Pierwotnie to właśnie Lewis vs Spivak było główną atrakcją gali. Cutelaba  swoją przygodę z UFC rozpoczął w 2016 roku i stoczył w nim już 14 pojedynków. Do jego najcenniejszych skalpów zaliczyć można Khalila Rountree i Devina Clarka.

Tanner Boser (MMA 16-9-1) z kolei w UFC znajduję się od 2019 roku. Rekord „Buldożera” w organizacji opiewa w cztery zwycięstwa i cztery porażki, a do jego najcenniejszych zwycięstw należą starcia z Philipe Linsem czy Ovincem Saintem Preuxem. Dla Bosera będzie to debiut w kategorii -93 kg. Do tej pory wszystkie pojedynki toczył w limicie kategorii ciężkiej. Jego ostatnia potyczka z Rodrigo Nascimento zakończyła się niejednogłośną przegraną na punkty po bardzo wyrównanej walce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Olo
Olo

KSW
Lightweight

5,141 komentarzy 27,515 polubień

Starcie weteranów

:mjsmile:
Nie sądzę.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Don Pedro Dela Vega
Don Pedro Dela Vega

Shark Fights
Welterweight

1,248 komentarzy 4,543 polubień

Tego nudziarza Kutaslabe już dawno powinni wypierdolić.

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Light Heavyweight

16,946 komentarzy 71,104 polubień

Kutasabe ma chyba jakieś specjalne względy u Łysego.

Rumuński chuj ma 1-5 w ostatnich 6 walkach i go Łysy trzyma. Wszystkie przegrane szybko przed czase, ostatnia wygrana na nudną decyzję.

A ludzie na Cohones pisali, ze Księcia Oleksiejczuka Łuysy pogoni bo przegrał z Jacobym dając dobrą stójkową wojnę.

1676917036063.png

Odpowiedz polub