Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja MMAROCKS!

Niech ten wyjątkowy czas będzie dla każdego z Was pełen spokoju i radości, a nadchodzące dni okazją do spotkań z najbliższymi. Tradycyjnie życzymy także obfitej kolacji Wigilijnej, wielu złapanych kilogramów wagi tak żeby było co zbijać w okresie poświątecznym. Uważajcie też na USADA!

Przede wszystkim chcielibyśmy jednak skorzystać z okazji i podziękować wam za to, że w mijających miesiącach byliście z nami. To dla Was wszystkich tworzymy materiały każdego dnia MMAROCKS oraz Cohones – dziękujemy więc, że jesteście, i że z roku na rok jest Was coraz więcej!

Redakcja MMAROCKS

45 KOMENTARZE

 1. Dzięki redakcjo,  życzę Wam wszystkim zdrowia i pogody ducha, a hejterom, żeby w końcu zaakceptowali siebie, świat od razu stanie się lepszy 😉

 2. Życzę spokojnych, radosnych i pełnych prezentów Świąt w gronie, zarówno swojej rodziny jak i rodziny Cohones redakcji i wszystkim użytkownikom portalu. Dziś Wigilia. Nie mogę podzielić się z wami opłatkiem, ale za to podzielę się lajkiem :beer:

 3. Całej redakcji oraz wszystkim użytkownikom Cohones życzę zdrowych i wesołych Świąt , obfitujących w miłe  i pozytywne chwile spędzone w gronie rodziny i najbliższych !!!

 4. A Jon "śnieżnych" i "dojebanych" :jjsmile:

  Szczerze wesołych świąt !!!!!!!!!!!!!! :gabi_much_love:

 5. Ho ho ho

  Wujek Andrzej życzy wam wszystkiego co najlepsze, mniej banow z dupy dla prawilnych internetowych mordeczek, abyście utrzymali 1# wśród portali o mma, własnych analiz i sił byście wytrzymali kolejny rok w tym kurwidołku.

  Bądźcie szczęśliwy.

 6. Taki chuj bo cale w pracy

  Ale ty jesteś superbohaterem, ratujesz ludzi. A tacy nie mają świąt.

  Mimo wszystko na zdrowie :beer:

 7. Ale ty jesteś superbohaterem, ratujesz ludzi. A tacy nie mają świąt.

  Mimo wszystko na zdrowie :beer:

  Zdrowia

 8. Co ty pierdolisz? Przecież @Gienek nie jest kierowcą ciężarówki.

  Przecież idzie na 48 godzinny dyżur tylko po to by odstresować się po kursie ciężarówką ale nikomu o tym nie mówi.:matt:

 9. Przecież idzie na 48 godzinny dyżur tylko po to by odstresować się po kursie ciężarówką ale nikomu o tym nie mówi.:matt:

 10. Przecież idzie na 48 godzinny dyżur tylko po to by odstresować się po kursie ciężarówką ale nikomu o tym nie mówi.:matt:

  Tak jest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.