Ostatnio kilka razy przy wywiadach padł pomysł żeby poprosić wcześniej czytelników o przesłanie swoich pytań. Jak zawsze staramy się korzystać z dobrych rad i przed wywiadem z współwłaścicielem KSW, Maciejem Kawulskim do którego dojdzie pod koniec tego tygodnia liczymy na wasze wsparcie w postaci ciekawych pytań. Możecie dawać je w komentarzach lub wysyłać bezpośrednio na mejla przez Kontakt.

74 KOMENTARZE

 1. 1. Czy organizacja ma plany jakiejs ekspansji poza granice Polski?
  2. Kiedy bedziemy mogli zobaczyc Mameda w Sengoku?
  3. Czy inni zawodnicy KSW maja jakies plany startow poza Polska?
  4. Czy sa juz potwierdzone jakies pojedynki na KSW 11?
  5. Co z KSW eliminacje?
  6. Jak ocenia gale PRO-FIGHT?

 2. moje pytania:

  – czy przyjdzie czas, że zarobki fighterów KSW będą jawne? tak jak jest to w UFC(wymóg komisji)
  – UFC ma Zuffe, a KSW?- jaki podmiot zarządza KSW i przede wszystkim jaki obrót za zeszły rok ma ów podmiot?
  – docelowow ile gal KSW chce zorgazniować w 2009 i 2010? Czy nie uważacie, że powinna być tendecja rosnąca? I czy są plany zorganizowania KSW poza Polską?(choć pewnie w Polsce jest jeszcze dużo do zrobienie- ale pytanie trzeba zadać:) )
  – czy Pan Maciej nie uważa za nie etyczne i nie zdrowe że jest menadzerem Mameda i jego głównym pracodawcą?
  – czy gdyby Mamed dostałby dobrą propozycję od UFC, czy KSW zapomniało by o swoich interesach i zezwoliło zawodnikowi na przejście na wyłączność do UFC?

  panowie przyciśnijcie ich tam jeśli chodzi o kwestie tej spółki- która wystawia fakturki- wyśledzimy ile zarabiają na ksw:) okaże się czy da się z tego dobrze żyć……….bo na Edyte Herbuś wystarczy:)))))))

 3. 1.czy planuja wydawanie gal ksw na dvd? oczywiscie wszystkich gal ksw jesli to w ogole mozliwe?
  2.no i przede wszystkim czy planuja robic gale czesciej bo ostatnia byla w grudniu, teraz dopiero maj. jakos marnie to wyglada.

 4. Czy bedzie kiedys mozliwosc zobaczyc turniej zwyciezcow KSW bo za duzo ludzi ma tam pasy 😀 cos takiego jak WSZECHWAG .

 5. 1. Damian Grabowski, jeden z najlepszych zawodników w Polsce ( według rankingu MMAROCKS # 1 ) walczący pasmem 5 zwycięstw na terenie Polski oraz za granicą rozmawiał z KSW. Co się stało, że nie doszło do podpisania umowy z tym zdolnym zawodnikiem ?
  2. Czy planujecie jako organizacja produkcję t-shirtów sygnowanych podpisami zawodników KSW Team, sygnowanych logiem gal – generalnie „gadżetów” ?
  3. Dlaczego pomimo tylu uwag osób ze świata MMA nadal Pan Kostecki sędziuje gale KSW zagrażając zdrowiu zawodników walczących ?

 6. kiedy KSW ponownie zawita na Śląsku?
  a jezeli zawita to niech zawita 🙂 …do katowickiego Spodka 😉

 7. I co sie dzieje z Michałem Stanisławskim?Dlaczego nie walczy? To jeden z najwiekszych talentów polskiego MMA

 8. KING DANTE:
  UFC nie ujawniałoby zarobków, gdyby nie wymóg komisji. Po co ujawniać zarobki? To nie jest sprawa publiczna. Zarobki bokserów w Polsce też nie są ujawniane (może czasami, ale nie wszystkich). Chcesz się dowiedzieć ile zarabiają zawodnicy KSW, to zostań fighterem i spróbuj zawalczyć w KSW. Z resztą zarobki raczej nie są duże, bo Mamed kiedyś mówił że musi dorabiać w sklepie sportowym.
  KSW jest firmą samą w sobie. Czemu miało być coś nad nią? Nie wszystko jest jak PRIDE, UFC i K-1.
  Nie tylko Maciej Kawulski, ale też Martin Lewandowski jest menedżerem Mameda. Podobnie jak Janka Błachowicza, Krzyśka Kułaka i całego KSW Team. Dużo jest przykładów, w których menedżer jest jednocześnie promotorem – Tak jak Vadim Finkelstein czy Monte Cox.
  GraZz:
  Górski i Błachowicz mają walczyć na WFC.
  Na KSW 11 ma walczyć Mamed, Najman. Kawulski w jednym z ostatnich wywiadów wspomniał o walce Daniela Dowdy z Damirem Mirenicem (finalista KSW 4).
  priderocks:
  Już taki pomysł był na KSW 9 (stąd podtytuł „Powrót Mistrzów”.). Jednak z „mistrzów” zdołali ściągnąć tylko Chmielewskiego, Oleinika i „wicemistrza” Zawade.

 9. Garret jest wiele sportów w których zarobki są jawne i twoja conajmniej nieprzemyślana odpowiedz, że moge zostać fighterem to będe wiedział ile zarabiają……..a ty musisz zostać kierowca F1 żeby wiedzieć ile zarabia kubica? To jest biznes- w większości sportów zarobki są ujawniane. Co do podmiotu, który jest nad KSW to spółki o tej nazwie nie ma- sprawdzałem- więc musi być jakaś firma- nie koniecznie nad nią- chyba nie zrozumiałeś o co chodzi – czyli o podmiot wobec np. urzędu skarbowego itp. bo państwo nie zrozumie że jest KSW to im panie Garret nie wystarcza musi być jakaś tożsamość prawna. Co do bycia mnadzerem Mameda i mojego pytania to wciąż jest aktualne. Vadim Finkelstein jest menadzerem Fedorea…..no i co z tego, to znaczy że jak mój sąsiad ukradł to ja też mogę??? Moje pytanie jest właściwe i to wy którzy pretendujecie do bycia dziennikarzami powinniscie takie tematy wyciągać a nie pytać o rzeczy wygodne. Dla mnie jest to ciekawe, jak można negocjować kontrakt dla swojego klienta z samym sobą. Apropo Fedora i Vadima- ostatnio któryś z was napisał że Fedor raczej traci na tej przyjaźni. I jak byś przeprowadzła wywiad z Vadimem to uważam że to również było by dobre pytanie.

 10. Ze srodka samego zrodla wiem, ze ostatnio na KSW za zwyciestwo w pojedynczej walce Pan X dostal ktory startowal w turnieju dostal tysiac zlotych.

 11. Pytanie „ile zarabiają zawodnicy” i w tym stylu padają prawie w każdym wywiadzie i nigdy nie ma na nie odpowiedzi.
  Co do całej tej sytuacji z podmiotem gospodarczym – Może i masz rację i coś jest nad KSW. Jednak pamiętam wywiad z Kawulskim sprzed paru miesięcy kiedy to mówił że on rano idzie do biura KSW, i tam siedzi (tzn. pracuje) do wieczora. Może dlatego uznałem że KSW to firma.
  Co do negocjacji kontraktu z samym sobą – Kontrakt z KSW, to nie tylko kontrakt na ilość walk, ale też kontrakt menedżerski. A kontraktów menedżerskich nie negocjuje menedżer z menedżerem tylko menedżer z zawodnikiem.

  Zacytuje tutaj Martina:
  „KSW Team jest pewną konsekwencją samej Gali. KSW nie istnieje bez zawodników KSW Team. KSW Team (jako grupa, a nie poszczególnie zawodnicy) nie istnieje bez KSW. Wszystkim zawodnikom gwarantujemy konkretną ilość walk w ciągu roku – nie tylko w na KSW, ale i za granicą. Reprezentujemy ich w negocjacjach, kontraktujemy walki, szukamy różnych form promocji, czasem nawet pomagamy w sprawach prywatnych. Zapewniamy również odpowiednią suplemantację bazując na produktach firmy All Stars, sprzęt i odzież do walki kompletujemy dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami Green Hill i Manto.”

 12. Czy doczekamy sie gali na pomorzu zachodnim? Jakby nie patrzec to np w lato gdzie jest wiele wiecej ludzi w malych kurortach byloby zaciekawione KSW, i napewno sprzedaloby sie nie gorzej niz zawsze 😉

 13. 1. Co w temacie połączenia KSW a WFC i bodajże jeszcze czegoś, czy taka fuzja o której kiedyś była mowa jest możliwa czy jest to współpraca polegająca jedynie na zacieśnieniu relacji ?
  2. Wiele osób jako minusy podaje Konferansjera oraz Sędziego, czy będziemy mogli doświadczyć ich w nowej osobie ?
  3. Co na celu ma wprowadzenie pasów mistrza w kategoriach jeżeli KSW jest małą organizacją, możemy doświadczyć 2 gale w roku a na dodatek nie ma na nich wielu zawodników a więc i wielu walk o właśnie możliwość konfrontacji z mistrzem ? Praktycznie każdy nowy zawodnik z danej kategorii będzie walczył już o tytuł.

 14. Pomijając kwestie dziennikarskie, bo tak jak napisał Def, większość pytań pewnie będzie zadana, ale..

  Dla przypomnienia Dana White był długi czas menadżerem Chucka i Tito, Stephan Party był menadżerem St. Pierre’a i Loiseau gdy ci walczyli w UCC/TKO, teraz jest menadżerem Steve’a Bosse. Bas Boom też będąc menadżerem wielu zawodników z Golden Glory organizował gale 2 Hot 2 Handle. Nie porównywałbym tych sytuacji do złodziejstwa.

  Tak samo nie bardzo rozumiem dlaczego KSW miałoby ujawniać zarobki zawodników, w większości branż zarobki nie są ujawniane.

 15. 1Czy ksw team wyciągnie rękę do zagraniczniaków np Petr Ondrus.?
  2 Kiedy na stronie KSW team bedzie uaktualniony bo np nie ma tam Dowdy ani Błachowicza.?

 16. Ja nie porównuje ich do złodziejstwa twierdze jedynie że jeśli nawet są anlaogie w „wielkim świecie” to nie rozwiewają one moich wątpliwości czy jest to dobre rozwiązanie i chciałbym usłyszeć co pan z KSW powie o tym. Bo jeśli Mamed miałby menadzera który nie jest związany z kSW pewnie miałby więcej opcji, tu się przede wszystkim liczy KSW a dopiero później zawodnicy. co do ujawniania zarobków, zasugerowalem że można zadać takie pytanie- ludzie przecież nie twierdze że on musi na nie odpowiadać. Co do większości branż. Ja patrze Venom na sport i w większości znanych i popularnych w polsce dyscyplin zarobki są częściowo ujawniane-wiem ile zarabiają piłkarze, koszykarze, szczypiorniści, żużlowcy, już nawet nie mówiąc o np. USA gdzie sport jest najbardziej profesjonalnie prowadzony w ligach takich jak NBA, NFL,NHL jest podgląd na każdego dolara, powoduje to że jest to przejrzyste dla fanów, sponsorów itp. Chyba że Venom traktujesz MMA nie jako sport i showbiznes ale jak zawód taki jak budowlaniec, krawcowa itp. w takim razie masz rację większość branż zarobki nie są ujawniane.
  garret co do firmy Future communication to już kiedyś badałem ten temat. I jest to bardzo podjerzane. Normalne firmy, mają napisane czy jest to spółka z o o, Spółka Akcyjna itp, Cywilna itp. a tam nic, nawet faksu nie ma, nipu, regonu….sprawdzałem też w KRS i nie ma spółki o tej nazwie żadnej spółki, więc stąd moje pytanie. Bo jeśli słyszę tyle razy że są mega profesjonalni, najlepszą organizacja w Polsce(akutrakt się zgadzam), i ogólnie chwalą się że robią mega robotę- to niech pokażą fundamenty na czym to jest zbudowane bo jak na http://www.futurecommunication.pl to nie za fajnie to wygląda

 17. moje pytanie:

  Mariusz Pudzianowski wyraził niedawno zainteresowanie startami w MMA. Czy nie myślicie o tym aby złożyć mu propozycję walk w KSW? Jego walki mogłyby znacząco zwiększyć zainteresowanie MMA w Polsce.

 18. 1. Czy dokuczający nam wszystkim kryzys finansowy może zagrozić płynności funkcjonowania KSW (względnie „podmiotu zarządzającego”) np. poprzez problemy z kredytowaniem dziąłalności?
  2. Na ile walk w ciągu roku poza KSW jest gotowa pozwolić członkom „KSW Team” organizacja?

 19. czy to prawda że na majowej gali będzie turniej w wadze średniej? Jeśli tak to czy będzie to waga do 83kg? Są już znane jakieś nazwiska startujących w tym turnieju??

 20. Koniecznie pytanie o DVD zadajcie i powiedzcie, że się ludzie domagają!

  1. Czy KSW myśli o jakiejś akcji mającej na celu promować MMA? Nie oszukujmy się, MMA jest mało znany w Polsce sportem. UFC uderzyło w promocję MMA i dla wielu Amerykanów MMA = UFC.

  2. Czy KSW nie myśli aby wprowadzić podział na pas mistrza Polski i mistrza międzynarodowego? Dałoby to szansę zaistnieć wielu polskim, młodym zawodnikom, którzy najpierw przecieraliby się w walkach o pas krajowy a dopiero potem bili się z czołówką europejską.

  3. Kiedy w końcu będzie w KSW jasny podział wagowy. A jak już będzie to jakie wagi będą?

  4. Na miejscu władz KSW pomyślałbym na porządnie zrobionym hasłem „Konfrontacja Sztuk Walk” na wikipedii. Wiki jest podstawowym źródłem informacji o świecie dla ludzi młodych (główna grupa docelowa KSW). Porządnie opisana organizacja, poszczególne gale, co ważniejsi zawodnicy itp. Tak jak robi to UFC. Uczyć się od najlepszych.

 21. randleman to żeś pojechał po całości 🙂
  Falcon Pudziana interesują walki w K1 nie w MMA. Co do jego walki rozmawiałem wczoraj z Łukaszem Jaroszem i on powiedział że jest możliwość walki z nim 😛
  pozdro

 22. 1) Czy jest szansa na „zagranicznych” zawodników w barwach KSW team, np. Ondrus?
  2) Czy jest szansa na walki w klatce vel oktagonie (przez k a nie przez c oczywiście)?
  3) Czy KSW szuka sponsora strategicznego (wiadomo, większa kasa, lepsi zawodnicy)?
  4) Nastula, czy zobaczymy go na ringu KSW?
  5) Czy po Najmanie będą kolejni tego typu zawodnicy no np. Pudzianowski?
  6) KSW w otwartym Polsacie (na żywo rzecz jasna…)?
  7) Gale poza granicami Polski? Plany odległej przyszłości/nie ma szans/są spore szanse….
  i wiele wiele innych, ale już nie zanudzam
  Pozdrawiam redakcję i brawa za całokształt! 🙂

 23. King Dante jak na razie w Polsce zawodnikowi MMA, jeżeli chodzi o zarobki, bliżej do krawca niż do zawodników NBA czy NHL.. Zresztą w showbiznesie też nie ujawnia się zarobków,. przynajmniej w Polsce.

  To czy Mamed miałby więcej opcji, moim zdaniem jest dyskusyjne, szczególnie, że KSW jest w stanie co galę zapewnić mu w miarę klasowych przeciwników z Europy. Powiedz mi, co Mamed by robił gdyby nie był zawodnikiem KSW Team.

 24. Moze cos o tym czy KSW, skoro teraz wprowadza te nowe zasady itd., jest chetne do wspolpracy z innymi promotorami w kraju w celu zunifikowania zasad i, w dalszej perspektywie, stworzenie instytucji nadzorujacej MMA w Polsce.

  Oczywiscie idealnie by bylo gdyby takie zasady pozwalaly na walki wedlug unified rules UFC ale z drugiej strony mozna by zostawic troche pola do wyboru (jak kolana w parterze, soccer kicki, lokcie – to byloby opcjonalne)

 25. venom drwal nie jest zawodnikiem KSW a na ilość walk nigdy nie mógł narzekać i jest teraz w UFC

  1. czy jest szansa zobaczyć walkę Roberta Paczkowa w końcu debiut miał w cage rage np z najmanem (sumo vs boks)

 26. Podobno Fiskus wzial na celownik Federacje KSW. Z tego co slyszalem chlopaki nie beda mieli lekko

 27. To tak: -plany co do gal zagranicznych i ilosci gal w roku bo juz ktos wrocil uwage ze ostatnia byla w grudniu a kolejna w maju
  – zarobki zawodnikow
  – nowe kategorie
  – nowi sadziowie
  – dvd z gal
  Czyli to co interesuje wiekszosc z nas.

 28. Ja bym był tylko ciekawy odpowiedzi panów z KSW odnośnie Roberta Kosteckiego i jego przyszłości jako sędziego 😀 Z drugiej strony,skoro dzięki uprzejmości komisji sportowej sędzią punktowym w UFC może być Cecil „Got love for my” Peoples to i u nas się znajdzie miejsce na małą patologię 😀

 29. 1 JAKIE SĄ RATINGI KSW? (podbno duze) …ALE MY CHCEMY KONKRETÓW
  2 CZEMU GRABOWSKI NIE WALCZY NA KSW?
  3 CZY JEST SZANSA NA WYSTĘP PUDZIANA?
  4 KIEDY NASTEPNE ELIMINACJE WE WROCŁAWIU?
  5 MOZE NASTULA STOCZY OSTATNIA WALKE W MMA W KSW?

 30. Damian Grabowski mial propozycje od KSW. Warunkiem bylo zbicie wagi do 95 kilo, na co Damian sie nie zgodzil.

 31. ja bym tez proponowal aby postarali sie bardziej rozbudowac strone internetowa i uaktualniali ja na biezaco…z czasem tez pokazywanie na stronce federacji countdownow przed gala oraz transmisji z wazenia.byloby ciekawie ,wiec mysle ze mozna by takie pytanie zadac.

 32. Ja podpisuje się obiema rękoma pod pytaniami King Dante i Octagona. Bądźcie w tym wywiadzie jak Monika Olejnik 😉

 33. jak u nich ze znajomością tego co sie tam dziejew ufc?
  sa menagerami maja zawodników, czemu nie wysyłają tych ktorzy sa warci czyli np, gorski, mamed( choc ten deklaruje ze usiebie ma dobry camp) na zagraniczne wojaze do gymow takich jak x couture aka american top team czy do wanda czy do tq? czeciez to jest wazna inwestycja w zawodnika? uprzedzam, coprawda maciek ma niezle warunki, w sensie infrastruktury, ale reszta w xtream couture miałby nie do porównania, szczegolnie sparingpartnerzy itp

 34. Nie zadawajcie po raz n’ty tych samych pytań, bo się robi młyn. Może wypadałoby czytać po całości temat..

 35. Anonim wiesz jaki byłby koszt wysłania zawodnika na powiedzmy trzymiesięczny staż treningowy do Xtreme Couture?Pewnie z połowę pieniędzy którą przeznaczają na produkcję gali 🙂

 36. Czerw – „Ja podpisuje się obiema rękoma pod pytaniami King Dante i Octagona. Bądźcie w tym wywiadzie jak Monika Olejnik ;)”

  Tylko nie pytajcie o służby specjalne %-)

 37. 1 Co sie stalo z Materla? Czemu przestal walczyc dla KSW (w extrafightach bo w turnieju nie ta waga) i czy zobaczymy go w tym roku w KSW, a o Bedorfa tez mozna spytac
  2 koniecznie spytajcie o Kosteckiego, kiedy go w koncu zmienia.
  3 Czy zamierzaja wypuscic serie ciuchow pod szyldem KSW

 38. Venom co panowie z KSW to jakaś rodzina? na twoje pytanie co by robił Mamed bez panów z KSW to pewnie walczyłby jak Grabowski, Drwal, Jocz ….poradziłby sobie.twoja wiara w panów z kSW widze jest spora, a od czasu kiedy Mamed ma Kawulskiego jako menadzera to cały czas słyszę że rozmawiają, rozmawiają, rozmawiają z organizacjami. No i wygadali narazie jedną walkę Mamedowi w liczącym się miejscu- trochę mało bo umówmy się walki nawet z dobrymi przeciwnikami w Polsce to nie jest to co Mamedowi jest teraz potrzebne. Facet w jego wieku musi walczyć w topowych organizacjach aby mieć szanse dojść, osiągnąć coś takiego jak np title shot. A jak oni gadają jak Muzzy Lewandowski podczas Elite to się nie dziwie że nie mogą się dogadać:))) pozdro
  p.s
  KSW uważam za najlepszą organizację w PL- ale uważam że zdrowa krytyka i zadawanie niewygodnych pytań jest pozytywne

 39. ale to pytanie co do popka ma sens dlatego tez sie pod nim podpisuje 😉

 40. Damian dopiero od niedawna walczy częściej, wcale tak łatwo nie miał ze znajdowaniem walk, jego sytuację zmieniła wygrana ze Staringiem (chyba pamiętasz w jakich okoliczność Damian z nim walczył). Jedyni, którzy się przebili to Jocz i Drwal, chociaż ten pierwszy też sporo w KSW walczył. Michał Materla w wywiadzie, który zrobiłem, też mówi, że przez 1.5 roku nie miał za dużo propozycji.

  Aha i KSW to nie moja rodzina, a przypieprzanie się to dej sytuacji z wywiadem na ShoXC zawsze powoduje uśmiech na mojej twarzy. Nie wiem Dante jak ty mówisz po angielsku, ja mówię biegle, ale zdarzały mi się sytuacje w mniej eksponowanych sytuacjach jak wywiad po walce na gali transmitowanej w telewizji Showtime, gdzie zapominałem języka w gębie.

 41. Żeby nie było to ja o Popka poważnie pytam. Co sądzą o nim? Czy może go zaproszą?
  Uważam że dałby rade lepiej niż Wielki Biedron

 42. Mówienie w obcym języku to nie taka prosta sprawa,zwłaszcza przed kamerą.Wiele osób w takiej sytuacji doznaje drastycznego ograniczenia zasobu słownictwa nawet w ojczystej mowie 😉
  P.S. Venom odpowiadając Dantemu postanowił się dyskretnie pochwalić znajomością angielskiego 😀 taki żarcik…

 43. Szczególnie ze konkurencja jest 🙂
  Pytanie do redakcji 🙂
  Czy możecie stwierdzić wzrost zainteresowania MMA w Polsce bazując na zainteresowaniu waszym portalem?

 44. do VENOM: Czy uważasz, że kolega, który wspomniał o tym iż strona federacji KSW jest uaktualniana słabo miał rację? Osobiście uważam, że nie. Skoro piszą tylko i wyłącznie o ruchach federacji, a także zawodników nie można wymagać, że co chwila będą nowe artykuły, newsy. Jakby artykuły miały być codziennie to doszłoby do tego, że http://www.konfrontacja.com stałaby się internetowym Przeglądem Sportowym – czyli pisaliby o wszystkim (nawet głupotach) np. że Kułak je tuńczyka, a Dowda w przeszłości był harcerzem.

 45. ja mogę stwierdzić, że niektóre portale co chcą zdobyć rynek podpie***a nam niusy, bardzo nieładnie

 46. MMARocker akurat moim zdaniem strona KSW mogła by być dużo lepsza, nie chodzi o ilość newsów, moim zdaniem powinny być walki, zdjęcia, pełne profile zawodników tak jak jest to na ufc.com.

 47. „R.O.B., zeby pisac na stronce trzeba miec co najmniej proficiency” -myślę że spełniam to kryterium,mogę już zacząć pisać swój pierwszy artykuł ? 😀 😀

 48. jesli mowa o Popku to napewno bylby wielka reklama dla MMA w Polsce i oczywiscie dla KSW, tylko z tego co mi wiadomo Popas ma jakies problemy z prawem w Polsce dlatego siedzi w Anglii.

 49. To był taki żarcik,ale skoro tak to pomyślę,może uda mi się coś ciekawego spłodzić 😉

 50. z językiem u mnie jest ok, ale przyznam że nie korzystałem z niego nigdy w takich warunkach. Ale często rozmawiam z klientami mojej firmy o sprawach poważnych- ale rozumiem to nie jest kilka tysięcy ludzi. aha…..no to ciekawe czy również nie będzie mógł sklecić kilku zdań jak przyjdzie mu negocjować z Daną:))) przecież to Dana:)- chyba chłopacy zrozumieli że wielki świat różni się nieco od imprez w kręgielni, festynów gdzie robili te swoje eventy.Szkoda że usprawiedliwasz czyjąś wpakę- dziennikarze są od ostrego języka, a Venom widzę że ostry język to tymasz tylko do ludzi na forum-. Mamed napewno by sobie poradził- nie gorzej niż Drwal i Jocz. Gdzie jest teraz Mamed a gdzie Drwal?Uwielbiam Mameda ale to jest teraz inna liga jeśli chodzi o etap w karierze- gość walczy w UFC a ten w KSW- no sorry ale nie przkenują mnie teksty że wciąż rozmawiają(już kilka wywiadów słyszałem- że rozmawiają- pamiętacie ile gadali żeby doszło do walki w Elite??przecież to przypomina sagę Fedor – ufc- jakaś farsa)- ale to nie jest przedmiotem sprawy.Zaproponowałem pytania, co wywołało reakcję- już nawet twoją Venom, kto wie może pana Kawulskiego również- zawsze to lepsze niź jakaś „trybuna ludu”

 51. Być może ja usprawiedliwiam ich wpadkę, ale jak ty piszesz o imprezach na festynach i na kręgielni to nie wiem czy mam cię traktować poważnie.

 52. 1.Czy zmienią tego łysego konferancjera,która myli remisy z porazkami i w ogóle jest mega przypałowy.
  2.MOżecie mu tez przypomnieć,że Houston Alexander walczy bez nerki,bo tak przycwaniakował,że nie zna nikogo.

  pozdrawiam

 53. Venom średnio mnie obchodzi jak ty mnie traktujesz. A co do festynów itp. to jeśli ktoś głośno mówi o swoich sukcesach to ja nie widzę nic złego że są ludzie którzy powiedzą tak robicie najlepszą gale MMA w polsce ale przed tem zajmowaliście się równiesz mniejszymi „eventami” – zupełnie nie rozumiem logiki twojego myślenia- co w tym złego że ktoś wie co nie co o właścicelach największej organizacji MMA w Polsce. Jak ty kiedyś pisałeś co robił Dana przed karerią w UFC to jest ok……..brak konsekwencji

 54. Pisanie w tym temacie i w kontekście EXC o festynach i kręgielniach to zwyczajna złośliwość i nie przekonasz mnie, że takimi stwierdzenia chciałeś wnieść coś merytorycznego do dyskusji (tak samo jak przypominanie tego wywiadu na SHoXC). Po za tym jak widać, że doświadczenia z festynów coś tym panom dały, skoro mają umowę z tv i gale się regularnie odbywają.

  Trochę wbrew własnej woli stałem się tu adwokatem KSW, ale podobnie było jakiś czas temu z UFC, kiedy 90% osób w internecie atakowało tą organizację, to taki mam już charakter, że to ja broniłem Dany i spółki

 55. Miały być pytania, a zrobiła się młocka;p

  Silesian – po liczbie userów stwierdzamy znaczne zainteresowanie MMA w polsce 😉

 56. Po gali gali WFC 6 pojawila sie nowosc o jakimsc europejskim mega projekcie z udzialem Zlatko Mahica (WFC), Macieja Kawulskiego (KSW) i Andy Geera (ex-Cage Rage). Czy jest w tym ziarno prawdy i ujrzymi w nedalekej przyszlosci powstanie europejskej mega MMA-oraganizacyji?

 57. Venom ja już kończe tą dyskusję bo to do niczego nie prowadzi. Zadawałem merytoryczne pytania, a dopiero później wyszły historie o festynach. Sam pisze że im wyszła najlepsza org MMA w polsce więc nie wiem czy masz problemy ze zrozumieniem słów- czy nie masz co odpisać. To że ktos kiedyś coś robił to dobrze- ja też kiedyś pracowałem ciężko, a teraz prowadze własne firmy- doceniam przebytą drogę przez ludzi – ale to nie jest nic złego że o tym napisałem. Apropo UFC to zawsze mówiłem że są najlepsi w tym co robią- ale to nie ma związku ze sprawą. Dana jest teraz mistrzem świata ale otwarcie mówi co robił przed pracą w UFC, a Kawulski lansuje się na producenta- a robił troszkę mniej kozackie rzeczy niż mówi:)) Koniec tematu

 58. 8)Pytania o konkretnych zawodników: co z Jurasem, czy KSW bierze pod uwagę występy któregoś z Polaków bijących się na galach w UK ( m.in. Popek Rak), czy są szanse na występy Karaoglu, czy też wycofał się on zupełnie ze sportu zawodowego (ja bym go obsadził w walce z Najmanem :P)
  9) Dlaczego tak mało gal?
  Ps. A co do ratingów i zainteresowania mma, to smutny dowód na to, że dalej jest to wszystko w powijakach to np. wystarczy spojrzeć na wyniki oglądalnośc na „jutubie” wywiadów z polskimi zawodnikami itp, nawet niby hit, tj. rozmowa z Najmanem ma bodajże ledwie ponad 1000 wejść 🙁

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.