Zawodnik roku 2011

Nadszedł czas, aby decyzję o zwycięzcy kolejnej  kategorii oddać w ręce społeczności MMARocks.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie, która wyłoni laureata Heraklesa MMArocks w kategorii Zawodnik Roku Publiczności.

Wyniki ankiety tym razem nie będą dostępne do wglądu użytkowników, zwycięzcę poznamy  31 marca w Warszawie.

Ankieta tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

[poll id=”55″]

149 KOMENTARZE

 1. „Wyniki ankiety tym razem nie będą dostępne do wglądu użytkowników”, Zagłosowałem i widzę wyniki, więc albo źle zrozumiałem albo coś chodzi/nie chodzi.

 2. Miałem dylemat pomiędzy Materlą a Chalidowem. Zagłosowałem na Mameda, ponieważ wszystkie swoje walki wygrał w sposób bardzo przekonywujący. Ubiegły rok należał do niego, nie tylko pod względem sportowym, ale także wizerunkowym.

 3. Nikt tak sie nie napracowal tak jak Marcin Held, glos jak najbardziej zasluzony ; )

 4. powrót roku, czy zawodnik roku jest tematem tej nagrody?

  Jak dla mnie Mamed zdecydowanie wygrywa 

 5. Ja tak samo, tylko wyniki, bez możliwości zagłosowania :[

  W każdym razie, mój głos powędrowałby na Materlę.

 6. w porównaniu z Mamedem Materla nie osiągnął tyle. Mamed 4 zwycięstwa któwe zajęły mu mniej niz 7 minut a Materla walczył ze średnimi takimi jak Babene i Zikić oraz staczajęcym sie już Horwichem. Mimo że Irvin tez juz jest pół-zawodnikiem to ważył 95+ a Lindland jest dalej  świetnym zapaśnikiem

 7. Cipao, to on powinien wygrać!!!! Jak dla mnie to najlepszy polski zawodnik mma, powrócił w pięknym stylu i jeszcze pokaże co potrafi:)

 8. coś się chyba zacięło, bo nie widzę żadnej ankiety:(
  a jak będzie już widoczna to głosuję na Michała Materle, bo to świetny zawodnik!!!!!!

 9. Nie przepadam jakoś szczególnie za Mamedem, dlatego oddałem swój głos na mojego ulubionego polskiego zawodnika, czyli Damiana Grabowskiego. Obiektywnie jednak nikt z wyżej wymienionych zawodników nawet nie zbliżył się dokonaniami do Chalidowa w 2011 roku.

 10. Zagłosowałem na Materle, postawiłbym na Grabowskiego, gdyby zawalczył ze 2-3 razy, 1 walka to za mało na ocenę..

 11. Wszystkie zawirowania z tego watku biore na klate.
  Zalozenia sa dwa:
  – w glosowaniu biora udzial tylko uzytkownicy zarejestrowani
  – wyniki ankiety chcemy oglosic to na konwencie
  – z przyczyn technicznych ankieta dostepna jest tylko na glownej

 12. Zawodnik roku ma być czy powrót roku? Jak zawodnik to raczej chyba powinien być Mamed, a wy patrzycie pod kątem powrotu i głosujecie na cipka. ale każdy ma swoje zdanie 🙂

 13. Mariusz Pudzianowski 😀 … a tak poważnie to Mamed powinien dostać nagrodę za styl w jakim wygrywał … Bezapelacyjnie … 2011 nawet się nie zmęczył porządnie … czekam na kolejne walki …

 14. Bez kitu nikt nie ma podejścia do Mameda w tej kategorii. Gdyby to był powrót to Cipek bez dyskusji, a tak blado wyglądają wygrane decyzją z Jamesem, Mattem i poddanie Babene na tle trzech poddań Mameda któremu dwa razy zmieniano przeciwników na kilka dni przed galą 🙂

 15. Głos oddałem na Materlę. Po pierwsze za świetną formę w tym roku, po drugie, że nadal w siebie inwestuje i się rozwija. Wyjazd do AKA to według mnie strzał w 10. Taką postawę należy docenić 😉

 16. Głos na Helda, choć każdy mógłby być tutaj zawodnikiem roku według mnie.

 17. może ktoś wyjaśnić z osób odpowiedzialnych za to głosowanie na mmarocks dlaczego wyniki nie są jawne ? w każdej innej ankiecie chyba na każdej stronie internetowej można sprawdzić wyniki na bieżąco …

 18. UMIESZ CZYTAĆ?!

  Wyniki ankiety tym razem nie będą dostępne do wglądu użytkowników, zwycięzcę poznamy  31 marca w Warszawie.

  Wszystkie zawirowania z tego watku biore na klate.
  Zalozenia sa dwa:
  – w glosowaniu biora udzial tylko uzytkownicy zarejestrowani
  – wyniki ankiety chcemy oglosic to na konwencie
  – z przyczyn technicznych ankieta dostepna jest tylko na glownej

 19. Chodzi pewnie o uniknięcie jakiś zmasowanych akcji 🙂 Co wy z tym Heldem?

 20. byzyn, zartujesz? Powrot po dlugiej przerwie spowodowanej kontuzjami, skonczenie solidnego Babene, ktorego jedynie przez decyzje byl w stanie pokonac regularnie walczacy Chmielewski, mega zaskoczenie w walce z Zikiciem, ktorego tak naprawde z Polakow tylko Cipek pokonal, potem wygrana nad calkiem mocnym Horwichem. Mamed to Mamed, wiadomo, ze jest najlepszym polskim zawodnikiem, ale wygrana Materli bylaby w pelni zasluzona.

 21. po pierwsze napisałem tak bo koles wyzej napisał „Co wy z tym Heldem”.

  No Materla to dobry zawodnik, ale jak na moje nic wielkiego nie zrobił… Held co jak co ale walczy za oceanem 🙂 i to jest nasza nadzieja… a do Mameda to juz chyba w ogole nie musze porownywac bo wiadomo, ze Materla jest tysiące kilometrów za nim ;D

 22. a do Mameda to juz chyba w ogole nie musze porownywac bo wiadomo, ze Materla jest tysiące kilometrów za nim ;D

  Niektórzy mylą chyba mylą nagrodę dla Zawodnika Roku z nagrodą dla Najlepszego Polskiego Zawodnika. 

  Mimo iż Mamed miał bardzo dobry rok to w każdej z walk był zdecydowanym faworytem. Michał natomiast po ponad dwuletniej przerwie wygrywając 3 z 3 walk i wskakując na 2 miejsce w RankingPL. Zdecydowanie najlepszy rok w polskim MMA należy do Cipka.

 23. Oczywiście, że Michał powinien zgarnąć tą nagrodę a nie Mamed, bo każdy wie że Mamed to najlepszy polski zawodnik a my wybieramy zawodnika publiczności, i związku z tym każdy może na to trochę inaczej patrzeć.

 24. prawie każdy się zastanawia:,, Mamed czy Materla”, wszystko to by rozwiała walka Materla vs Chalidov która by wyłoniła tego ,,najlepszego” ale z przyczyn każdemu znanych raczej nie dojdzie do owej walki. Moim zdaniem powinni zachowywać się jak prawdziwi profesjonaliści i wejść do tego ringu a poza nim mogą być przecież dalej przyjaciółmi

 25. w UFC potrafia jakos walczyc zawodnicy z tego samego klubu, a na KSW taki Materla nie zawalczy z Mamedem, a oni przecież nawet nie trenują w tym samym klubie.

 26. mamed 3 walki w 2011, 3 walki ze znanymi zawodnikami 3 walki wygrane 1 rundzie 3 walki przez poddanie.

 27. glos na Mameda,dał super walki a cipek jest zdecydowanie przeceniany tutaj… nikogo nie skonczyl a sie tu polowa mma rocks nim podnieca

 28. Zagłosowałem na Grabowskiego ale zapomniałem o KORNIKU i jego słynnym KO na panu ” z buta wjeżdżam”

 29. Kornik trafił Irokeza ale to była wpadka Irokeza, każdemu może się zdarzyć a teraz mam nadzieje, że na najbliższym ksw będzie rewanż i wtedy Iro pokarze kto tu rządzi!!!

 30. coś się wali, nie mogę zagłosować, ale swój głos oddałbym na Heldzika

 31. Głos zdecydowanie na Mameda za styl w jaki rozprawiał się kolejno ze swoimi przeciwnikami, a z tą walką Mameda z Cipkiem, to komu ona jest potrzebna? Jakie są szanse że Cipek wygra? Jak dla mnie 20-25%, a po co komu jego przegrana, lub wygrana Mameda nad nim, z całym szacunkiem dla Michała. Nie widzę zbytnio potrzby ich konfrontowania ze sobą.

 32. @Cielo10

  jak irokez znokautuje kornika to bedzie to wpadka tego drugiego bo w końcu w pierwszej walce wygrał szybko to znaczy, że jest lepszy …. uwielbiam logike fanów irokeza, przegrał to wpadka, wygrał to jest najlepszy.

  @powaga

  dokładnie zgadzam się Mamed nic nie zyska w razie wygranej, Michał straci , starcia Polaków na tak wysokim poziomie nie mają najmniejszego sensu

 33. @elson
  Dokładnie, na tym poziomie walki między Polskimi zawodnikami mają średni sens, czy wygrana Kornika nad Irokezem liczyła się dla kogoś poza Polakami?

  Michał jest zawodnikiem, który ma potencjał na trafienie w przyszłości do UFC, jednak musi jeszcze bardzo dużo poprawić. Czy jest sens stawiania na jego drodze kogoś takiego jak Mamed, nawet pomijając fakt, że ten jest „Polakiem” ( celowo napisałem w cudzysłowie po to, żeby niektórzy się nie czepiali).

 34. powaga
  walka Mameda z Cipiek jesty potrzebna choćby dla tego, że obaj są stawiani do walki o pas KSW i taka walka powinna się odbyć sam Lewandowski powiedział, że jeden z nich będzie musiał oddać tą walkę o pas walkowerem, a ja osobiście chętnie bym tak ową zobaczył i nie przesądzałbym tak szybko co do jej zwycięscy, bo historia pokazała, że nie zawsze faworyt wygrywa

 35. Ta walka ma sens w rozumieniu mma na polu KSW, Polska, jednak w ich przypadku górę powinien chyba brać już aspekt pozycji na świecie. Oczywiście Michał ma szanse wygrać, ale Mamed byłby ogromnym faworytem w tej walce: parter lepszy o klasę, podobnie stójka, dynamika, umiejętność zaskakiwania rywala i jednoczesnego przewidywania jego zamiarów, kondycja i siła chyba póki co nadal po stronie Mamedziaka:), no i chyba nikt nie powie, że ogólnie Michał jest lepszym zawodnikiem mma. Bardzo lubie Michała i z przyjemnością zobaczyłbym go z innymi zawodnikami na Jego wysokim poziomie, ale nie na poziomie Mameda.

  Edit: *A przynajmniej nie do czasu, aż Michał osiągnie ten poziom, bo mam nadzieję że tak będzie:)

 36. Oczywiście Michał ma szanse wygrać, ale Mamed byłby ogromnym faworytem w tej walce: parter lepszy o klasę, podobnie stójka, dynamika, umiejętność zaskakiwania rywala i jednoczesnego przewidywania jego zamiarów, kondycja i siła chyba póki co nadal po stronie Mamedziaka:)

  Z tym się nie zgodzę. Kopnięcia Mameda są efektownie, efektywne i nieprzewidywalnie (nie licząc obrotówek), ale boksersko to Michał jest przynajmniej na tym samym poziomie, jeśli nie wyższym.

 37. ok. boksersko zgadzam się z Tobą, to mniej więcej ten sam poziom( dla mnie ciężko określić po tym co mogliśmy zobaczyć z obu stron pod tym względem). Pisząc stójka miałem na myśli raczej całokształt tej płaszczyzny, to jak zawodnik wygląda w tej płaszczyźnie, a więc również te rzeczy które wymieniłem później.

  @Hamas

  Materla jest bardzo dobrym graplerem, ale please.. to nie poziom Khalidova…

 38. ,,Materla by nie miał szans z Khalidovem” oczywiście, że by miała i ma, ja uwielbiam styl walki Michała i jest on Wielkim zawodnikiem mma tak samo jak Mamedzik, którego walki mogę oglądać po 100 razy

 39. dobra już nie zagłębiajmy się w to kto wygra walkę bo to bez sensu, wolę żeby Cipek dostał Santiago za 3-4 walki bo sądzę ,że wtedy może go już solidnie zdemolować, żeby jeszcze się nie okazało ,że Michał po powrocie z AKA zejdzie do 77kg i tam to już nie będzie wątpliwości kto jest najlepszy.

  w ADCC Mamed wygrał z Michałem, więc może miec lepszy parter ( dużo czasu mineło od tamtej walki)

  @cielo10

  pas KSW znaczy dla nich tak dużo, że i jeden i drugi był w stanie z niego zrezygnować

 40. @elson

  też bym widział Michała w 77 i byłoby po problemieSmile Mielibyśmy mega mocnego zawodnika w tej dywizji. KSW mogłoby mu sciągnąć na debiut Daleya lub ZeromskisaSmile

 41. elson
  nie zgodzę się Tobą, bo dla Michała Materli pas ksw jest ważny, bo mówił to w paru wywiadach i niby skąd Ty to możesz wiedzieć co jest dla nich ważne a co nie???
  a co do Irokeza to, że Kornik z nim wygrał to od razu nie oznacza, że jest lepszy, po prostu farntneło mu się i tyle, Irokez jest jak dla mnie dużo lepszy od Kornika, o czym się już nie długo przekonamy:)

 42. Ludzie przestancie w koncu gadac ze irokez przegral niefartownie z kornikiem…byl to ciezki nokaut. W wadze ciezkiej czesto padaja takie ,,lucky punchy” ale skoro w lekkiej irokez dostal taka petarde to chyba juz cos znaczy…i moim zdaniem kornikowi lepiej poszlo z wartburtonem niz irokezowi mimo przegranej heh. Niech panowie sie znowu spotkaja i mam nadzieje na podobny final tego starcia… a co do mameda z cipkiem to ten drugi ma bardzo wiele do stracenia a nie daje mu szans z mamedem w zadnej plaszczyznie.. i HAMAS mamed ma parter lepszy o klase od cipka… co cipek takiego pokazal w tej plaszczyznie w ostatnich walkach ? Odsunmy na bok jego wyniki w bjj a spojrzmy jak sie to przeklada na mma… mamed konczy walki a cipek…heh

 43. Tak jest, Kornik jak najbardziej zasłużył na zwycięstwo w tej ankiecie !

 44. @Cielo10

  nie chce mi sie pisać wywodów kto jest lepszy kto gorszy , była walka Kornik wygrał i tyle., przegrał z Curtem chociaż w pierwszej rundzie go wypunktował, a w drugiej miał zapieta kimure . Teraz fani Irokeza piszą, że to fart ,a sam Irokez też chce rewanżu bo uważa, że musi wygrać – dla mnie to brak szacunku dla Kornika.

  co do pasa to słuchaj wywiadów bo skoro i Mamed i Michał mówią ,że moga zrezygnować z pasa ( który ma nijakie znaczenie w świecie mma ) to widocznie bardzo im nie zależy

 45. elson
  chcą z tego pasa zrezygnować tylko dlatego, że nie chcą ze sobą walczyć a nie że im nie zależy, bo na pewno im zależy

  co go Kornika i Irokeza to z kolei bark szacunku dla Irokeza w Twoich wypowiedziach i tle na ten temat

 46. Oddałem głos na Helda. Moim zdaniem jest świetnym zawodnikiem i mam nadzieje, że najlepsze dopiero przed nim 😉

 47. Głos poszedł. Na Mameda za utrzymanie formy. Wejść na szczyt to nic. Utrzymać się na nim to sukces. 

 48. Też Mamed. Wszystkie stoczone walki w tym roku wygrał (jak dobrze pamiętam) w pierwszej rundzie. Zastanawiałem się też nad Materlą, bo po kontuzji jest lepszy niż był i ciężko pracuje nad stójką, co widać..

 49. Głos na Materle bo jest zawodnikiem, ktory chce w siebie inwestowac, chce trenowac z najlepszymi i chce bic sie z najlepszymi (UFC). W wystepy Mameda przeciwko tym najlepszym lekko zwatpliem, mam nadzieje ze KSW uda sie wynegocjowac walke z Lombardem i Mamed po wygranej przejrzy na oczy, ze nie ma co marnowac swojego talentu i pora na UFC.

 50. Oczywiscie ” CIPEK ” za powrot w wielkim stylu !!!!! BRAWO !!!!!

  BERSERKER’S TEAM SZCZECIN TOP TEAM SZCZECIN

 51. zapowiada się ciekawy bój Mameda z Heldem 🙂

  ode mnie poszedł głos na doświadczenie, młodośc jeszcze troche poczeka

 52. Nie jestem pierwszy, który to napisze, ale skoro kategoria nazywa się „Zawodnik Roku” a nie np. „Powrót Roku” itp, to nie rozumiem jak można poddanie Babene i wygrane decyzjami z Zikiciem i Horwichem stawiać ponad szybkie poddania Irvina, Lindlanda i Tayloram?
  Bez sensu panowie…

 53. Mamedoff;] Jak wygra w tym roku z Hectorem Kantorem to znów wygra pewnie no chyba, że Janek dostanie Rampage`a i go skończy przed czasem;]

 54. Nie jestem pierwszy, który to napisze, ale skoro kategoria nazywa się “Zawodnik Roku” a nie np. “Powrót Roku” itp, to nie rozumiem jak można poddanie Babene i wygrane decyzjami z Zikiciem i Horwichem stawiać ponad szybkie poddania Irvina, Lindlanda i Tayloram?
  Bez sensu panowie…

  Kategoria nazywa się "zawodnik roku publiczności". Nagrodę dla zawodnika roku wręczy redakcja i zapewne nagrodzi Mameda. Tutaj czytelnicy mmarocks mogą wyróżnić kogoś, kto wg nich z jakiegoś względu na to zasłużył. I c**j ci do tego, więc się nie przy****dalaj. Oddaj głos na kogo chcesz i nie narzucaj swojej woli innym.

 55. GLF – nie spinaj się tak koleżko bo Ci żyłka pierdolnie. Jak Ci się nie podoba że napisałem na kogo głosuję, na kogo nie i dlaczego, to to samo napisz do każdego kto się tu wpisał. Bez odbioru

 56. Również zdecydowanie i bezapelacyjnie Zawodnik Roku Mamed.

  Natomiast jeżeli byłaby kategria powrót roku to na pewno cipek, z kolei młody zawodnik roku Held.

 57. GLF – nie spinaj się tak koleżko bo Ci żyłka pierdolnie. Jak Ci się nie podoba że napisałem na kogo głosuję, na kogo nie i dlaczego, to to samo napisz do każdego kto się tu wpisał. Bez odbioru

  Nie jestem Twoim koleżką i o moje żyłki się nie martw. Nie mam problemu z tym na kogo głosujesz tylko z tym, że odnosisz się do głosów innych tekstami typu "bez sensu". Jeżeli Ci to ułatwi życie to swoje pretensje dedykuję wszystkim, którzy dodali równie głupie wpisy.

 58. A ja się trochę zgadzam z A_qwerty. To znaczy każdy może głosować na kogo chce i nie mam z tym problemu, ale również uważam, że ta nagroda należy się tylko i wyłącznie Mamedowi.

 59. Held jest młody, ale jeżeli już istniałaby kategoria z młodoscią w tle, nie powinien być do niej zaliczany bo osiągnął już więcej niż niejeden "stary" zawodnik. Po za tym ma już 14 walk a to wcale nie mało patrząc na czołówkę polskiego MMA, w sumie tylko w średniej mają wyraźnie większe doswiadczenie.

 60. nie chcę na nowo rozpętać wojny która jak widzę miała wyżej miejsce..

  Zagłosowałem na Materle, czemu? Mamed pokonywał przeciwników których miał pokonać, nikt chyba nie dawał szans Irvinowi, Lindlandowi, a Taylorowi chyba tylko jeśli przeleży dwie rundy.

  Materla natomiast miał wysoko postawioną poprzeczkę z każdym z 3 rywali których pokonał.

  Gdyby kategoria nazywała się „Najlepszy zawodnik w Polsce” to dałbym Mameda ale jeśli ktoś najbardziej poszedl do przodu ze swoją karierą w tym roku to jest to Materla.

  ..idąc tym tropem jednak powinienem zagłosować na np. Jotko gdyby był do wyboru. Szczerze mówiąc chyba musiałbym mieć podane kryteria warunkujące „Najlepszego zawodnika roku” 😛

 61. Fakt taki, że Michał przyspieszył swoją karierę niesamowicie ale Mamed doszedł w tym czasie do perfekcji, jego walki/zwycięstwa są zjawiskowe, ręce same składają się do oklasków, od Mameda wymagamy więcej niż od Michała i już się przyzwyczajiliśmy do jego wygranych i już nie robi to aż takiego wrażenia ale klasa rywali Mameda jest wyższa niż Michała jednak.

  Mamedowi ostatnie 3 wygrane zajęły 3:54min a Michałowi 31:30min to jest delikatna różnica, plus klasa rywali, plus sposób zakończenia, żadnej decyzji, żadnej dogrywki, piszcie co chcecie ale Mamed nie dość, że jest lepszy niż Michał to z pewnością w tym roku zasłużył na tę nagrode jak nikt inny.

  P.S. Mamed w tyle czasu ile potrzebował Michał na 3 rywali to on wygrał z dziesięcioma.

 62. glf juz sie chyba wykrwawil przez ta zylke 😛 tez uwazam ze nagroda nalezy sie wylacznie mamedowi 🙂

 63. Materla – z niebytu powrócił do czołówki wagi średniej w Europie, a za chwile być może będzie szturmować pierwszą trzydziestke światową. Pewnie mało kto się spodziewał, że tak będzie wyglądal jego powrót po kontuzji. Za to pełen szacunek. 

  Mamed to osobna historia – tu bym raczej mówił o marnowaniu potencjału mimo, że i tak w świetnym stylu wygrał swoje walki, ale każdy oczekuje jednak czegoś więcej i do tej grupy się zaliczam. Z pewnością jest najlepszym zawodnikiem w Polsce i Materla musi jeszcze sporo zrobić żeby się choć zbliżyć do jego całokształtu, z tym że u niego przynajmniej widać tą chęć i ambicję by iść do przodu.

  PS: Ogólnie rzecz biorąc nie zdziwiłbym się jakby Materla prędzej trafił do stanów niż Błachowicz. Mam nadzieję, że go nie przeceniam.

 64. @Doozy

  Nie zrozumieliśmy się do końca, nie chodziło mi o klasę rywali ale o porównanie poziomu rywala do poziomu zawodnika.

  Materla w SWOJEJ karierze zrobił dużo większy postęp niż Mamed gdyż Cipkowi te zwycięstwa dały dużo, a Mamedowi bardzo niewiele.

  Tak jak pisałem, Mamed jest lepszym zawodnikiem ale idzie do przodu znacznie wolniej.
  Cóż, im wyżej tym ciężej i może rzeczywiście za dużo trochę oczekujemy od niego, bo musiałby trafić do UFC albo pokonać Santiago, a najlepiej Lombarda ale tak duże oczekiwania mam do niego tylko ze względu na to za jak dobrego zawodnika go uważam.

 65. Miałem dylemat między Cipkiem a Mamedem

  Mamed zafundował nam 3 piekne i szybkie poddania natomiast Materla miał epicki powrót Dobre walki z Zikicem i Horwichem i jeszcze to że zaczął się rozwijać za granicą w AKA i prawdopodobnie zawalczy o pas KSW, pewnie też zawalczy z kilkoma byłymi przeciwnikami Mameda. To wszystko powoduje że chyba oddam głos na niego oczywiście szacun dla Mameda i innych chłopaków za rozwój mma w Polsce i nie tylko, jednak w tym wypadku mój głos idzie na Cipao, poszedł po prostu gwałtownie do przodu zrobiło się o nim głośno i tyle

 66. dobrze ze przyznajac nagrode nie beda patrzec kto w jakim czasie kogo pokonal bo chyba nie o to tu chodzi prawda ?

 67. Więc właśnie, pytanie brzmi kto jak do tego podchodzi. Czy bierzemy surowe statystyki czy bierzemy pod uwagę historię uszytą przez życie w roku 2011.

  Na sucho mają rekord 3-0, cięższych rywali Mamed, efektowniej wygrywał Mamed i kropka. Natomiast biorąc pod uwagę całość to mamy mega skok do przodu i marnowanie potencjału ale jest to nagroda publiczności czyli każdy bierze pod uwagę to co uważa za stosowne.

 68. Nie ma co zdecydowanie Mamed na tą chwile jest faworytem, pod uwagę brałem jeszcze Cipka i Helda, porównując Mameda i Michała to lepiej na pewno wyszedł pierwszy, a na Helda jeszcze przyjdzie czas ale jeszcze nie teraz.

 69. Moim zdaniem nie ma co patrzeć kto jest lepszy, tylko wybrać swojego ulubieńca 🙂

 70. Co Wy z tym Materlą? Wygrał przekonywująco z Zikicem, ale nie zapominajcie jak bardzo męczył się ze słabawym Horwichem. Widzę, że jest medialny i nieźle wypada w wywiadach, ale to nic przy osiągnięciach Mameda, czy Helda. Mógł głos leci do Helda.

 71. by rozluznic troche napiecie…golota bedzie mial walke w mma 😀 2012 to faktycznie koniec swiata

 72. Czy Wy sami siebie czytacie? Jak już się odnosicie do wyboru innych to chodziaż używajcie mózgu…

  Co Wy z tym Materlą? Wygrał przekonywująco z Zikicem, ale nie zapominajcie jak bardzo męczył się ze słabawym Horwichem. Widzę, że jest medialny i nieźle wypada w wywiadach, ale to nic przy osiągnięciach Mameda, czy Helda. Mógł głos leci do Helda.

  Czy autor tego tekstu, pisząc o męczarniach (!) Materli ze słabym (!!) Horwitchem, w ogóle widział walkę Helda z Noverem?
  Czy zwycięstwa nad Horwitchem, Zikiciem i Babene po dwuletnim rozbracie z ringiem to nic przy kontrowersyjnej decyzji z Noverem oraz zwycięstwem nad… Kaelo Kwanem?

  Naprawdę, jeżeli chcecie się odnosić do decyzji innych to róbcie to rozsądnie i racjonalnie.

  PS
  To chyba normalne, że gdy chodzi o plebiscyt to dla znacznej części oddających głos medialność ma duże znaczenie, prawda? Taka nagroda to też podziękowanie za chęć komunikowania się z fanami. Tak to działa.
   

 73. Miałem dylemat między Materlą a Heldem. Ale jednak postawiłem na Materle bo Held napewno jeszcze nie raz zostanie zawodnikiem roku w przyszłych latach 😉

 74. GLF, bijesz rekordy hipokryzjiLaughing

  Najpierw piszesz do mnie:

  Tutaj czytelnicy mmarocks mogą wyróżnić kogoś, kto wg nich z jakiegoś względu na to zasłużył. I c**j ci do tego, więc się nie przy****dalaj. Oddaj głos na kogo chcesz i nie narzucaj swojej woli innym.

  A za chwilę dla odmiany:

  Czy Wy sami siebie czytacie? Jak już się odnosicie do wyboru innych to chodziaż używajcie mózgu… (…) Czy autor tego tekstu, pisząc o męczarniach (!) Materli ze słabym (!!) Horwitchem, w ogóle widział walkę Helda z Noverem?

  Parafrazując Twoje słowa: chuj Ci do tego i przestań się przypierdalać.

  Sorry za OT

 75. Kiepsko u Ciebie z rozumowaniem, oj kiepsko.
  Nie mam problemu z tym, że ktoś oddaje głos na Helda. Nie mam problemu z tym, dlaczego to robi. Mam problem ze stwierdzeniem "Co Wy z tym Materlą?" i kolejnymi bzdurnymi stwierdzeniami.

 76. Ale stwierdzenia typu "Co wy z tym Heldem", "Widzieliście w ogóle tą i tą walkę", "Używajcie mózgu" już są ok? O moje rozumowanie się koleżko nie martw.

  Proszę, możesz dalej nabijać posty.

 77. Dziękuję za pozwolenie, kimkolwiek jesteś…

  Nigdzie nie napisałem niczego w stylu "co wy z tym Heldem". Co do pozostałych, to tak – w przypadku wypowiedzi, do której się odnosiłem – uważam, że takie stwierdzenia są ok.

  Nie martwię się o Twoje rozumowanie. Stwierdzam jedynie, że było niedostateczne, skoro w oparciu o te dwie wypowiedzi dopatrzyłeś się hipokryzji.

  Powtarzam, nie jesteś moim koleżką, więc przestań się spoufalać.

 78. a Co wy z tym Cipkiem? było moją ironiczna odpowiedzią na post kolesia, który napisał „Co wy z tym Heldem?”

  tak więc czytajcie wszystkie posty zanim zaczniecie jakies przytaczac bo wyrywacie wypowiedz z kontektsu…

 79. Nagroda publiczności ma tę zaletę, że każdy z forumowiczów oddaje głos wedle swoich kryteriów, nie ma nic narzucone i o to chodzi. Gdybyśmy liczyli rekordy nominowanych, ich streak, rekordy pokonanych przeciwników, federacje w których walczą oni i walczyli ich przeciwnicy, zrobili z tego jakąś formułkę matematyczną to wiadomo kto by wygrał ale wtedy żadne głosowanie nie byłoby potrzebne, a chodzi właśnie o to żeby ludzie wybrali swojego „ulubieńca” na podstawie własnych kryteriów.

  Np. na goal.com aktualnie Polacy szturmują ankietę na najlepszego zawodnika(i/lub jego bramkę) w Europie w danym tygodniu i 2gi raz pod rząd wygrał polak miażdżącą przewagą głosów i jest luz bo uroda bramki to sprawa subiektywna, jeden lubi jak Messi minie 4 obrońców i tylko lekko pyknie obok bramkarza, a jeden lubi strzał z 20m CR7 i tak samo z MMA…jeden ceni za powrót po kontuzji, a drugi za wirtuozerskie i błyskawiczne kończenia poddaniem itd.

 80. Czy jest szansa żeby opublikować dokładne wyniki? Chętnie zobaczyłbym jak rozkładały się głosy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.