W związku z dzisiejszą imprezą UFC 82 od momentu rozpoczęcia owej gali czyli okoł 4:00 nad ranem zarządzamy cisze przedwyborczą …

Komentarze będą moderowane przed publikacją do poniedziałku do godziny 20:00 tak żeby każdy mógł spokojnie nie znając wyniku obejrzeć sobie galę którą jak zwykle w miarę możliwości postaramy się zamieścić jutro na stronie.

Gale będzie można oczywiście komentować w postach oznaczonych w temacie jako SPOILER. Każdy temat który w jakikolwiek sposób będzie zdradzał wynik gali do poniedziałku będzie oznaczony w temacie jako SPOILER.

Ogólnie kto nie chce poznać wyników gali zanim jej nie obejrzy może śmiało wpadać na bloga ponieważ mam zamiar wrzucić do pieca parę ciekawych newsów (niezwiązanych z galą) + mam w rękawie pierwszy wywiad Dany White. Będziecie bardzo zaskoczeni tym co mówił Dana White kiedy wchodził do tego sportu 🙂 .

Dopilnujemy żeby nikt przypadkowo nie zrąbał sobie przyjemności wpadając na jakieś niechciane info. Fotki do tematów też będą dobrane w taki sposób żeby nie można się było domyślić wyniku walki. Jak zwykle partia da z siebie wszystko w tej kwestii….

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.