PLAKAT

Mistrzostwa Wojska Polskiego organizuje Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza KOŚCIUSZKI we Wrocławiu. Tegoroczne zawody to kolejny krok Uczelni w organizacji walk na zasadach MMA w Siłach Zbrojnych RP. Pierwszym etapem był Turniej w 2014r., w którym to wystartowali wyłącznie studenci Uczelni oraz reprezentacja Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych z Wrocławia.

Mistrzostwa przebiegać będą dwuetapowo. W dniu 19.03.2015 r. odbędą się eliminacje, drugiego dnia finały. Walki eliminacyjne odbędą się na matach natomiast finały na ringu lub w klatce.

Więcej informacji dotyczących Mistrzostw dostępnych jest na stronie Sekcji Walki w Bliskim Kontakcie http://wwbkwso.weebly.com/ w zakładce „MISTRZOSTWA”

7 KOMENTARZE

  1. i jeszcze cytat z Łonetu na ten temat:"Żołnierze, którzy wystartują w zawodach, niczym zawodnicy MMA, będą bić się w klatkach. Wszystkie ciosy dozwolone."​
  2. Zioło Dziekan
    i jeszcze cytat z Łonetu na ten temat:"Żołnierze, którzy wystartują w zawodach, niczym zawodnicy MMA, będą bić się w klatkach. Wszystkie ciosy dozwolone."​

    pod każdym tematem można pisać komentarze. Weź ich tam naprostuj. Cioty z Onetu.

  3. Rok temu Panowie były tylko to takie "eliminacje wewnętrzne" . Nigdzie nie było to do jednostek rozsyłane, w tym roku były wysłane do wszystkich jednostek i był wystawiony skład najlepszych zawodników. Pzdr !

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.