Tak tylko chciałem wam dać znać że Unhuman.pl który wspiera nas od samego początku będzie jednym ze sponsorów Tattoo Konwent w Gdańsku, co oczywiście wiąże się z tym że będzie miał tam swoje stoisko z ciuchami. Dla zainteresowanych dziarami impreza obowiązkowa.

Gdańsk Tattoo Konwent 2009
25-26 lipiec 2009
Centrum Stocznia Gdańska
Sobota – 12:00 – 21:00
Niedziela – 12:00 – 20:00

Info od organizatorów w środku posta lub tutaj :

Studio tatuażu artystycznego Pandemonium Tattoo zaprasza wszystkich serdecznie na Gdańsk Tattoo Konwent 2009, pierwszą tego typu imprezę w Trójmieście. Uważamy, iż trójmiasto zasługuje na tego typu wydarzenie z wielu względów – bogate historyczne tło, otwartość na inne kultury oraz poglądy, a także duża ilość istniejących tu studiów tatuażu artystycznego i zapalonych wielbicieli tej formy sztuki upiększania własnego ciała. Dołożymy wszelkich starań, aby gdańska konwencja spełniła oczekiwania wszystkich tych z was, którzy postanowią odwiedzić nasze piękne miasto w weekend 25-26 lipca 2009 roku.

Konwencja tatuażu, to nie tylko konkursy na najlepsze tatuaże, ale również dodatkowe atrakcje, które oznaczają dobrą zabawę uczestników i sprawiają że tego typu wydarzenia na długo pozostają w pamięci. Ponieważ w Polsce odbywają się już konwencje tatuażu (krakowski TattooFest, łódzki Tattoo Festiwal), na których można obejrzeć doskonałe występy typu performance, my postanowiliśmy uraczyć was dużą ilością dobrej muzyki. Wszak różnorodność zawsze jest wskazana i liczymy, że nasza idea przypadnie wam do gustu. Na Gdański Tattoo Konwent zaprosiliśmy zespoły, których muzyka mocno wiąże się ze sztuką i sceną tatuażu. Będzie można między innymi zobaczyć kultowe kapele takie jak Schizma, 1125, The Analogs i inne. Mamy więc nadzieję, że ich koncerty dopełnią spędzonego na dobrej zabawie, 'wytatuowanego’ weekendu.

Chcemy również przypomnieć o konieczności dużo wcześniejszej rezerwacji miejsc noclegowych na terenie trójmiasta. Kilka wartych uwagi miejsc wskazaliśmy wam już w dziale 'noclegi’, a w razie wszelkich pytań prosimy o kontakt.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.