Wschodząca gwiazda Fight Exclusive Night Roman Szymański oraz Tomasz Marciniak będą dziś wieczorem goścmi Andrzeja Janisza i Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego w magazynie sportowym PolskiegoRadia24. Wśród tematów oczywiście zapowiedź gali FEN z udziałem Szymańskiego ale również podsumowanie minionego KSW. Audycji, która rozpoczyna się o 21:15 można posłuchać w internecie tutaj.

21 KOMENTARZE

  1. Wszystkim polecam aplikację polskiego radia na androida. PR24 można słuchać na żywo, a środowe audycje sportowe są do odsłuchania już kilka minut po skończeniu audycji. Bez reklam.

  2. Szacunek dla Romana . Świetnie się wypowiada i widać , ze ma bardzo dużą wiedzę . Jeszcze go zobaczymy w UFC !!

  3. Super audycja, zarowno dzieki prowadzacemu jak i obu gosciom. Roman ma duzy potencjal, nie tylko sportowy. Mam nadzieje, ze wykorzysta szanse i efektowna walka z Golonkiewiczem zapadnie w pamiec widzom Polsatu. Nareszcie znalazl sie ktos kto zamiast nazywac Tassilo Lahra ogorem przypomnial jego walke ze Sztanga. Spacerek dla Michala to nie byl i wcale nie zdziwi mnie porazka czy przynajmniej powazne problemy Marcina. Brawo @Tidzej .

  4. Super audycja, zarowno dzieki prowadzacemu jak i obu gosciom. Roman ma duzy potencjal, nie tylko sportowy. Mam nadzieje, ze wykorzysta szanse i efektowna walka z Golonkiewiczem zapadnie w pamiec widzom Polsatu. Nareszcie znalazl sie ktos kto zamiast nazywac Tassilo Lahra ogorem przypomnial jego walke ze Sztanga. Spacerek dla Michala to nie byl i wcale nie zdziwi mnie porazka czy przynajmniej powazne problemy Marcina. Brawo @Tidzej .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.