okladka-2-11-2009

Nowy numer pisma “Sztuk walki” jest już dostępny w salonach prasowych EMPiKu, Ruch, Inmedio i Relay. Możliwa jest także prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa (info tutaj). Koszt pisma to 8.5 zł.

W środku pisma znajdziecie między innymi artykuły:

„Dając zawodnikom jedną rundę więcej”
Przy okazji UFC 93 w Dublinie udało nam się zamienić parę słów z osobą, o której śmiało można powiedzieć, że ma sporo ludzkiej krwi na swoich rękach. To Jacob „Stitch” Duran, najważniejszy lekarz ringowy UFC. Pomaga zawodnikom przetrwać kolejną rundę, minimalizując efekty krwotoków, opuchlizny, rozcięć itp.

Sposoby walki w mma
Całe piękno wszechstylowej walki wręcz polega na różnorodności dostępnych środków umożliwiających zwycięstwo – zarówno tych tradycyjnych, jak i tych, które powstały stosunkowo niedawno wewnątrz ośmiokątnego pola walki. Szeroki wachlarz dozwolonych technik pozwala na stosowanie wielu, często bardzo odmiennych taktyk, wszak – jak mawia stare przysłowie – „każda droga dobra, która prowadzi do celu”.

Mistrzostwa Europy w bjj
W dniach 30 stycznia – 1 lutego odbyły się Mistrzostwa Europy w brazylijskim jiu-jitsu. Jak co roku, ta największa impreza dotycząca bjj w Europie, miała miejsce w stolicy Portugalii, Lizbonie, w kompleksie sportowym Casal Vistoso.

Obalenia z klinczu
Sprowadzenia do parteru możemy podzielić na dwie grupy: sprowadzenia z klinczu i z dystansu.


Pełen spis tematów tutaj

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.