Nowy numer pisma „Sztuk walki” jest już dostępny w salonach prasowych EMPiKu, Ruch, Inmedio i Relay. Możliwa jest także prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa (info tutaj). Koszt pisma razem z dodatkiem w postaci płyty CD z treningiem KRAV MAGI to tylko 8.5 zł.

W środku pisma znajdziecie między innymi artykuły:

Bałtycki Sztorm 3 – relacja

Marzenia się spełniają! – Kiedy stawką jest udział w Igrzyskach Olimpijskich, ranga imprezy mówi sama za siebie. Tak było w pierwszy długi majowy weekend w Warszawie, gdzie o ostatnie nominacje olimpijskie rywalizowali zapaśnicy w stylu wolnym.

Husaria, Cięcia i ich prawidła – Któż z nas nie słyszał o słynnych cięciach polskich. To dzięki nim polska sztuka składania się na szable zyskała europejski rozgłos i znana była tak dobrze naszym przeciwnikom.,

Morio Higaonna, Droga pustej ręki – historia karate shotokan

Tachi dori – dział techniczny aikido zawierający techniki rozbrajania gołą ręką przeciwnika uzbrojonego w miecz., Boken.

Plus dodatkowo :

Drugie życie Edyty, Sport to zdrowie…, Wywiad MMAROCKS.pl z Piotrem Kobylańskim, Metody treningowe MMA, Wywiad z Pawłem Jóźwiakiem, Michał Materla odpowiada, Techniki Dog Brothers, Wspomaganie redukcji masy tłuszczowej, Uderzenia w bjj.

Konkurs!

Z okazji że pismo „Sztuki walki” jest naszym parterem zorganizowaliśmy konkurs gdzie do wygrania są trzy prenumeraty pisma „Sztuk walki” do końca 2009 roku. Konkurs trwa do 30 sierpnia.


Konkurs polega na rozszyfrowaniu w sposób humorystyczny skrótu MMA!

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.