Informacja: 

Już najbliższą sobotę, 15 września, odbędzie się historyczna gala UFC Fight Night w Moskwie. Podczas pierwszego rosyjskiego wydarzenia największej organizacji MMA na świecie wystąpią dwaj polscy reprezentanci – Jan Błachowicz (22-7, 5 KO, 8 SUB) oraz Marcin Prachnio (13-3, 10 KO, 1 SUB). Transmisja gali na sportowych antenach Polsatu!

Marcin Prachnio wejdzie po raz drugi do oktagonu największej organizacji MMA. 30-latek w Rosji spróbuje zmazać plamę po fatalnym debiucie i porażce z Samem Alveyem. Przed Polakiem jednak niezwykle trudne zadanie, bo zmierzy się z reprezentantem gospodarzy – Magomedem Ankalaevem. Stawką pojedynku dla obu zawodników będzie nie tylko wygrana, ale najprawdopodobniej również przegrany tej rywalizacji pożegna się z kontraktem w UFC.

Jan Błachowicz w Moskwie skonfrontuje swoje umiejętności z powracającym po prawie dwóch latach do UFC Nikitą Krylovem. „Cieszyński Książe”, notowany na 4. pozycji w rankingu kategorii półciężkiej”, zwycięstwem może znacznie przybliżyć się do upragnionej walki o pas mistrzowski UFC, ale dla Ukraińca pojedynek z Polakiem to szansa na powrót do ścisłej czołówki dywizji.

Plan transmisji gali UFC Fight Night w Moskwie:

16:45 (Polsat Sport Fight) – karta wstępna z walką Marcina Prachnio

19:00 (Polsat Sport Extra) – studio

20:00 (Polsat Sport Extra) – karta główna z walką Jana Błachowicza

źródło: polsatsport.pl 

1 KOMENTARZ

  1. A ja kurwa na jakieś zjebane wesele idę. Jak dobrze, że mam małą córkę, przygram, że zmęczona i o 20.00 spierdalam do domu 🙂  taki jest plan!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.