Dziś po raz pierwszy będziemy robić live bloga podczas relacji gali MMA. Mając dwie gale do wyboru  zdecydowaliśmy że weźmiemy się za pisanie o gali Affliction.Ludzie robimy to pierwszy raz więc jeśli będziemy do dupy to…to trudno 😀 Następnym razem będzie lepiej hehe

W skrócie będzie to tzw. live blogging czyli za pomocą czata będziemy pisać co się nam żywnie podoba na temat gali i na każdy inny temat jaki nam wpadnie do bani. Oczywiście każdy wariat który będzie siedział dzisiaj w nocy i czekał na/oglądał gale na MMA-TV może do nas dołączyć i podzielić się swoimi przeżyciami. To czego nie będziemy robić to nie będziemy mówić o wynikach gali UFN która będzie lecieć w tym samym czasie żeby nie zepsuć nikomu zabawy. Na posterunku będę ja, Yoshihiro i mam nadzieje że ktoś z was czytaczy też do nas dołączy.

Co do samych gal to można je oglądać za pomocą strony MMA-TV . Trzeba się tylko zarejestrować ale im wcześniej tym lepiej bo z tego co pamiętam rejestracja tuż przed galą jest zamknięta. Gala UFN na kanale MMA-TV zaczyna się o godzinie 03:00 a gala Affliction około 04:00 nad ranem. Do oglądania gali można też użyć programu SOPcast (kanał 24267) lub programu TVU (61886)

LINK DO GALI AFFLICTION

Link do Sopcastu

Link do TVU

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.