Arrachion.Camp.2015.Full.Poster

Zbliża się okres wakacyjny, a więc czas letnich obozów sportowych. Przed zawodnikami, pasjonatami MMA lub nawet osobami, które po prostu pragną swój wakacyjny urlop spędzić aktywnie pojawia się szeroka oferta płynąca z czołowych polskich klubów MMA. Nie inaczej jest również w przypadku olsztyńskiego Arrachionu. Miło nam poinformować, że tegoroczny letni obóz treningowy Arrachion MMA Olsztyn odbędzie się w dniach 26.07.2015 – 02.08.2015 w Zakopanem. Idealne zaplecze i wysokogórski klimat sprawia, że ekipa z Olsztyna trzeci rok z rzędu zawita pod Polskie Tatry! Szczegóły znajdziecie poniżej.

Arrachion.Camp.2

Zapraszamy tradycyjnie już na coroczny letni otwarty obóz MMA organizowany przez klub Arrachion Olsztyn, w którym udział brać będą także zawodnicy Arrachionu. Obóz poprowadzą Szymon Bońkowski oraz Paweł Derlacz, a odbędzie się on w ośrodku sportowo- wypoczynkowym Basieńka w Zakopanem w dniach 26.07 – 02.08.2015 r. W programie treningi MMA, Muay Thai, Boks, Zapasy, Jiu-jitsu oraz wyjścia w Tatry. Każdy uczestnik obozu ma zapewnioną:

– 24 h opiekę trenerską.

– całodzienne wyżywienie – jedzenie jest bardzo dobre i bez ograniczeń.

– treningi i ubezpieczenie NNW (dwa treningi dziennie i ranny rozruch), w tym też oczywiście występują marszobiegi w górach.

– zakwaterowanie w pokojach z WC.

– do dyspozycji także boisko do piłki siatkowej, piłki nożnej, bilard, parking.

Arrachion.Camp.1

Cena obozu wynosi 900 zł. Zaliczki w kwocie 450 zł płatne do końca czerwca. Więcej informacji  pod numerem telefonu 693808022 lub 608190991 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej – e-mail: [email protected] lub [email protected].

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie niezależnie od poziomu wytrenowania!

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

9 KOMENTARZE

  1. Podobno taki klub jak Arrachion Olsztyn juz nie istnieje, moze to juz ostatnia szansa na taki oboz w Tatrach. Za rok moga juz byc gory Kaukazu :wink:.

  2. Minionek

    Trochę już suche robi się nabijanie z Arrachionu, kawał powielany po raz enty zaczyna nudzić 😛

    co racja,to racja

  3. Nie kumam tej calej jazdy na Arrachion.Jakby się polaczyli z AKA to każdy by się podniecal.Mimo ze sam nie jaram się za bardzo tym klubem czy tez zawodnikami z niego to mysle ze szacunek im się należy,a co do pomyslu wyjechania w góry Kaukazu,super sprawa.Przepiekne góry i super wysokości,plus pelno dobrych zawodników,sam bym się pisal na to.

  4. Może i trochę podśmiechujki się nudzą ale też nie ma co być za bardzo przewrażliwionym:wink: . Letnie obozy zawsze mają swoją historię;) , mam nadzieję że będzie bombowy videoblog.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.