Poniżej info od organizatorów akcji. Dodam tylko że na tym obiekcie trenuje obecnie trenowała ekipa Okniński Team 

Już za tydzień na terenie Warszawskiego Klubu Sportowego Gwardia odbędzie się Piknik Rodzinny połączony z pokazowym meczem piłki nożnej w którym udział wezmą Gwardziści kontra Policjanci. 27.06.2009 r. od godziny 15:00 będzie można na terenie Klubu (ul. Racławicka 132) spędzić miło czas oraz podpisać się pod apelem dzieci i młodzieży na rzecz ratowania klubu.

W programie między innymi będą pokazy taneczne takich zespołów jak Sonic Dance czy Afera. Krystian Sacharczuk, aktor z Teatru Buffo specjalnie dla nas zaśpiewa. Obejrzymy pokazy sztuk walki. Będziemy mogli potrenować boks na wesoło, zjemy smacznego grilla, obejrzymy mecz piłki nożnej pomiędzy Gwardzistami a Komendą Główną Policji. Honorowymi gośćmi będą Orły Górskiego oraz Paweł Skrzecz, medalista olimpijski w boksie. Dla najmłodszych przewidziane są animacje, malowanie twarzy, zabawy z plastykami. Dla rodzin odbędzie się turniej GIGANTYCZNYCH PIŁKARZYKÓW. Pięcioosobowe drużyny będą mogły zagrać pomiędzy sobą w gigantycznych dmuchanych piłkarzykach. Mam nadzieje, że spodoba się Państwu wszystko co udało mi się przygotować aby umilić czas i zaznaczyć, że Gwardia jest ważnym miejscem nie tylko dla prawie tysiąca trenujących dzieci i młodzieży ale dla wszystkich Mokotowian i Warszawiaków.

2 KOMENTARZE

  1. Małe sprostowanie. Mirek Okniński nie prowadzi już treningów na sali judo Gwardii. Na sali zapaśniczej ciągle ma zajęcia Radek Turek.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.